Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • calwin
    ach to boli časy keď som hrával také dobré hry ako bol chaos theory... normálne si kladiem otázku prečo som to vlastne ešte dnes ráno s kamarátom hral na co-op (po vydatnej včerajšej LANke) :D... a prečo vlastne začínam častejšie zapínať staršie hry z GOG edícii ako najnovšie AAA tituly... a vlastne prečo sú tu tie nové hry? veď ich aj tak nikto nechce :P
  • Mě je jedno, že to je víc a víc akčnější a jak říkáte tupější, na to jsem si už zvyknul a pravda, kdyby dnes vyšel další Chaos Theory, asi by to hráli už jen skalní fanoušci, jako jsem třeba i já, ale co opravdu nepřejdu je vystrčení Ironsida ze hry. To je pro mě ten finální hřebík do rakve.
  • A v tom případě z toho máš tu samou akci, jakou je třeba CoD, jelikož máš nekonečné návaly nepřátel dokud nedojdeš do určitého checkpointu - funkčně je to téměř totožné. A co třeba schody v MGS1? To má něco společného se stealth hrou? Proti Metal Gearům žádná, ale pokud nechceš, tak to nemusíš stealth hrát, také to není "stealth action", ale "tactical espionage action"...
  • http://www.youtube.com/watch?v=W1ZtBCpo0eU
  • forma akou je to napisane aj obsah textu napoveda ze jeho autorom je hlupak. cuz
  • ty si panečku rebel...
  • Jooo Raven Shield... to byl muj Everest *1*
  • Řešení je jednoduché. Když tě nebaví stealth hry, tak je nehraj. Každý rok vychází desítky stříleček, kde můžeš ustřelovat hlavy tisíců nepřátel. Není potřeba, aby se mezi ně zařadila i jedna z nejznáměnších sérií stealth akcí.
  • Kvůli tomu že hloupatej Američan nedokáže dojít bez ukazatele z bodu A do bodu B a je naštvanej když si ho někdo dovolí zabít se zkazila spousta herních sérií, Hitman, Splinter Cell, Rainbow Six, kdo pamatuje Raven Shield a hrál Vegas ví o čem mluvím
  • *1* tvuj problém ..psaní ...i a y ...bojkotuju opravu pravopisu zaplou mám a mám to pak pěkně červeně podtrhané sem rád že sem to nepsal ručně..ješte bych to slíznul že mám ošklivé písmo *1* *1* ..hmm a co se spíš vyjadřit kmojí myšlence amožnosti volby jak hru můžu hrát omezený oposume kteryšto veří v nějaký logiscký a rozumný důvod pro psaní Y a I
  • TheGGG
    No nevím byla to perfektní pařba kterou jsem si koupil a nelituji. TPS já totiž moc rád a todle se povedlo.
  • ja tiez :) hral som to na pc cez emulator
  • na ps2 jsem nehral jsem pc hrac
  • double agent na ps2 je tiez vyborny. nie jak ten 'next gen' bullshit
  • chaos theory je vrchol pak uz je to brak
  • Gordar
    Pokud spustíš poplach a neschováš se tak nabíhají pořád další a další vojáci. Je to mechanika která hráči jasně ukazuje že hraje stealth hru a měl by se podle toho chovat.
  • Metal Gear Ti dával vždy možnost se hrou prostřílet, takže nechápu tvou poznámku...
  • Gordar
    To není pokračování Metal Gear Solid.
  • Pinkamena
    Wow, na tu dobu ta grafika byla neuvěřitelná.
  • Podívej se na nějakou cutscénu ve čtverce kde se objeví Raiden - ten žádnej Stealth způsob nepoužíval, takže hra za něj logicky ani stealth bejt nemůže...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit