Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mahcake
    Recenzovaná verze: iPhone, iPad, Android
    Hra vychází na platformách: iPhone, iPad

    *facepalm*
    • Ty blaho, decko na prazdninach objevilo nepodstatnou chybku, to bude radosti u vecere a momentu "co jsem dnes dokazal!" :-)
      • Lepší než "co jsem dnes koemntoval!"
  • "Během prvních osmi hodin hraní jsem nemusel ani jednou zadávat číslo platební karty" *15*
    Povim vam tajemstvi, hry jsou od toho aby se hraly, ne aby se v nich platil progress. Aspon kdysi byly doby kdy to tak fakt bylo a takova p2w sra*ka nemohla dostat 9 bodu. *7*
    • Povim ti tajemstvi, produkty jsou od toho, aby se prodavaly, ne aby sly hrat cele zadarmo. Tady asi udelali v EA chybu, ne?
      Chudaku, ani nezvladnes pochopit kratkej text...:)
      • Povim ti tajemstvi vydalat se da treba jen reklamou
      • Mas problemy se ctenim, ja totiz nepsal ze prodavat neco je spatne. Psal jsem ze p2w je srajda. Takze bud tak laskav a pozadej nekoho, aby te naucil cist. *3*
        • Citujes vetu, ktera podtrhuje cely clanek, kde se rika, ze nemusis zaplatit ani korunu a pak blabolis o pay2win? *15*
          • To ze nemusis neznamena ze to tam neni.
            To ze nekdo pise neznamena ze je to pravda.
            Atd.
            Takze 0/10, snaz se vic.
  • Nevím no, tahle recenze je placená? 9 bych tomu fakt nedal. Ostatně nezávislé user score na metacritic je 6.3, což by zhruba odpovídalo.
    • na metacirics si ale přečti proč davaj lidi malo, vetšina to jsou nasraný androidási že hra není pro jejich system, kdo hru hral/hraje je nadmíru spokojen
    • davidBray
      ty bereš vážně hodnocení na metacritic? :))) wake up man, podívej se na seznam nejlepších her .))
  • xnire
    Už se těším, až to bude na PC. U jedničky jsem strávil mnoho času a nenudil jsem se, tak pokud recenze nelže, tak to bude zase solidní time killer!
  • Neviete niekto kedy to bude dostupne na androidy? ďakujem
    • nebude, vývojáři řekli ze ted uz se zamerujou na PC a mozna konzole, android se neplanuje vubec...coz neni moc překvapení...na android se uz moc hry nedelaj...vyvojařum se to nevyplatí
      • Jack1947
        Nesouhlas, vyplati prodavaji se dobre na Android to jednou , bude urcite. Jen to chce tomu dat trochu toho casu. *4*
    • dostal som minus za otazku *8* tato komunita je fakt chora.
      • "To ze te nekdo posle do zadnice za otazku neni prosim neslusnost, jen dava na jevo svuj nesouhlas." by rekl klasicky prispevovatel na games.cz. Pro nektere pravdolaskarske moralisty je tezke neco jen tak prejit *14*
    • Až vydělaj dost peněz na iOS z in-app dokupování.
  • Free to play model z toho čpí nehutně. Ať to de třeba dohrát bez placení, game design je tím tak znetvořený že je mi smutno když to hraju. Chci za hry platit, ne hrát odpad.
  • Stáhnul jsem hned, jak to vyšlo, a obrovské zklamání. Jak mě jednička bavila, tak mi přijde dvojka blbá. Ošklivá, tak nějak celkově laciná (čemuž pomáhá i poměrně mizerná hudba), primitivní a do toho "F2P". Jasně, dojel jsem to daleko a nezaplatil nic, ale to, jak všude číhají tlačítka "dej sem euro", "šup, čtyři eura" je minimálně otravné - mnohem raději bych za hru zaplatil a tenhle bugr tam neměl. Ale naštěstí vlastně ne, kdybych zaplatil za TOHLE, tak bych se teď mlátil do hlavy. Fakt je špatná, hloupá, repetetivní, nevtipná, nedomyšlená. Jednička byla hra s duší, dvojka je výrobna peněz. Ať si trhnou nohou...
  • Miserius
    Dobrovský je těžkej iGamer...
  • montatatana
    Me teda na iPodu 4 docela sere, jak jsou vsechny tlacitka titerny a moc blizko herni plose. Nekdy si tak ty tri power-upy dole vpravo koupim naprosto zbytecne omylem.
    Ocividne je to delany primarne na tablety a to zmenseni neni provedeno moc citlive ani po graficke strance.

    Taky je vtipny, ze se mi pokazde spusti az na druhej pokus. Pri prvnim vzdycky spadne u PopCap loga :) Jinak je to ale fajn stejne jako jednicka... a to je asi tak vsechno. Nic senzacniho se nekona.
  • bude to aj na PC? *13*
    • Bude, ale IOS má zatím časovou exkluzivitu, kdy se to objeví na PC zatim myslím neoznámili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit