Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MoravaGeorge
    Já bych to bral, pokud by to někdo mohl oživit a napravit reputaci DNF (kterej se mi líbil včetně singl DLC), tak oni. Jim by to sedlo. Jsem zvědavej, co vytvoří sami o sobě.
  • Do mrtvejch se nekope...
  • Díky, ne.
  • Preed
    Posledny Duke bol dost zly ale celkom ma to bavilo,co sa neda povedat o vsetkych tych call of duty like FPS poslednej doby,takze kludne.
  • Tak pokud se jim chce tak at to udelaji DNF me osobne bavilo DLC nevlastnim teda zadny a MP sem hral jen chvili ale i tak me hra bavila a koupil sme ji pozdeji levnejsi. Pousmal sem se pri Dukovo hlaskach a narazkach na jine hry ci filmy prislom mi to jako svizna zabava mozna to bylo tim ze sem staryho Duka nikdy moc nehral a sel do tohohle pokud to chteji udelat at to udelaji pockam na snizeni ceny a koupim *3*
  • kdyby chteli radeji udelat treba opposing force 2
  • Ja jsem taky rad, ze bude dalsi Duke Nukem. Hral jsem puvodni Duke jeste na 486 100MHz v roce 1996 a hodne jsem se nahral multiplayeru v te dobe jeste v hernach. Byla to skvela hra, hlavne teda ten multak. Duke Nukem forever jsem dohral 2x a jednou jsem dohral i to singl playerove DLC a byla to skvela zabava a hodlam to dohrat jeste minimalne jednou. Jsou tam skvele hlasky, skvele scenky a interakce, hodne originalnich napadu. Pro me je Duke Nukem Forever dobra hra. Prumerne hodnoceni ma nic moc, ale to je asi tim, ze tech pametniku puvodniho dilu uz moc neni a mladym hracum uz Duke nic nerikal, tak nevedeli co od toho ocekvat.
    • Já ti dám, že pamětníků starýho Duka moc není! *16* Vždyť to vyšlo tuším v prosinci 1996, ty o tom mluvíš jako by to byla hra z dob ZX Spectra nebo dokonce Atari 2600. *7*

      To hodnocení DNF dostal oprávněně, nebylo to pravda úplný šajze, pár zajímavějších levelů se v tom dalo najít (začátek hry, level se zmenšeným Dukem), ale jinak to byla velká slabota především co se level designu týče plus nudný jezdění a naprosto odfláknutý bossové.
  • Bože jen to ne a když tak doufám, že si dají víc záležet než na dílu předchozím.
    • Precti si to jeste jednou. Radeji dvakrat.
    • GlaDOS
      Kdyby sis přečetl článek, věděl bys, že předchozí díl nedělali. Pouze ho poslepovali a vydali. Navíc to nebyla tak špatná hra. Alespoň mě DNF bavil.
  • Upřímně jsem velmi rád. Duke Nukem Forever mě zabavil. I když na něj všichni nadávali (nebo aspoň většina), mně se líbil. Nebyla to dokonalá hra, ale která dnes je, že? Dobře, beru v potaz, že to vyšlo po neuvěřitelných 15 letech a proto to tedy spoustu lidí zklamalo.
    Nikomu jeho názory a dojmy neberu. Jen říkám, že jsem rád, že asi bude další Duke Nukem ;).
  • Radeji uz ne..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit