Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak tomu rikaj s detailama a bez nich, jenom ubiraj a pridavaj svetlo
  • Mato1987
    vysvetlite mi ako je to možné že väčšina z vás to už hrá keď to vychádza až v piatok?
    To som vážne len ja taký trkvas čo si hru kúpi pred tým než si ju zahraje?
    • Ringwraith
      L.A. Noire The Complete Edition v1.0.2393.1 multi5 cracked READ NFO-THETA
      • Mato1987
        fajnové :D hra vychádza zajtra a je cracknutá 3 dni dopredu :D
        • Jazz
          Jo, v Evropě a co ?
        • No a? Kolikrát to bývám i mnohem dřív. Oni totiž dotributoři a prodejci mají hru k dispozici několik dní před vydáním aby mohli včas rozeslat předobjednávky a v den vydání opravdu zahájit prodej.
      • ten crack je vadný hra ještě není plně cracklá
        • Ringwraith
          No to je možný. THETA není žádnej zázrak.
      • Heh, tady je zakopany pes *7*
    • Zalezi kterou verzi myslis. Konzolova verze je venku od jara. Jeste jsem ji bohuzel nemel moznost dohrat kompletne, ale kazdopadne se k ni vratim.
      • Mato1987
        Pokiaľ ma oči neklamú disukutuje sa tu o PC verzii L.A. Noire, takže nabudúce reaguj k veci priateľu *4*
        • prostě to nelegálně stáhli na netu *11*
  • http://games.tiscali.cz/oznameni/l-a-noire-vyjde-na-pc-bude-hezci-a-optimalizovana-56172
    hezky optimalizovaná *1*
  • "Recenzovaná verze: X360
    Hodnocení platí pro verze: PlayStation 3, Xbox 360, PC - 24.5.2011 13:00"

    to dost ujety, kdyz to na PC jeste nevyslo
  • Pro RAAM: Nejlepší co můžeš pro nás pro všechny udělat je zavřít hubu a vypadnout! Děkuju předem...
    • pro Danny:jediny co prome muzes udelat je koupit si PS3 a k tomu Uncharted a Killzone dekuji predem *5*
      • LA Noire už nemusíme? ^____^
      • Kr*teni jako ty delaji slusnym konzolistum jenom spatne jmeno. Zavri prosimte pusu a jdi si radeji hrat. Bude to tak lepsi pro vsechny zucastnene.
        • ja jsem slusnej konzolista jenom me bavi provokovat *1*
          • když máš tak rád konzole proč teda sedíš u počítače a buzeruješ tu...jsem si jistý že Xbox a ps3 májí taky net....ale počkej oni nemají *9*
            • Ale maji. PS3, alespon z me osobni zkusenosti ma internetovy prohlizec zabudovany. Takze si napred over co pises. *3*
          • A prave ta provokace z tebe dela neslusneho konzolistu. Ale co cekat od trolla ve vycviku *2*
  • Anal.S
    Vypadá to celkem přívětivě.

    Jenže já si zas ty minimální detaily nenastavím. Ještě stále nechci prohlásit svoji sestavu za neschopnou a radši budu trpět na 15FPS. *9* *15*
    • trpět na 15ti fps u hry, která tahá více méně jenom mimikou a dialogy všeobecně? Při 15ti fps z toho budeš mít dobrý prd. A jestli ten jízdní model bude stejně vypšouklej, jak na konzolových verzích, tak z toho budeš mít prdy rovnou dva. Navíc jak na ty obrázky koukám, tak žádný markatní rozdíl stejně nevidím.
  • super ze se to seka na pc.. aspon nebudu mit dilema jestli prodat xbox verzi
    • theta má vadný crack počkej si Skidrowa
  • Nic moc rozdil. Uzamceny frame rate me tolik netrapi, na svem kompu bych v soucasnosti stejne vic jak 30fps nedostal. Pokud vubec to. Ale na silnych sestavach a pro hrace stale preferujici klavesnici s mysi to bude urcite problem. Na gamepadu odezvu tolik neresite, ale kdyz zamerovani drzite primo v ruce, pak je to velmi neprijemne.
  • Hehehe libí se mi jak tady všecí nadávají jak je hra špatná...jestli tu nadávate kvůli tomu špatnému cracku tak si počkejte protože funkční crack vyjde až tak za týden *hawk*domluvil jsem
    • Hehe ... a mne se libi, jak tu vsichni pirati, ale hru si nekoupi. To je vyborny. Pak se vy PCkari nedivte, ze vam tvurci do her cpou ochrany a vam nic nevychazi, kdyz prodeje her jsou kvuli piratum tak spatny. Nerikam ze na konzolich se nepirati, ale rozhodne min nez na PC. Takze, muzete si za soucasnou situaci tak trosku sami ...
      • Ellendway
        Jen je škoda, že PS3 a Xbox360 je plné pirátů.
        • Jenomze na to, abys mohl piratit na konzoli potrebujes vetsinou flashnout cely system a do toho ti vetsina lidi nepujde, uz kvuli ztrate reklamace. Take netvrdim, ze na konzole se nepirati. Je to ale rozhodne mensi cislo nez na PC.
          • Ellendway
            Je jen škoda, že o tom asi víš velké nic. Dneska stačí vložit DVD a nazdar, vše se udělá samo. Alespoň u xboxů. A záruka? Myslíš za stroj, který stojí 3 tisíce?
            • Ellendway
              Rodiče mi nikdy žádnou podobnou věc nekoupili, takže bych se o to nebál.
            • No, o xBoxu toho opravdu moc nevim, protoze ho nemam. Na PS3 musis, pokud se nepletu, chipnout celou konzoli, abys vubec mohl piratit. Jinak ... co jsem se naposledy dival, 3000 je docela dost penez. Nevim, treba pro tebe ne. Mozna ti hry a konzole kupuji jeste stale rodice. Ale pro mne, protoze si musim pri studiu i vydelavat, jsou i 3000 docela dost.
      • miker17
        la nior byl na netu měsíc před vydáním a to žádná Pc verze nebyla ....P.S ja si hru koupil
        • To neni moc zasadni protiargument na to co jsem napsal. Spis se potvrzuje co jsem uz rekl ... pirati zabili hrani na PC.
  • Jazz
    Tak já mám za sebou už asi 3 případy a jede to zatím dobře, někdy se to trošku začne zpomalovat, ale jinak dobrý. Radil bych počkat na další patche a hlavně FPS unlocker. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit