Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upřímně jsem velmi rád. Duke Nukem Forever mě zabavil. I když na něj všichni nadávali (nebo aspoň většina), mně se líbil. Nebyla to dokonalá hra, ale která dnes je, že? Dobře, beru v potaz, že to vyšlo po neuvěřitelných 15 letech a proto to tedy spoustu lidí zklamalo.
    Nikomu jeho názory a dojmy neberu. Jen říkám, že jsem rád, že asi bude další Duke Nukem ;).
  • kostejnesmrtelny
    Ale jo, co by ne. Pořád mám pocit, že DNF dostal od kritiků o dost větší výprask, než si zasloužil. *9*
    • Jo, jo, taky si myslím, já ho párkrát dohrál, a pro mě to žádná kastrofa nebyla, já si hru užil *4*
    • MoravaGeorge
      Já byl s DNF na vrcholu blaha, ale to bylo taky tím, že jsem si stáhl XBL původního DN3D. Půlka lidí mněla růžové nostalgické brýle a druhá nevěděla o co jde (byli hodl ještě mladý).
      Ano DN3D byl sice packa, packa své doby, ale zase bylo tam hromada zbytečných zákysů, sem tam bugy jak blázen (týká se staré PC verze).
      Exceloval jen pubertálním humorem a docela rychle zastaralím, přesto neuvěřitelně dlouho používaným bildem.
      Já třeba rád vzpomínám na i na původní plošinovky.
  • MoravaGeorge
    Já bych to bral, pokud by to někdo mohl oživit a napravit reputaci DNF (kterej se mi líbil včetně singl DLC), tak oni. Jim by to sedlo. Jsem zvědavej, co vytvoří sami o sobě.
  • Ja jsem taky rad, ze bude dalsi Duke Nukem. Hral jsem puvodni Duke jeste na 486 100MHz v roce 1996 a hodne jsem se nahral multiplayeru v te dobe jeste v hernach. Byla to skvela hra, hlavne teda ten multak. Duke Nukem forever jsem dohral 2x a jednou jsem dohral i to singl playerove DLC a byla to skvela zabava a hodlam to dohrat jeste minimalne jednou. Jsou tam skvele hlasky, skvele scenky a interakce, hodne originalnich napadu. Pro me je Duke Nukem Forever dobra hra. Prumerne hodnoceni ma nic moc, ale to je asi tim, ze tech pametniku puvodniho dilu uz moc neni a mladym hracum uz Duke nic nerikal, tak nevedeli co od toho ocekvat.
    • Já ti dám, že pamětníků starýho Duka moc není! *16* Vždyť to vyšlo tuším v prosinci 1996, ty o tom mluvíš jako by to byla hra z dob ZX Spectra nebo dokonce Atari 2600. *7*

      To hodnocení DNF dostal oprávněně, nebylo to pravda úplný šajze, pár zajímavějších levelů se v tom dalo najít (začátek hry, level se zmenšeným Dukem), ale jinak to byla velká slabota především co se level designu týče plus nudný jezdění a naprosto odfláknutý bossové.
  • Tak pokud se jim chce tak at to udelaji DNF me osobne bavilo DLC nevlastnim teda zadny a MP sem hral jen chvili ale i tak me hra bavila a koupil sme ji pozdeji levnejsi. Pousmal sem se pri Dukovo hlaskach a narazkach na jine hry ci filmy prislom mi to jako svizna zabava mozna to bylo tim ze sem staryho Duka nikdy moc nehral a sel do tohohle pokud to chteji udelat at to udelaji pockam na snizeni ceny a koupim *3*
  • Nového Duka bych rozhodně bral. Forever měl svoje chyby a nesplnil všechna očekávání, přesto jsem ho s chutí dohrál, ale možná za to může nostalgie. Bylo to osvěžení po střílečkách ze současnosti.
  • manhattan project rulezzz
    • MoravaGeorge
      Jo to byl dobrej návrat ke klasice, tak jak DN opravdu začínalo a rozhodně lepší než DN: Time to kill.
      • tak to každopádně! *1*
    • si pis *1*
  • MrSanta
    Doufám, že se vévoda vrátí. DNF se mi líbí, v Gearbox mám docela důvěru, takže hurá do práce *1*
  • Do mrtvejch se nekope...
  • kdyby chteli radeji udelat treba opposing force 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit