Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsou to klikacím odkazy a ještě jsem linej to číst, bude nějaká dobra duše, která mi to popise
  • Jack1947
    Taky nemám, ty free hry sbírat už mě ani moc nebaví navíc většinu ani hrát nebudu ale musel jsem si to přidat! Spíše si asi budu vybírat.

    Co NIOH a už se těšíš na Remaster DS ? a co COde Vein heheh...
  • zaty
    Nemám ani jedno. Hry si kupuju, až když je chci hrát a rozehráno mám vždy 1 velkou a pár malých her, aktuálně DS3: Ringed City před Midirem na NG+, kterého nemůžu ani za boha dát a začal jsem NIER a na relax hraju Bindings of Isaac: Antibirth. Plus na pracovní cesty Switch se Zeldou.
  • Když si to vezmeš, tak příběh BG2 je taky vcelku jednoduchý, zamilovaného elfa za jeho zločin zbaví všech citů a emocí, trpí jako zvíře, stane se z něj monstrum, snaží se vše co ztratil získat zpět a dopadne ještě hůř.
    Ten příběh je ale skvěle prezentovaný a není černobílý, Irenicus je sice svině, ale máš pro jeho motivaci pochopení a dokážeš se s ním částečně ztotožnit, vlastně nakonec neměl na výběr. Uvěřitelný hlavní záporák je pro dobrý příběh velice důležitý
  • Jack1947
    Tak nevím co je horší mít rozehranejch padesát her a nebo mít plnej stým her který ani nikdy nebudu hrát... myslím že ani jedno není nejlepší.
  • Zatím odehráno 50h a paráda. Jen u toho neskutečně rychle utíká čas :))).
  • sankuri
    Bohuzel musim souhlasit se slabym pribehem. Ten by tu mel byt hlavnim lakadlem. Nicmene me to tak navnadilo ze jsem si stahl Baldur's Gate 2 Enhanced Edition a vratil se do deckych let:-)
  • Nevim teda jak dvojka, ale jednicka = 1/2 hraci doby loading, a to i na ssd (ktery nic nedela). Specielne proto, ze hra neustale vynucuje vracet se do pevnosti, a neco tam resit.
  • zaty
    Třeba i tak. Fronta her, co si chci zahrát, je dlouhá a nikam nespěchám. Takže pokud se k tomu nedostanu letos, dostanu se k tomu později.
    Vždyť já třeba ještě ani pořádně nerozehrál Witcher 3, protože se vždy objeví nějaká jiná hra, která dostane přednost.
  • Jenze lidi hrajou hry prave proto, ze nejsou jako beznej zivot.
  • Ten slabý příběh mi nepříjemně připomíná Neverwinter Nights 2, to byla taky hra o ničem, která se (údajně) rozjela až v datadisku. Tady se také plánují datadisky, tak tam se možná stane něco zajímavého.

    Podle recenze to působí jako typická nuda od Joshe Sawyera. 8/10 spíš ze slušnosti...
  • rozehráno včera za evil partu, zatím se skvěle bavím
  • Jack1947
    Nejlépe do vydání třetího dílu že ? *7*
  • To je presne ono - zda byl takovy zamer, nebo spatne zasazeno ;-)
  • Nevim no... je to vyrok pouzity ve Vinnetouvi a v kontextu (puvodnim smyslu kdy bylo vyrveno) jen nevidim moc duvod pouziti ve Vaskove recenzi. Nic vic nic min, mozma uz mam taky linej mozek v tuhle hodinu :-).
    Ale kdyz uz tak by mi jen tedy nesedelo mistne uziti a ne vyrok jako takovy ;-)
  • Lukyz
    Můžeš na to nějak rozvést? Ideálně hodit odkaz? Díky
  • Po tom co Avellone a spol prozradil jak to v Obsidianu chodí, tak už ode mě neuvidí ani kačku. Tohle podporovat fakt nebudu.
  • owny
    Jednička mi na jeden průchod vzala 120 hodin. Tímhle tempem by to bylo tak na rok. *1*
  • homeles8
    Jedničku jsem dohrál s češtinou. Tady si překládám každý slovo co si nejsem jistej nebo netušim na mobilu. A pak to ještě skládám aby ta věta měla česky smysl. Takže jsem odehrál hodinu a půl s tím, že mám za sebou jen ty dva rozhovoryy než mě to plivne do hry *1* No, kdybych nemarodil, tak s koupí ještě počkám, ale takhle je to jasný. Jinak jednička mě bavila moc, vžil jsem se do toho. Tady s tím složitým překládáním to taky tak bude. Bez toho to nejde. Aspoň po dohrání budu umět anglicky už zase o dost lípa nebudu muset nikdy nic hrát česky *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit