Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Pokud dal Martin loni FIFĚ 7/10, tak 7/10 u letošního PES je naprosté maximum, spíš je to přestřelené. Ale těším se, jak dá odborník Petr FIFĚ 16 alespoň 8/10, spíš 9, hodně u mě stoupnul tím, že FIFU považuje za lepší hru.
  • Vcelku súhlasím s recenzentom, PC verziu zachraňujú hlavne moderi a Sweet FX, postupne pribudne aj bundesliga, reálne mená aj nároďáky. Zatiaľ čo PES 15 bol náročnejší a pomalší, v 16 je rýchlejší gameplay, pribudlo lepšie spracovanie stretov hráčov, kvalitnejšie spracovanie Master League a potešilo aj levelovanie hráčov na základe skúseností v myClub, prípadne zmenenie nepotrebného hráča na trénera a jeho následné využitie na zlepšenie iného hráča. Čo ťahá nový PES dole sú tragickí rozhodcovia, ktorí púšťajú tvrdú hru, slabší brankári, občas chaotická obrana, z toho plynie ľahké strieľanie gólov hlavne v pokutovom území ako aj náročnejšie zvládnutie ovládania kľučiek. Pri novom PESku sa dá zabaviť, no FIFA 16 ho valcuje či už licenciami, celkovou prezentáciou, online možnosťami a tohto roku aj pokročilejšou AI v bráne, v obrane ako aj v útoku, pomalšou a taktickejšou hrou, češtinou, príjemnými novinkami - ďalší druh prihrávky (silná rychlá), no touch dribling, nahodenie lopty pred seba, zlepšenie fyzických stretov, fyziky pohybu lopty aj strely.
  • To je přesně ti, proč už nehrají Pes a pomaličku se učím NBA 2K
  • Jak se to veme. Za 1 hráče mě to online neba, ale jinak je multak celkem ok - módy jsou obnobné jako u Fify, včetně sbírání karet. Je tam toho obsahově tolik, že si prostě člověk musí vybrat jeden dva módy. A třeba později zkusí něco jiného. Mě ale strašně baví ten singl, tam je kariera za jednoho hráče naprosto skvělá, jak jsem psal nahoře. Člověk má i s tím jedním hráčem tolik úkolů, že ani na více hráčů najednou nepotřebuji hrát.
  • já ji chápu,recenzovali PC verzi a to je zmetek...
  • presne tak, protoze tenhle rocnik PES je urcite o 2 body lepsi, podle meho nazoru je to nejlepsi PES za posledni dekadu...nechapu tu znamku...
  • Já jsem spíš člověk co si přihraje a dá gól.Nějaké kličky jsem nepotřeboval, vždy pas středem (obránci jen stojí a čučí) a okamžitá střela, tak 90% střel končí gólem a není potřeba se sbližovat s gólmanem. Jedu na druhou nejvyšší obtížnost nejsem moc sběhlý v PES. Rozhodčí píská jen proti mě, AI mi odhazuje hráče, jak papírové panáky a nic. 2016 nemám, ale pokud píská ještě méně, pak je tam rozhodčí zbytečný. *1* No stejně mě dojímá prodloužení 4 minuty na konci hry, kdy nebyl jediný faul a vystřídali se tři chlopci. *1*
  • Presne tak.
  • Súhlasím s Tebou je to pecka, už 15 bola super ale 16 posúva zážitok z hry na inú úroveň. Kariéra či už jedného hráča alebo mužstvo nie je takto prepracovaná v žiadnej hre. A to už nehovorím o grafike, každý jeden hráč je jedinečný, tetovania, pot na tvári a tak ďalej *5*
  • Pokud je to fakt tak jak rikas tak to vypada opravdu dobre. Ono i z pohledu lajka jako jsem ja to vypada na prvni pohled skvele. Bavim se ciste jenom o shlednuti gameplaye na youtube. Ale pocitam ze v takovem multiplayeru tohle se uz neplati ne? Treba ve fife je velky rozdil jestli hraji online nebo proti pc. Pocitac hraje uplne jinak nez opravdovy hraci.
  • Proc, ona se snad neprodava, neexistuje, neudelali ji?
  • Souhlas. A lidi si myslí, že hrají každý zápas jiný. Proto hranu starší dily
  • Srandysto
  • Zónové a osobní bránění, útočení, poziční hra, jednotlivé atributy hráčů, každý je unikátní. To, že hra je natolik vyvážená, že si opravdu můžete dát zápas na normální hrací dobu a vypadávají reálné výsledky, každý zápas je jedinečný - to jasně dokazuje to, že je to neskutečně vychytané, situace a pravidla na hřišti jsou přesně tím, co se v reálném basketu děje. A to divadlo, do kterého je to celé zabalené. Je pravda, že ty největší vychytávky lze pozorovat až při obtížnosti All-star a výše. Tam už musíte přemýšlet o každé přihrávce zda ji pošlete vzduchem, o zem, nebo přímo, kam se postavíte, zda budete třeba dělat screen pro Hardena. Vše hodně závisí, jaký hráč Vašeho soupeře Vás má na starosti. V bránění zase například řešíte to, zda máte těsně bránit, protože Váš soupeř umí trojky, nebo naopak se více soustředíte na bránění střední vzdálenosti, nebo třeba i faulovat, protože Váš soupeř neumí trestné hody. Tím se vlastně učíte rozeznávat kvality hráčů reálných. Když pak na ten zápas koukáte, tak se děje přesně to, co se děje ve hře. Pokud do toho člověk skočí hned na all-star, tak si odnese výprask i od nejhoršího týmu - sebemenší uspokojení a polevení bude vytrestáno. Už se mi párkrát stalo, že jsem o půlce vedl o 20 bodů a nakonec zápas prohrál. Jednu a tu samou akci ale v 2K16 po sobě jen tak nezopakujete. Soupeř se učí, takže si dává na opakované chyby pozor. Samozřejmě se mi ale také stal moment, kdy jsem třikrát vyrazil rozehrávku soupeře - byl to zázrak a krásný pocit. Mohl bych tu psát donekonečna, je toho opravdu spousta.
  • To ti nikdo nebere sak si ji pař *3* kazdemu vyhovuje neco jineho kdybysme byly vsichmi stejni tak by byl na trhu jen jeden fotbal bud pes nebo fifa *1*
  • Ja se chci u hry bavit a to mi FIFA naprosto splnuje :-)
  • presne receno konecne nekdo skym se shodnu *1*
  • No ja radeji budu hrat singl ktary odpovida aspon trochu realnymu fotbalu ane multak kde to je jen neco co pripomina hokej ane fotbal.Asi tak no
  • Nudi te proto, ze hrajes FIFU. V PES je single mnohem zajimavejsi a kazdy zapas jiny.
  • Jako nic proti, ale kdyz date predeslemu rocniku 8, tak tento by mel dostat minimalne 10. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit