Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Škoda že nejsem takovej masochista taky jinak bych měl dohráno, dávno. To Nioh není bůhvíjak povedenej port.
  • Tak to si mal asi slabú partu. Ja som hral na hard a finálneho bossa som zabil v priebehu sekúnd, až sa mi nechcelo veriť, že je koniec.
    To sa nechválim, iba konštatujem. Ak si nebol ani v dungeone pod pevnosťou, tak si možno vynechal aj iné časti hry. Mal si podlevelovanú partu so slabými itemami.
  • Mágové byli v BG dokonce až tak nepoužitelní, že to byly nejvíc OP postavy ve hře.
  • Lukyz
    To zkusili naposledy u Alpha Protocol, což byla velice dobrá hra a akční RPG, ale bohužel technicky dost nedotažená.
  • Já dávám přednost Neverwinter Nights (1 & 2) před BG.
  • V reálu nikdy něco takového jako syndrom kolonální viny nebyl. Proč? Kolonisté se většinou k místním chovali jako ke zvěři (a ne jako lidem)... a znáte to, ne? Když si něco opakujete dostatečně dlouho, tak tomu začnete věřit.
  • Pletete jabka a hrušky.
  • Nevynucuje, za celou hru jsem v pevnosti byl tak 3x a úspěšně jsem ji ignoroval. V labirintu pod pevností jsem ani nebyl. Hru jsem dohrál bez toho. Ale asi bych měl loadnout nějaký z posledních savů a ještě to tam jít prozkoumat :D.

    Btw, PoE1 mne velmi bavilo, ale moc se mi nelíbil konec a hlavně finální boss fight. Musel jsem si u něj nakonec snížit obtížnost, protože se pořád healil tolik, že jsem ho nedokázal zabít, nepřišel jsem na to co se tam po mne chce, abych to jeho healení zastavil.
  • JakubT
    Z prvního dílu jsem měl dost podobný dojem, a dvojka mě zatím baví hodně. Celé prostředí je živější, veselejší, není to, že všichni jsou v depce/bez duše. Je to docela zajímavé téma pirátů a kolonizace. Hlavní příběh není úplně megamoc poutavý, ale nebylo mi to úplně na škodu.

    Po dvou hodinách jsem pořád byl ještě trochu zmatený, ale po 5-10 už vše ok.
  • JakubT
    Zajímavé... souhlas třeba s problematičností lodního systému a ne moc super příběhem, ale celkově to na mě působí o mnoho líp než PoE1. Jednička pro mě neměla moc vlastní tvář, ne moc sympatický svět, vůbec mě nezaujaly postavy, atd. Tady mám dojem, že jsou postavy a questy líp napsané a podstatně víc zapamatovatelné. Celé téma kolonializace ostrovů je hodně zajímavé v kontextu syndromu koloniální viny - když to člověk prožívá ve hře, je zajímavé se zamýšlet o tom, jak problémy řeší, jak se řešily dřív, proč se kolonialisti rozhodovali jinak, atd. atd.

    Otevření hry s sebou sice nese určité problémy, jako někdy trochu otravný management, ale zase ta hra působí větší a... otevřenější (překvapivě), což mi u jedničky chybělo (třeba oproti Baldur's gate).

    Bojový systém samozřejmě není až tak zábavný jako v DOS2, ale aspoň to má výhodu možnosti řešení věcí diplomaticky - v DOS2 jsou boje tak zábavné, že jsem o diplomacii neměl moc zájem :) A tam mi teda taky příběh nepřišel nějak zářný.

    Za mě tedy dobré, v podstatě z her od Obsidianu asi v poslední době nejlepší.
  • Hra je to super, ze zacatku pusobi trochu zmatene, ale postupne se skvele rozvine. Obrovske mnozstvi zajimavych questu a vubec vsechno je tam vylepsene a dotazene zase o kousek dal. Svet pusobi neotrele, jednak svym zasazenim do netypickeho prostredi pro tenhle druh her, ale navic vsechno pusobi pomerne realne, co se tyka jednani jednotlivych frakci a vztahu mezi nima. Jedna z mala her, kde me neotravuji spolecnici a pusobi mnohem zajimaveji a zabavneji nez napriklad v prvnim dile. Rikal jsem si jestli to bude aspon stejne dobre jako jednicka a je to jednoznacne lepsi.
  • kouzla a vetsina schopnosti uz neni za vyspani ale za encounter
  • V detskych letech jsi zrejme porad kdyz to neumis ani napsat :)
  • DOS2 je za mě nejlepší věc posledních pár let.
  • jednička mi přišla super, jak už mám těchto izo-věcí dost, tak mě to vtáhlo a bylo to supr. Deadfire jsem začal hrát a po pár hodinách se mi do toho vůbec nechce. Ten příběh fakt vůbec netáhne, a v takovéhle hře (kde ještě navíc ten combat je..fakt lehkej, že jo? mě to přijde o dost snažší než první díl na normal) snad ani nic jinýho není.
  • Takhle jsem se presne naucil anglicky, jen tak dal!
  • Obsidian udělal úplně to nejlepší, co můžeme najít ve světě Star Wars, za to velké díky, ale už by se mohli vysrat na tu jistotu a zkusit něco noveho
  • KrPa
    Takže v prvním kole mírně vítězilo POE1, no v druhém kole vede na plné čáře DOS2.
  • Je tam opět nepoužitelný čaroděj,který vyčaruje jednou a pak se musí vyspat? Nebo již je v boji použitelný a nemusí po každém boji spát aby mohl znova kouzlit a tak se neuvěřitelně vleče.
  • zaty
    NIOH je ve frontě, normálně bych ho hrál už teď, ale ten Midir mě tak štve, že jsem raději zvolil oddechovější NIER, abych z jednoho pekla neskočil hned do druhého :)
    Remaster DS mě nechává chladným, v DS1 s dsfix mám odehráno 180 hodin a stačilo a multiplayer jsem si dostatečně užil při eventu Return to Lordran.
    U Code Vein mě zatím odrazuje ta grafická stylizace, ale uvidíme, až to vyjde. Pokud to bude mít dobrý soubojový systém a bude to nekompromisní jako DS, určitě si to zařadím do fronty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit