Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhorší je to že reklama u toho videa trvá déle než samotné video
  • Tajne som dufal, ze V bude znamenat Vietnam *16*
    • jindra.veliky
      ja myslim, ze ho udelaj za dva roky, po battlefrontu 3
  • Mě jako fanouška BF1942 srdce plesá, když se mi splní touha mít Frostbite ve WWII *14*
    • jindra.veliky
      presne tak, na to cekam snad od vydani bad company 2...
  • stačil screenshot a ušetřil bych spoustu času na reklamě *10*
  • Druhou světovou mám ve hrách rád a pro mě je Battlefield 1 nejlepší díl (jasný, je to první světová, ale hraje se to jako druhá...) a právě nějak nevidím důvod kupovat V, pokud se potvrdí informace. Nepatřím mezi ty, co něco potřebují hned jen proto, že je to nový. *4*
    I celkově nevím, jestli je to pro ně dobrej (marketingovej) tah. Hráči BF4 si přáli něco podobného a to je obrovská komunita. Teď to přetáhne hráče jen z BF1 a to si nemyslím, že úplně všechny, jelikož to, co několik let chtěli, už v roce 2016 dostali.
  • Len aby to nebol o*eb a hra bola z modernej doby, len by obsahovala nejaké mapy z minulosti. Niečo ako začiatok kampane v BF BC2 bol z WW2.
    • Taky jsem si říkal. Takové "prozrazení" před velkým ohlášením nedává vůbec smysl. Když si vzpomenu na ohlášení BF1, tak by to bylo nebe a dudy.
  • Jo kampaň za Němce by se šikla. Rozdrtit v tigru pár t 34 než vás stihnou obklíčit. S Fw 190 útočit na svazy ... atd atd
    • Ani moc ne.
  • po průšvihu s Battlefrontem 2 si jásání raději schovám až to vyjdepyp
  • Co to zase je toto? Pokud to není jen nějakej super trolling trailer a opravdu se neukáže, že cestují časem nebo podobná ujeťárna, tak se mi právě trošku navalilo. Battlefield 1 bylo úžasný oživení série, ten temnej feel a celkově pocit beznaděje a brutality, to bylo něco. To, co jsem viděl teď, ve mě vzbudilo akorát dojem hodně silnýho pocitu trapnosti a smutku. Pokud to bude WW2, proč nemůžou alespoň jít ve šlépějích BF1. Že je minimálně trailer brutálně ovlivněn dnešní dobou překrucování historie a politické korektnosti už poznamenávám pouze okrajově.
    • přesně, bf1 bylo naprosto přesné vyobrazení první světové války!!! (wtf)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit