Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    5/10? Tak to jménem mladé generace odsuzuji a ztrácím zájem, asi o nic nepřijdeme, recenzi asi nemá cenu číst, radši nakoupíme CoD....
    • Jack1947
      On COD kupuje každoročně tak spíš vážně ;)
    • DwaR
      u teba fakt netuším, či to myslíš vážne, alebo je to len sarkazmus...
    • Dělej si co chceš, pro mě za mě si zahraj modrou velrybu a umři!
  • Strašně se mi na té nové verzi nelíbí grafika postavy, takové jak kdyby tam nepatřily nebo co :/
    Navíc mě štve že kvůli tomu stáhli z GoGu starou verzi, měl jsem na ni políčeno :D
  • Haháááááááááááááá, proč mě to nepřekvapuje *1*
    A kdo čekal něco jinýho? *2*
  • flash789
    To je sranda videt modlu vsech crpg hracu jak dostala za pet:) zrejme se k mladym hracum nedostane, kouknou na hodnoceni a nezajem, konec jedny legendy..

    PS: a nebojte, vim ze to nedostalo pet kvuli tomu ze to je blba hra, ale holt to plno lidi vedet ani nebude, pac to nectou..
    • Jen počkej flashi. Uvidíme, jak moc ti bude připadat srandovní až někdo zremasteruje Shadow of the Colossus (a to by moh co?) a Švára mu napálí 4/10, protože mu šipka neukazuje směr k dalšímu Kolosovi a neni tam crafting.
  • omg to snad všichni chtěli ne? aby ta hra byla hratelná na současných systémech. Nikdo tam přece nechce nic přidávat. ta hra je vybroušený diamant, není třeba tam cpát něco nového. Důležité je jestli to po technické stránce šlape dopře a dá se na to koukat na moderních monitorech
  • A proč by měli přidávat do Tormentu novej obsah? Ta hra je sama o sobě dostatečně rozsáhlá, a krom toho by se v nejlepšim hernim příběhu všech dob rozhodně neměli vrtat kucí a děvčata z Beamdogu, který už několikrát prokázali v tomhle oboru svojí naprostou neschopnost. Moc bych se nedivil, kdyby celá spolupráce s Avallonem spočívala v tom, že řečený chodil po kanclu s rákoskou, a jak viděl někoho zasahovat do textu, pořádně ho klepnul přes prsty. Každopádně Beamdog "vylepšující" dialogy Tormentu, to je jak kdyby Ovčáček začal přepisovat Pána Prstenů.
  • JamesFaith
    " ...který namísto obsahu upravuje pouze technologii..."

    Což je přesně to, co bych od takové edice očekával. Já nestojím o žádný remake, reimagining nebo bůhvíco dalšího, ale pouze technologicky modernizovanou ale jinak starou dobrou hru, co si zahraju na novějších počítačích.

    Tohle vypadá jako typický případ recenze, kdy si recenzent vytvořil mylnou představu, co by mělo recenzované dílo nabídnout, a pak ho kritizuje za to, že se on mýlil.
  • Ze prej varovani :D Tak to me pobavilo. A ten popis konceptni vady, ktera samozrejme neni zadnou vadou, me uz uplne odrovnal. Boze boze boze....
  • a není to snad dobře, že tam žádné změny nedělali? To nejhorší co by se mohlo stát je, že nějaký netalentovaný diletant se bude domnívat, že "vylepší" starou klasiku. Stačí vylepšit rozlišení, trochu zlepšit UI a nechat hru jak byla. Celá tato recenze je postavena na tezi, že hra je špatná, protože nepřináší nic nového. Vzhledem k tomu, že já to spíš vítám, tak si kladu otázku, kolik bodů bych tomu dal já?
    • Drizzte, máš naprostou pravdu. Tvému příspěvku bych dal 95 procent.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit