Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ne ja uz toho necham jenom sem se nudil ale konzolista jsem stejne
    • milujme bližního svého i když je to idiotus s malým pérem
    • A blbeček taky
      • Kdyby jen blbeček *7* . Je mi smutno z těchle dětí.
  • ja mam sestijadro a 2x geforce 590, mi to jede uplne v pohode *5*
    • 2x 590 trochu zbytečný ne? to bych radší 3x 580 3GB
    • ja mam raketoplan, mi to jede uplne v pohode na vesmirnou stanici ISS
    • amd nebo intel ? pokud mas amd tak to je spatna volba. 1. hry zatim nevyuzivaji 6 jader, 2. amd ma velkou spotrebu ja jsem kvuli tomu musel zmenit objednavku na pc, procesor byl levnejsi o 1200 kc ale mel o 50w vetsi spotrebu nez vykonejsi od intel tak ze tech 1200 se vrati
      • Ellendway
        1) Hry už dávno umí pracovat se všemi šesti jádry - viz WoW nebo BF3.
        2) Super, všichni se v době 500W, 600W nebo 700W posereme z 50W.
        • Mno... o 50W menší spotřeba procesoru znamená, že pokud hraješ hry 2hodiny/den tak za 3 roky zaplatíš na elektřině o cca 5,5-6tis Kč více. A to

          Jen hlupák se nad tím alespoň nezamyslí...
          • Ellendway
            A to jsi spočítal jak? V tom případě bych dával za rok asi tak půl milionu za elektriku, což nedávám.
  • To má být jako PC verze? Nikde nevidím tu avizovanou HD grafiku. Ta hra je HD asi jako Rudův Fichtl je 4x4.
    Začínám se děsit PC verze GTA V.
    • A to jako nějak extra vadí že to neni HD? Kvůli tomu si tu hru neužiješ?
      • Ono to samozřejmě HD je, ale pán si musel kopnout...
    • Nemusíš se děsit, protože PC verze vůbec nebude.
      • zajímavé
      • Trol.diskuzni
        Počkat, nebude? Já teda GTA nikdy moc nehrál, ale stejně mě to překvapilo, jak to píšeš...
  • Miroo_CZ
    Jsem zvědav jestli si stím moje sestava poradí se ctí...
    • Jestli si poradila s GTAIV, tak s přehledem. Nároky to má podstatně nižší.
      • Hmm muj supr stroj zvladal GTA IV na medium grFIKU V KLIDU le Noire se mi skube jak tetris... nevite co stim? mam pocit ze to bude v 320mb pameti na grafice, ale ruku do ohne bych za to nedal.
        • a jak jsi sehnal la noire?
  • Nevšiml si někdo, zda jde hru nainstalovat i ve francouzštině, prosííííííííím????
  • smejki
    supr stíny *1*
    škoda, že nemám čas, koupil bych... třeba se jednou potkáme za polovic
  • no... čekal jsem větší rozdíl... ale i tak je to dobrá hra *4*
  • ha ha PCčkari si to teprve zahraji a ja uz to mam na xboxu nekolikrat dohrane *1*
    • Proč tohle píšeš?
    • Hairy_Ass
      Každý máme něco, já jsem už třeba pařil 6 dílů série Total War (kromě prvního Medievalu) a ty jsi na xboxu nehrál ani jeden, no. *3*
      • však ono neni o co stát :)
        • miker17
          poor little man *7*
        • Hairy_Ass
          Jasně, není to hra na jedno odpoledne, člověk u toho musí trochu přemýšlet, není to vhodné pro gamepad...., chápu. *3*
    • Ocelot23
      ha ha má xbox :D
    • slova nemohou popsat, jak brutálně ti závidím. D:
  • az na to ze mam taky PS3 a total war jsem hral taky dokonce i medievala a ty ne co my reknes na to ted *15*
    • Joha
      Už dlho som tu nevidel trollovať Jindru... zmenil si si meno ty náš lokálny hrdina?
      • Black effing Books! Tvuj avatar mi prave vylepsil hodne hnusnej den!
        • vole ten avatar je z Gears of War ale to vy znat nemuzete *15*
          • GoW je aj na PC...takze zname :D...sice len jednotka ale je :P
          • Ja to poznam chlapce. Take jsem nereagoval na tebe, Jindro, ale na Johna. Samosebou ty bys Black Books znat nemohl. To bych od tebe chtel moc *3*
            • Joha
              Rád som pomohol so zlepšovaním nálady :D Ostatne... Bernard Black je na to absolútne vynikajúci :D
      • Ringwraith
        Yes, he RAAM!
    • Hairy_Ass
      Ale určitě jsi nehrál Pharaoh nebo Caesara III! *15*
      • jo a ty si zase nehral Uncharted *15*
        • A ja jsem chodil do skoly a domu v proslapanych sandalech, v metrovych zavejich snehu a vzdycky do kopce!
        • Hairy_Ass
          Díval jsem se na Indianu Jonese. *3*
        • jojo, v případě těchle dvou her se to srovnání přímo nabízí...>_>
      • Anal.S
        Pharaoh ale hrálo tolik lidí, až mě to někdy překvapuje.
        • Hairy_Ass
          Njn, zlatá doba budovatelských strategií. *14*
          • jo jo ceasara 3 sem take hraval, ale co se takovejch strategii tyce tak sem asi nejvic stravil casu na prvnima age of empires a na dvojku, potom taky tisic na homanem 3. a samozrejme nesmim zapomenout na hry meho mladi jako wolf 3d, doom, a kdyz vysel duke3d tak sem se posadil nazadek:D a taky jeste prvni need for speed a pred tim na takovej ten primitivni simulator formuli f1 a motorek:D no ale to uz je hoodne davno to jeste nekdo mel petapulky diskety ale ja uz jel na triapulkach a potom jako novinka cdmechanika za skoro 5tisic:D a moje prvni hry na cd pro muj intel pentium 133 prvni rayman a starwars. ale ty puvodni stary hr jako wolf atd sem hraval jeste na 386ce:D:D:D
            jinak ten ceasar 3 mi jel na prvnim pentiu a voodoo2 s s3trio uplne perfektne:)
          • Transport tycoon deluxe rulezz
            • jo transport tyccon byl tenkrat taky dost popularni, zrovna u nej sem moh stravit stovky hodin:D
    • pojd si zahrat .D shoguna2 nebo empire total war *1*
      jak se jmenujes na steamu
  • ja na PC uz skoro nehraju proste tezkej konzolista *5*
    • Hairy_Ass
      To je nějaká choroba? *1*
      • BoB.2
        snad to není nakažliví

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit