Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • archie777
    Nemohu souhlasit. Nová Fifa taktičtěji pouze působí, ale pořád jsou to jen strojově nudné přihrávky dokud se neprokopu k vápnu a pár kolmic k tomu. PES působí daleko fotbalověji a plynuleji snad ve všech aspektech - od obyčejného sprintu, přes přihrávky, nahodilejší (čti fotbalovější) fyziku a střelu. Zkrátka - kdo má chuť hrát si fotbalově a nehledat za každou cenu tu nejrychlejší cestu k brance, tomu dá PES mnohem víc toho fotbalového potěšení.. *5*
    • archie777
      Jinak ale souhlas. Rozhodčí jsou tragičtí, golmani taktéž, kličkovat je příliš snadné a střely jsou až příliš přesné. Smutné je, že i přes to, PES pořád víc působí jako fotbal. Důležitější než licence jsou oku lahodící situace, fotbalové momenty, mely před bránou, nečekané odrazy, sprinty, strkanice, nečekané obloučky, kličky.. U Fify prostě nemám takovou radost ze hry v těch obyčejných chvílích v mezihře. U PES ano.
    • up_er
      pod to se podepisuju....pripada me ze tu hru ani moc nehrali, jestli fifa dostane vic jak tohle, tak uz vim odkud vitr vane, protoze vice si ani omylem fifa nezaslouzi...
      Z meho pohledu je to jeden z nejlepsich PES dilu a nejen z meho, jak je vsude jinde videt..
  • EA - snad jediná firma, která dokáže udělat z poměrně dobrého dema, vlastně jen update fify 15 (je pravda, že multiplayer je lepší než ve fifě 15, ale co tam kolikrát předvádí rozhodčí, je k neuvěření, to samé platí od nahrávkách, nahrávku na 4 metry dokážou neuvěřitelně pos*at). Škoda, že se KONAMI vyfláklo na PC verzi a má slabší multiplayer. Licence neřeším, ty se dají stáhnout dodatečně. Škoda, rád bych zkusil PES, ale odfláknutí PC verze mě "přesvědčilo" ke koupi FIFY ( je to menší zlo, hraji převážně Ultimate team a single s kamarády - PC platforma). A co je horší, KONAMI se na PC vyfláklo po druhé v řadě.
  • No.. :D Jako fanoušek a tvůrce nékolika ročníků serie FIFA, i tak si dovoluji tvrdit, že je letošní ročník PES 2016 doslova revolučním počinem. A je to dobře, naše hra stagnuje a musíme zamakat. PEs si nezaslouzi nic méně, než 9/10.. Není to náhoda, že snad neexistuje zahraniční server, který by neohodnotil PES jinak. A ani nejde o nějakou placenou recenzi od EA. Jde tu čistě o to, že autor článku má FIFU prostě natolik rád, že bude mluvit o licencích, které si člověk do PSA může stáhnout během 5 minut. Buďme objektivní, protože pokud nebudeme, a budete nám mazat med kolem pusy, pak se nám může stát to samé, co se stalo po PES 5.. Pes 6 zastagnovala, FIFA chytla situaci za pačes, a kralovala až do teď.
    • To je přesné!! nevím jestli Honza vytvářel FIFU ale řekl to naprosto přesně. Po PES6ce jsem přešel na FIFU..byla prostě lepší, ale od roku 2015 je PES opět na vrcholu a je rozhodně fotbalovější hrou. Letošní ročník ( až na benevolentnost sudí) je pro mě snad nejlepší fotbal od FIFY 98!! Je zajímavé jak Games.cz pojali recenzi i přes to, že celý svět je nakloněn PESkově a renomované zahraniční servery dávaji hodnocení 9/10 atd atd..stačí si to pánové vygooglit a hlavně pořádně zahrát *1*
      • Věnoval jsem se atributům hráčů.. Své jméno tu takto lehce nezveřejním, ale pokud se například juknete do těch sáhodlouhých titulků u 12-ky, tak tam na mé jméno narazíte.. *3*
  • Lukyz
    Pardon, ale okamžitě jsem si vzpomněl na tuhle blbost *1*
    Pes pes pes přítel člověka *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit