Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • calwin
    ach to boli časy keď som hrával také dobré hry ako bol chaos theory... normálne si kladiem otázku prečo som to vlastne ešte dnes ráno s kamarátom hral na co-op (po vydatnej včerajšej LANke) :D... a prečo vlastne začínam častejšie zapínať staršie hry z GOG edícii ako najnovšie AAA tituly... a vlastne prečo sú tu tie nové hry? veď ich aj tak nikto nechce :P
  • Mě je jedno, že to je víc a víc akčnější a jak říkáte tupější, na to jsem si už zvyknul a pravda, kdyby dnes vyšel další Chaos Theory, asi by to hráli už jen skalní fanoušci, jako jsem třeba i já, ale co opravdu nepřejdu je vystrčení Ironsida ze hry. To je pro mě ten finální hřebík do rakve.
  • Kvůli tomu že hloupatej Američan nedokáže dojít bez ukazatele z bodu A do bodu B a je naštvanej když si ho někdo dovolí zabít se zkazila spousta herních sérií, Hitman, Splinter Cell, Rainbow Six, kdo pamatuje Raven Shield a hrál Vegas ví o čem mluvím
    • http://www.youtube.com/watch?v=W1ZtBCpo0eU
    • Jooo Raven Shield... to byl muj Everest *1*
  • chaos theory je vrchol pak uz je to brak
    • double agent na ps2 je tiez vyborny. nie jak ten 'next gen' bullshit
      • na ps2 jsem nehral jsem pc hrac
        • ja tiez :) hral som to na pc cez emulator
  • deridon
    http://www.youtube.com/watch?v=WuQJn93ZTqo tohle byla skvělý scéna v Chaos Theory, na téma ninja
  • Moderní Sam Fisher je hnup
  • Gordar
    Takže stealth v tý hře je jen varianta jak hrou procházet :D To to hoši dopracovali za účelem zalíbit se masám a mainstreamu. Věřím že Metal Gear Solid se k tomuhle nikdy nesníží...
    Prej aby někomu nepřipadal stealth moc hardcore... bože to je doba :D
    • Metal Gear Ti dával vždy možnost se hrou prostřílet, takže nechápu tvou poznámku...
      • Gordar
        Pokud spustíš poplach a neschováš se tak nabíhají pořád další a další vojáci. Je to mechanika která hráči jasně ukazuje že hraje stealth hru a měl by se podle toho chovat.
        • A v tom případě z toho máš tu samou akci, jakou je třeba CoD, jelikož máš nekonečné návaly nepřátel dokud nedojdeš do určitého checkpointu - funkčně je to téměř totožné. A co třeba schody v MGS1? To má něco společného se stealth hrou? Proti Metal Gearům žádná, ale pokud nechceš, tak to nemusíš stealth hrát, také to není "stealth action", ale "tactical espionage action"...
    • Pozdě.... "Metal Gear Rising: Revengeance"
      • Gordar
        To není pokračování Metal Gear Solid.
      • Podívej se na nějakou cutscénu ve čtverce kde se objeví Raiden - ten žádnej Stealth způsob nepoužíval, takže hra za něj logicky ani stealth bejt nemůže...
      • TheGGG
        Počkej na MGS Ground Zero to zas bude stealth. Mě stealth vůbec nebaví a proto se na MGR těším.
    • a je tomu dobře ne každý to rád řeší jak ninja mirek dušín..myslím si že ne jen mně je simpatická postava i její stil ala viktor čistič -to je agent podle mýho gusta *5*
      • Řešení je jednoduché. Když tě nebaví stealth hry, tak je nehraj. Každý rok vychází desítky stříleček, kde můžeš ustřelovat hlavy tisíců nepřátel. Není potřeba, aby se mezi ně zařadila i jedna z nejznáměnších sérií stealth akcí.
      • simpatická, stil... brácho způsobil si mi krvácení očí
        • *1* tvuj problém ..psaní ...i a y ...bojkotuju opravu pravopisu zaplou mám a mám to pak pěkně červeně podtrhané sem rád že sem to nepsal ručně..ješte bych to slíznul že mám ošklivé písmo *1* *1* ..hmm a co se spíš vyjadřit kmojí myšlence amožnosti volby jak hru můžu hrát omezený oposume kteryšto veří v nějaký logiscký a rozumný důvod pro psaní Y a I
          • forma akou je to napisane aj obsah textu napoveda ze jeho autorom je hlupak. cuz
          • ty si panečku rebel...
  • Ty jo, první Splinter Cell podle games.cz vyšel v ,listopadu 200'. To je to tak starý, jo?
    • Pinkamena
      Wow, na tu dobu ta grafika byla neuvěřitelná.
  • nejak sa roztrhlo vrece s clankami o tejto zbedacenej hovadine robiacej hanbu kedysi dobrej znacke.
    • Zase jeden chytrák co už ho hraní nebaví, nebo má doma suchej kompl a potřebuje si zanadávat na dnešní hry.
      • Vzdyt ma pravdu, tohle ma s puvodnima hrama pramalo spolecneho. Z puvodne stealth hry udelali akcni hru se stealth prvky. Coz vetsinu fanousku puvodni hry proste nastve.
        K tomu blaboli o suchym kompu a potrebe si zanadavat se radsi ani nebudu vyjadrovat. *1*
        • JAK můžeš tvrdit jaká ta hra bude, podle ukázky z E3, ve které pochopitelně úkažou to nejakčnější co ve hře je na té nejlehčí úrovni? IMO jsi jen další remcal co nadává aniž by měl důvod
          • asi tak ako som mohol tvrdit ze conviction bude sr@cka este pred vydanim, a ejhle sr@cka to bola riadna. toto je len conviction 2.0
            • TheGGG
              No nevím byla to perfektní pařba kterou jsem si koupil a nelituji. TPS já totiž moc rád a todle se povedlo.
          • Ukazka dokaze dost napovedet. To, ze se snazi prezentovat zpravidla ty akcnejsi pasaze docela poukazuje na jake cilove publikum miri. A milovnici steath her to nebudou.
            Nemluve o tom, ze tu mame predchozi dil, ktery se od puvodnich her taky dost vzdalil.
            Ja sem mozna remcal, ty ses zase ovce, co jim zbasti vse, co mu podsunou, pripadne ti steath hry moc nerikaji a dalsi akcni hru beres s povdekem.
            • TheGGG
              Bohužel MoH, CoD i BF3 mám již dohrané a kvalitních stříleček není mnoho. Já si, ale umím poradit a střílečku udělám s kdečeho.
            • Suhlasim...

              GGG - tak si daj svoj peniaze za hru pre teba urcenu - CoD, MoH atd

              lebo kupovat stealth hrus tymze si chcem zastrielat je teda rozum ... zvlast ked koli takym ako ty doebu celu zncku
            • Samozřejmě, stealth je nuda. I u Hitman Absolution jsem si zapnul snadnou obtížnost a všechny tak vykosil broksnou. Nedám přece 1200,- za hru v niž si ani pořádně nezastřílím ne?
    • nekromant33
      Dalsi co by nejradsi videl dalsi dily preslapovat na jednom tom samem miste nebo aby nepokracovali vubec *6*. Co si precist Lukovy dojmy nez zacit vynaset soudy? Ackoliv chapu ze Obama himself si muze taky nejspis zazadat o preview verzi
      • preco by mala preslapovat. aj stealth zaner sa moze stale posuvat a vyvyjat. a ze teda aj je kam. toto ale neni spravna cesta to je snad kazdemu jasne. tato hra ma so splinter cellom spolocny len nazov nic viac. pamatam si na tie vtipy a narazky v chaos theory o tom aky je sam stary. teraz nam zostarol o 8 rokov a kuknime na neho. 'hes fast super badass and kuuuul' nevyzera ako sam ani hlas nema ako sam a ocividne je o generaciu mladsi ako sam. preco sa teda stale vola sam fisher ? lebo len parazituje na slavnom mene a uspesnej znacke...preto. dovi ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit