Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně to přijde jako japonská akternativa Far cry XY (Wildlands) s mečema. Ježdění od nikud nikam a občas někoho (něco) zabít. Bože kam až FF serie klesla.
  • snorgrind
    Tak pokud je hra normalne napsana tak sezere vsechno co ji windows posle, ale to neznamena ze to bude vsechno dobre zobrazeny. Hlavne menu a HUD se tady v tech starych hrach tak zmensi ze pomalu nejde precist takze se o plne podpore 4k neda moc mluvit.
  • ma pravdu ten kluk, tyhle veci uz umel quake2
  • O čem ta hra je? Viděl jsem pár gameplay videí a tam 4 metrosexuálové jedou po dálnici a občas vyskočí, aby zmlátili nějaký zvířata a jedou dál. Je to teda mix road/buddy movie a vybíjení pouštní fauny? Podle mě je to hroznej bizár.
  • Lukass
    Zeby z konzole....ktera konecne umi i udelat screenshot. Legracni :)
  • Tohle mě vždycky dostane. Hrdě ohlašujeme "podporu" rozlišení. Žijeme v době solidní demence... odkud to asi přišlo... možnost zvýšit rozlišení, možnost odemknout fps, možnost blabla. Uplná revoluce. Tleskejme těmto šaškům...
  • to je pořád samá 4K, ale hratelnost je dávno pryč, nebo je to tak tupě jednoduchý viz novej XCOM :(
    Já bych všechny ty 4K zakázal
  • Wow PC hra nabídne možnost změn rozlišení. Naprostá revoluce.
  • Neco mi rika ze tahle "Windows Edition" pujde jen na desitkach :D Ale co, FF na PC!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit