Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • up_er
    tleskam lip bych to nenapsal...souhlasim a podepisuji v plnem rozsahu
  • up_er
    svata pravda
  • hehe, tak ja to mam presne naopak.. 07/09 byla pro mne horrorova trojletka kdy jsem musel zustat uz pesa 6, pac novejsi rocniky byli uplne v haji
  • tadyty kecy uplne nesnasim... takhle brecet ci adorovat jsi mohl tak v roce 2010.. ja jsem si pred par lety pes 6 zkusil a to na xboxu, tudiz s lepsi grafikou nez byla na pc, ale proste herne je to zastaraly, jednoduchy, zrychleny.. tohle vazne nema cenu
  • PES6... ten bol najlepsi...
  • Jen tak mimochodem - věděli jste, že jde nastavit 1080p i v PC verzi? Pak už je ta grafika hodně pěkná. Jak na to najdete tady: https://www.youtube.com/watch?v=70wQU_Hmm1g

    Není zač.. *5*
  • Ja som rad za akukolvek konkurenciu k FIFA, kazda hra ma svoje pre a proti, je dobre pre kazdeho hraca, ze obe znacky sa snazia zlepsovat a nestane sa znich monopol ako je to pri NHL.
  • A jak to souvisí?

    Pokud jsi nevyzkoušel demo, neviděl ukázková videa a ani ses nepokusil hru vrátit, tak je chyba jistě v systému a politice ;-)
  • Nejlepsi fotbal zustane asi navzdy PES5.
  • Takovou pizzu bych si v životě neobjednal
  • Mart9
    Lžeš! Dokud bylo PES lepší než FIFA, odehrál jsem v něm stovky hodin. Bylo to mezi lety 2006 až 2010.

    Jako člověk, co pravidelně hraje fotbalové hry už patnáct let každý rok dávám přednost pouze lepšímu fotbalu. Proto je dobře, že zatím stále vycházejí každý rok dema obou her, abych je mohl porovnat.
  • když si objednáš smetanovou pizzu se špenátem, žampiony, vajíčkem, česnekem a vepřovým, a donesou ti to s kečupovou omajdou bez masa a vajíčka, a přitom máš zaplatit stejnou cenu, tak taky neřekneš že no a, že to je vlastně taky dobré.
  • No tak PES byl vždycky vychytávka na pivní akci s kámošema. Ať si řáká kdo chce co chce FIFA leží zaprášená v šuplíku. Jde o ten pocit ze hry a ten proste hoši z EA nikdy licencema nenahradí.
  • Rychlé hodnocení po nějakých 6 zápasech.. ty vle v jádru je to "stejnej" fotbálek jako před deseti lety na ps2.. slabí golmani, hromada tyček a stále zmršené přepínání hráčů!!!
  • Jo je to antifotbalista *1* *1*
  • Mart9 je ukazkovy pripad fifa fanboye. S tim se nema moc smysl bavit.
  • Jak muzes nekoho takoveho nazyvat odbornikem, kdyz jako jeden z negativu uvadi, ze je PES rychlejsi, ikdyz si uzivatel muze nastavit rychlost ciste podle sebe? Kdyz 10x zmini licence, ikdyz je to uz vic jak 10 let porad dokola a kdo chce, tak si v mziku licence do PSA dohraje atd. atd.? Neboli jako hlavni nevyhody uvedl ciste nesmyslne pseudoduvody a vubec nezminil ty hlavni negativa a pozitiva. Ale jiste, jeho nazor se shoduje s tim tvym taky pomylenym, tak to prece musi byt odbornik.
    Ze skutecne relevantni weby PES vynaseji skoro ve vsech pripadech do nebes, to bude asi ciste nahoda, on ten odbornik se urcite nemuze myslit, misto toho se myli cely zbyvajici svet *7*
  • Uklidni se!
  • co dát Gameplay s Pro Evem a Fifou, nejlépe v jednom videu. Ať si 1. hodinu zahrajou PES,a 2. Fifu
  • Nechápu tu histerii o realističnosti či grafice. Stařičký Sensible Soccer mě hodně bavil a k realitě se vůbec nepřiblížil.
    Xichty a licence se dají snadno dohrát, obtížnosti jsou solidně odstupňované a fotmágové nechť se přihlásí do pralesní ligy v reálném životě.

    Líbí se mi, že hráč v lepší pozici zvítězí nehledě na parametry.

    PES 16 je fajn hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit