Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fascinujou me lidi, co si rok co rok bezej koupit znova totez ... a k tomu nektery roky i 2x ...
    • bobsh
      jojo, třeba dvě hry kde se střílí, nebo dvě hry kde se jezdí autem
      • Mno on i ten COD je sice porad stejnej ... ale precijen ... ty rozdily tam obcas narozdil od tohoto jsou i videt ...
    • Jack1947
      To mně už ani moc nefascinuje...
    • Psychotic
      A co tě ještě fascinuje? Mě zas fascinujou lidi, co vyhoděj každej rok 30 hadrů za to, aby se mohli dva tejdny válet u moře... teda vlastně ne. Mně je totiž fuk, za co lidi utrácej svoje peníze :-)
  • teď ještě aby udělali NHL na pc !!!!!
    • Vzhledem k malé popularitě hokeje (ve srovnání s fotbalem) bych se na tu myšlenku neupínal...
  • Mato1987
    Jupí....počkať, veď to je EA, ja tu čuchám nejaký podraz.
    • Jack1947
      Tak horší než takové to "dávkování obsahu" to snad být nemůže... nebo ano?
  • Jack1947
    Konečně i na PC, to bude vypadat jak na konzolích tedy asi hůře ale i tak sláva. *3*
  • moc sa v tom nevyznam ale preco je pri minimalnych GTX 650
    a pri doporucovanych GTX 460
    • cumpi3
      je o něco lepší :) viz http://www.hwcompare.com/13489/geforce-gtx-480-vs-geforce-gtx-650/
      • heh, pekna stranka, vdaka ;)
        ale jeden by povedal ze cim vatsie cislo...
      • Trochu špatný odkaz :D v doporučených je 460, ne 480
        • cumpi3
          áááá, pardon *1* kaju se *4*
  • Inquisitor
    Tak letos to byla poslední fifa, direct 11 nemám :). Ale tak on ten rozdíl stejně není nijak markantní.
    • cumpi3
      si kup directx 11, nedávno jsem ho viděl v JRC ve slevě
    • není nijak markantní ?? to si asi fifu na nových konzolích vůbec nehrál..
  • :D jj a PC to nezvládne, víme, známe, EA je nejsračkovější firma, která neskutečně domrvila tolik značek.
  • Bravo! TO bude možná první díl co si koupím.
  • cumpi3
    Jsem teda PESkař, ale tohle se mi líbí a novou Fifu aspoň zkusím *4*
  • Je to EA, tudíž čekám nějakou levárnu.
    George R.R. Martin vám dá koťátko jenom aby mu po pár minutách mohl useknout hlavu, EA vám něco více či méně slíbí jenom aby se na vás ve výsledku vykašlalo s vidinou většího zisku jinde.
    • Tohle kotatko? http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aVO6xnK_700b_v2.jpg
    • tomocz
      Kdyby jen koťátko! V tuhle chvíli mě nejvíc naštval Rudou zmijí... xD
      • Taky, nebudu přehánět, když napíšu, že jsem pak nemohl spát...asi mám přeházené životní priority. =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit