Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teď ještě aby udělali NHL na pc !!!!!
    • Vzhledem k malé popularitě hokeje (ve srovnání s fotbalem) bych se na tu myšlenku neupínal...
  • Je to EA, tudíž čekám nějakou levárnu.
    George R.R. Martin vám dá koťátko jenom aby mu po pár minutách mohl useknout hlavu, EA vám něco více či méně slíbí jenom aby se na vás ve výsledku vykašlalo s vidinou většího zisku jinde.
    • Tohle kotatko? http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aVO6xnK_700b_v2.jpg
    • tomocz
      Kdyby jen koťátko! V tuhle chvíli mě nejvíc naštval Rudou zmijí... xD
      • Taky, nebudu přehánět, když napíšu, že jsem pak nemohl spát...asi mám přeházené životní priority. =)
  • Mato1987
    Jupí....počkať, veď to je EA, ja tu čuchám nejaký podraz.
    • Jack1947
      Tak horší než takové to "dávkování obsahu" to snad být nemůže... nebo ano?
  • :D jj a PC to nezvládne, víme, známe, EA je nejsračkovější firma, která neskutečně domrvila tolik značek.
  • cumpi3
    Jsem teda PESkař, ale tohle se mi líbí a novou Fifu aspoň zkusím *4*
  • moc sa v tom nevyznam ale preco je pri minimalnych GTX 650
    a pri doporucovanych GTX 460
    • cumpi3
      je o něco lepší :) viz http://www.hwcompare.com/13489/geforce-gtx-480-vs-geforce-gtx-650/
      • heh, pekna stranka, vdaka ;)
        ale jeden by povedal ze cim vatsie cislo...
      • Trochu špatný odkaz :D v doporučených je 460, ne 480
        • cumpi3
          áááá, pardon *1* kaju se *4*
  • Mě fascinuje postoje EA neříkali minulej rok, že PC neutáhne ignite engine ? Teď ejhle ignite na PC oni si myslí snad, že jsme úplně blbý...
    • Mato1987
      ako som už napísal, ja v tom vidím nejaký podvrh.
    • Mě zas fascinují lidi, co nadávají na EA, když dají PC hráčům to samé co konzolistům.
      • Vždy by to mělo být naopak...nikdy takhle... !!!!
  • DarkShadow14
    pre mňa za mňa nech to beží aj na saniach, hlavne nech opravia servre a webovú aplikáciu, lebo aby to od počiatku nebolo funkčné a appka nejaké dva mesiace tak to je krásny obraz o tom ako sa EA stará o PC platformu
  • doporučuju vyzkoušet na pc i jiné sporty,třeba ifa handball 2014
    fifa je čím dál těžší,jsem zvyklej za jeden zápas nasázet hodně golu,tohle mě nebaví.
    *10*
    • to jsi teda velký machr ve fotbale vyhrát 10:0 když to neumíš na nějaké low úrovni v hokeji se dává hodně gólu a ten evidentně jako hodně fanoušků fotbalu rád nemáš a lehké to taky být nemá nechápu co seš za člověka určitě ně fanoušek nebo sportovec jinak by jsi věděl že když je něco lehké je to o ničem :P
  • Inquisitor
    Tak letos to byla poslední fifa, direct 11 nemám :). Ale tak on ten rozdíl stejně není nijak markantní.
    • cumpi3
      si kup directx 11, nedávno jsem ho viděl v JRC ve slevě
    • není nijak markantní ?? to si asi fifu na nových konzolích vůbec nehrál..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit