Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Battlefield 1942, Battlefield 2, Battlefield 2142, Battlefield: Bad Company, Battlefield: Bad Company 2, Battlefield 3, Battlefield 4
    -FUCK THIS SHIET-
    Battlefield 1, Battlefield 5, Battlefield 13, Battlefield 0.7, Battlefield: Bad Company 1, Battlefield VR 12, Fafflefled Remaster, Paperclip shoots lazers 1 & 3 Clusterfield of potato hunting, Dance Like Johnattan Barfunkel, Battlefield, Battlefield 2
  • Co to zase je toto? Pokud to není jen nějakej super trolling trailer a opravdu se neukáže, že cestují časem nebo podobná ujeťárna, tak se mi právě trošku navalilo. Battlefield 1 bylo úžasný oživení série, ten temnej feel a celkově pocit beznaděje a brutality, to bylo něco. To, co jsem viděl teď, ve mě vzbudilo akorát dojem hodně silnýho pocitu trapnosti a smutku. Pokud to bude WW2, proč nemůžou alespoň jít ve šlépějích BF1. Že je minimálně trailer brutálně ovlivněn dnešní dobou překrucování historie a politické korektnosti už poznamenávám pouze okrajově.
    • přesně, bf1 bylo naprosto přesné vyobrazení první světové války!!! (wtf)
  • v BF2 som stravil polku puberty v BF3 som nahral skoro 1000 hodin , BC2 kolo 800 hodin v BF4 200 a BF1 80... SWB demo .. je uplne uprdele ci BFV bude vietnam alebo WWII bude to zase ****** v TOP FROSBITE grafike pre MP hry existuje ale to bohuzial nieje vsetko... herny mechanizmus je nastaveny na minimalne 5 rokov dopredu a ten je problem...a oni ho nezmenia pretoze nemusia... je im uprdelei ze servre zivaju prazdnotou ze aj ked mas ping 10 tak kapes za rohom... servre nie su rankovane riesia to heppyhour scriptom ked sa ti chvilu bohovsky dari a zrazu si furt dead... sa obcas zamyslite... totalna reciklacia 3d modelov.. atd.. komunita ? ziaden moding ziadna komunikacia a nieco ako taktiku pri boji som zazil naposledy v BF2jke v Project Reality. od BF4 je to ale totalna nuda... ak sa chce niekto z vas zahrat naozaj na vojacika tak : Rising Storm I, II.. RS Vietnam a uplna pecka SQUAD ale top ww2 hra ktora vychadza tak za mesiac Post Scriptum... BFseria je pre mna momentalne DEAD.
    • bohužel, taková je doba, mody, dedicated servery, LAN, to vše by mohlo způsobit, že by tu jejich hru někdo hrál dýl než rok a nechtěl by pak koupit další díl, takhle nad tím maj 100% kontrolu, vypnou servery a smolík
  • Ten v tom videu, není to Řepka? *1*
    • Jo je. Pěknej mazec, kam všude to ten Babiš dokáže protlačit.
      • *1*
  • Jack1947
    Minulý rok první a ted druhá, makes sense to me *4*
  • Mě jako fanouška BF1942 srdce plesá, když se mi splní touha mít Frostbite ve WWII *14*
    • jindra.veliky
      presne tak, na to cekam snad od vydani bad company 2...
  • Len aby to nebol o*eb a hra bola z modernej doby, len by obsahovala nejaké mapy z minulosti. Niečo ako začiatok kampane v BF BC2 bol z WW2.
    • Taky jsem si říkal. Takové "prozrazení" před velkým ohlášením nedává vůbec smysl. Když si vzpomenu na ohlášení BF1, tak by to bylo nebe a dudy.
  • Tajne som dufal, ze V bude znamenat Vietnam *16*
    • jindra.veliky
      ja myslim, ze ho udelaj za dva roky, po battlefrontu 3
  • Druhou světovou mám ve hrách rád a pro mě je Battlefield 1 nejlepší díl (jasný, je to první světová, ale hraje se to jako druhá...) a právě nějak nevidím důvod kupovat V, pokud se potvrdí informace. Nepatřím mezi ty, co něco potřebují hned jen proto, že je to nový. *4*
    I celkově nevím, jestli je to pro ně dobrej (marketingovej) tah. Hráči BF4 si přáli něco podobného a to je obrovská komunita. Teď to přetáhne hráče jen z BF1 a to si nemyslím, že úplně všechny, jelikož to, co několik let chtěli, už v roce 2016 dostali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit