Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani sebekrásnější efekty a ultra rozlišení nezakryjou fakt, že Final Fantasy XV je děsná ptákovina. Přitom první kapitoly jsou vcelku zábavné a mají několik wow momentů, v půlce se to pak zlomí a je z toho děsnej paskvil. Spíš z toho mám pocit, že se v SE rozhodli vzít nedodělaný Versus XIII, přečíslovat ho na XV, sem tam něco přidat, sem tam něco ořezat, napumpovat do toho milióny za marketing a vybudování frančízy (film, anime, manga, mobilní tie-iny s mikrotransakcemi) a hráči oblažení novou značkou nadšeně vyprázdní své peněženky.
    Na FF XV je vidět, že je to hra, která měla potenciál, ale bohužel ve své původní podobě nestihla cílovou platformu (PS3) a na smysluplné předělání celého konceptu pro PS4 byly ty 2-3 roky vývoje málo.
    Milí pánové v Tokiu by se měli zamyslet nad tím, proč byla Final Fantasy jedná z nejúspěšnějších JRPG sérií a začít pracovat na Final Fantasy XVI, ze které by si hráčí opět po letech sedli na zadek. Býval jsem skalní fanoušek série, ale z toho nekonečného dojení značky všemi možnými remastery reedicemi a mobilními ptákovinami je mi blbě. (Čestnou výjimkou budiž Zodiac Age, který se sice povedl, ale ona už FF XII byla sama o sobě skvostná hra, takže jim to nakonec nedalo tolik práce).
    • Bude to tak nějak, jak píšeš. Podle mě FF15 měla skvělý potenciál - hlavní příběh (když ho pak na konci vidíš) se mi líbil a otevřený svět je nádherný. Akorát se to nějak nepodařilo propojit a hra je zjevně nedodělaná (ve hře zjevně chybí celý jeden kontinent atd.). Myslím, že původní Versus - podle videí, o čem měla být - mohla být super hra srovnatelná se sedmičkou či šestkou. Čili z FF15 cítím spíš smutek, ten hate kolem je vesměs od lidí, kteří hru pořádně nehráli a houby o ní vědí. Je to dobrá hra, ale mohla být legendární.
      • snorgrind
        A co ty updaty o kterych se mluvi ? Muzou na tom neco zmenit k lepsimu ? Hru sem na konzoli ignoroval, bylo jasny ze bude PC verze.
        • Pokud vím, tak jsou to separátní příběhy, které se hrají odděleně od hry samotné. Byly tam i změny původní hry (závěrečná sekvence, která některým lidem vadila), ale pokud vím, nic zásadního. Ta hra by potřebovala úplně překopat a dodělat, něco jako udělali s FF14.
  • Johnny
    co to je dneska za moresy že podporuje 4K??? to je tak těžký naprogramovat engine tak, aby zvládal naprosto všechny rozlišení???
    • Paulcz
      Ta zázračná věc se skrývá v tom, že to ojebe veškerý nastavení, aby se to alespoň trochu hejbalo.
    • V dnešní době, kdy je problém "odemknout" fps, je to problém. Tak trošku uměle vytvořený. Výrobci konzolí nechtějí, aby mělo PC výhodu, tak dělají tyhle hovadinky...
  • Je až s podivem jak je patnáctka strašne nepovedená, otravná a vlastně i dost nudná hra. Přitom japonci v poslední době celé herní konkurenci ukazují záda...
    • Jo, japonci všem ukazujou ty svoje vyholený záda na který není nikdo zvědavej...
      • Jack1947
        Blemto= Femto -Zlé alterego ??? *8*
  • Drakkari
    Nekoupím to kvůli těm blbým emo účesúm
    • No problem, vypneš Hairworks a budou plešatý
    • Třeba to v pc verzi pude omodovat
    • no tak to square enix asi zkrachuje.
  • O čem ta hra je? Viděl jsem pár gameplay videí a tam 4 metrosexuálové jedou po dálnici a občas vyskočí, aby zmlátili nějaký zvířata a jedou dál. Je to teda mix road/buddy movie a vybíjení pouštní fauny? Podle mě je to hroznej bizár.
    • Fakt jo, normalne tam tancuji disko kolem nosorozce a tim ho umlati. *15*
      • Paulcz
        Je to tak, v DLC bude Arnoštek se svou diskotékou :)
    • Mně to přijde jako japonská akternativa Far cry XY (Wildlands) s mečema. Ježdění od nikud nikam a občas někoho (něco) zabít. Bože kam až FF serie klesla.
  • Tohle mě vždycky dostane. Hrdě ohlašujeme "podporu" rozlišení. Žijeme v době solidní demence... odkud to asi přišlo... možnost zvýšit rozlišení, možnost odemknout fps, možnost blabla. Uplná revoluce. Tleskejme těmto šaškům...
    • ma pravdu ten kluk, tyhle veci uz umel quake2
      • snorgrind
        Tak pokud je hra normalne napsana tak sezere vsechno co ji windows posle, ale to neznamena ze to bude vsechno dobre zobrazeny. Hlavne menu a HUD se tady v tech starych hrach tak zmensi ze pomalu nejde precist takze se o plne podpore 4k neda moc mluvit.
    • Lukass
      Zeby z konzole....ktera konecne umi i udelat screenshot. Legracni :)
  • to je pořád samá 4K, ale hratelnost je dávno pryč, nebo je to tak tupě jednoduchý viz novej XCOM :(
    Já bych všechny ty 4K zakázal
  • Wow PC hra nabídne možnost změn rozlišení. Naprostá revoluce.
  • Neco mi rika ze tahle "Windows Edition" pujde jen na desitkach :D Ale co, FF na PC!!!!
    • maros.goc
      nie :) hra vyjde aj na Steame a Origine
      • ano, steam i origin funguje i na win10
    • Franta už hraje jenom na konzolích.
      • Je to tak, a Andrej tak napůl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit