Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Recenzent zjevně zaspal dobu. Úplně pominul genderovou stránku hry! To na Eurogameru nezapomněli vyčíst hře mysogynii hned na několika místech. *1* *1* *1*
    • Neboj. Recenzi k trojce napíše grygar a bude pojednávat o potřebě soucítit s těma zrůdama, co tě chtějí zabít a o tom jak Válkova recenze na dvojku byla ruská propaganda.
    • TheGGG
      protože český eurogamer kopíruje z toho britského a tam už jsou uplně SJW vypaplaný... a na českým eurogameru daj okamžitě ban každýmu kdo jen zmíní fakt, že je to převzatý text...
      • jamar28
        Mně to hned došlo, protože tohle by v ČR snad ještě nikdo nebyl schopen napsat. Takže jsem zagooglil a je to překlad slovo od slova. A jo, v diskusi je víc příspěvků smazaných než ponechaných. *1*
  • Nepochopím co je to za módu, dívat se na to, jak někdo hraje hry a má do toho nějaký rádoby chytrý kecy......snad když si chci zahrát hru, tak si ji zahraji a nemusím čumět na YouTube :D
    • jamar28
      Já vždycky předpokládal, že to jsou děti, které na to nemají peníze nebo jim to rodiče odmítli koupit.
      • Podle těch štedrých donate to asi děti nebudou nebo kradou kreditky, pak nechápu proč si radší nekoupí hru..
        • TheGGG
          protože jsou to třeba děcka co nemaj kámoše a tak koukaj na youtubera, streamera co na ně mluví a oni si připadaj že jsou v kolektivu... docela smutný...
          jsem rád, že ostatní lidi k životu nepotřebuji a nemusím se snižovat na úroveň těch šáblých asociálů...
          • Nejsi asociál náhodou ty, když 90% svého života trávíš na všech diskusích na games.cz? Já mám kamarádů, kolegů z práce a rodinných příslušníků dost, ale bohužel nikdo z nich se nezajímá o hraní her, proto je pro mě nějaký zajímavý, rozumný, vtipný youtuber dobrý způsob, jak se podívat a poslechnout si něčí reakce na dobrou hru, kterou jsou hrál, ale nemám s ním o kom mluvit. A nejlepší na tom je, že 99% těch z Vás, kteří nadáváte na youtubery a streamery a píšete jak nechápete, že se na ně někdo může dívat, potom trávíte čas tím, že se díváte v TV na nějaké stupidní české seriály a reality show
            • TheGGG
              ne, na TV se nedívám, pane chytrý a už vůbec ne na českou produkci, takže fail a zase fail...
          • Taky nemam kamose
            • Neboj, Sobotka se vrátí, on to jen zkouší hrát na city.
    • no pokud někdo na to čumí tak ať čumí..ale pokud budou hry těm debilum uřvanejm přizpůsobovat tak potěš koště *9*
  • S hodnocením naprosto souhlasím, je to Outlast 2 tak srovnání s jedničkou je na místě a jednička byla podle mě o parník lepší...
  • Jack1947
    První Outlast byl parádní něco nového a člověk se opravdu ze začátku i bál, to tady funguje ze začátku taky ale opět se dostaví ten samý pocit - nedá se bránit ale dá se většinou utéct to i na vysokou obtížnost. Obejít, navíc hlavně některé postavy a úrovně jsou tak před skriptované ale to se dalo čekat a n ic to nemění na tom že to prostě horor je. Člověk má strach opravdu o život a kolikrát o infarktové situace není nouze - je to jen o tom příjít jak a co udělat...

    Příjemné jsou i změny kdy je třeba zapnout generátor aby se dalo jet výtahem. Příběh taky není špatný... opravdu by člověk nechtěl být na nějaké farmě plné psychopatů a maniaků s kuklou na hlavě. Takže to tam funguje, navíc není jinej podobnej horor kterej by vyděsil znechutil a hrál na tu správnou strunu (krom teda RE7 ale to je trochu jiné) zaímavé je čtení i těch dopisů utrváří to atmosféru. Zvuková stránka je prostě parádní na atmosféru skvělé.

    Dobré je i možnost zapnout si odposlech zvuků v kameře kdy jde zachytit třeba přes zed blížíci se kroky a tak potenciální nebezpečí. Nicméně 6/10 mi příjde dost málo... podobné pokusdy zde jsou ale nedosahují zdaleka takových kvalit jako tady.
    • Tohle cist nebudu, ty mistni maskote.
  • Hezka hra. Koupil jsem po uspechu jednicky a datadisku Whistleblower. Prijde mi, ze predchozi dily mely lepsi atmosféru. Vzpominam jak jsem u jednicky hned na zacatku v baraku jen chodil a koukal kolem a obdivoval grafiku a atmosféru. Nyní ve dvojce je to samy les a i ty honicky mi neprijdou tak strasidelne. Nejvíce vychvalovana honicka v kukuricnem poli... no jako okej, ale v baraku v jednicce to bylo lepsi. Kazdopadne jinak urcite dobra hra. Jsem soude podle walkthrough na youtube cca v pulce.
    Ještě dodavam souhlasim s hodnocenim v recenzi a i v sumarizaci, tak trochu se z toho vytratil horor...
  • jamar28
    "Už v prvních pár potyčkách ale zjistíte, že nejlepší a zároveň nejjednodušší taktikou je prosté proběhnutí dané lokality"

    Ano, dá se to tak hrát. A ano, pak je to jen samá honička, cutscéna a skript. Protože tam, kde vývojáři čekali, že se bude člověk 20 minut plížit, to prostě proběhne. Ale fakt mi uniká smysl tohoto herního stylu. Vždyť tím přece hráč neochcává primárně hru, ale sám sebe tím, že se připravuje o napětí a zážitek.

    Ale jako jo, je to naskriptovaná koridorovka. Laciné lekačky naštěstí moc nejede, ale těch chvil, kdy člověk musí utíkat přesně nalajnovanou cestou atp. je tam hodně. Kdo tenhle styl nemá rád, tomu se to líbit asi nebude. Je tam pár chvilek, které připomínají třeba Amnesii, kdy jste v relativně otevřeném prostoru, musíte něco udělat a okolo se plíží redneck s vidlema, ale většinou se to nese v opačném duchu a prostě se "chodbou" musíte proplížit okolo nepřátel.
    Ale atmosféra je dobrá, humusárny povedené, napětí to má, laciné lekačky skoro ne, příběh taky ujde, stealth umí být docela náročný, halucinace to ozvláštní, herní doba 13 hodin za nějakých 20 éček. Spokojenost.

    EDIT: Ještě bych podotknul, že nevím proč, ale ze začátku mě to moc nevzalo, přijde mi, že se to rozjede tak po 2-3 hodinách,
    • Jako jo, máš pravdu, že některý humusárny jsou vážně povedený, ale je jich prostě moc. Už to neni horor, ale over the top gore fest. Jak kdyby někdo natáh na 6 hodin ten skeč z Český Sody, kde se všude válej kusy masa.

      Taky je trochu divný, že se po celý hře povalujou věci, který by se daly krásně použít jako improvizovaná zbraň, ale prostě nemůžeš. Přitom to je to první, co bys v reálnym světě udělal. V situaci, kdy tě všichni chtěj zabít máš vždycky větší šanci se zbraní. A ani by to nemuselo hru rozbít, stačilo by, kdyby se po dvou třech ranách zbraň zlomila. Nebo to vyřešit jako v Doomu 3, kdes musel volit mezi světlem v podobě baterky (tady kamerou s nočnim viděním) a kvérem. Nejlíp asi kombinací obého. Ve spoustě hororovek zbraně k dispozici máš a stejně jsi zesranej až za ušima.

      A ještě si rejpnu jednou, chtěl bych vědět, kde Blake kupoval kameru. Protože má výdrž jak Toyota Hilux a jediný, co by jí zničilo je nejspíš přímej zásah mezikontinentální balistickou střelou.
    • 13 hodin? tos byl cca 6 z toho někde afk?
      • jamar28
        Ne. A to jsem se ani neustále neplížil. Umím si v pohodě představit, že pokud to někdo chce udělat čistě stealth, kochat se u toho, najít všechny záznamy a dopisy a přečíst si je, stráví u toho klidně až 20 hodin.
        • Z jaký jsi planety? :D
    • Kde jsi přišel na to, že herní doba je 13 hodin? lmao
  • TheGGG
    téma určitě dobré, ale jak se člověk nemůže bránit, tak to není nic pro mě... já osobně bych preferoval alespoň možnost protivníka odžďuchnout, hodit jím do xichtu kamen, nebo použít wushu a složit rednecka klasickým throat punchem, který jsem vymástroval opakovaným koukáním na youtube a asijský akčňáky...
    • Jack1947
      Prostě to není pro tebe, kdy jde o skrývání se utíkání a pokus- omyl víceméně. Což je škoda, kolikrát se dalo utéct snadno.Vlastně útěk je jediná účinná zbran.
    • No občas někoho i odstrčit šlo, ale je pravda, že v ohrožení života sebe a své milé, by člověk ohledy nebral a ty vidláky tam kosil...
    • ty jsi jako Old Boy, ten se taky naučil kung fu sledováním akčňáků v TV. Jo, 36 komnat šaolinu, Zátah, Fist of Legend, Kungfu mela, Ip Man, Undisputed, Hwanghae, Polibek draka, Přepadení v pacifiku, Mistrův syn, Krvavý sport.... stačí sledovat pořád dokola, napodobovat ty pohyby a bude z tebe wushu master.
      • TheGGG
        přesně tak a doma jsem taky skoro furt zavřenej jak on v tý místnosti... takže to sedí...každopádně na bandu incestních satanistických rednecků jsem plně připraven...
  • Asi jsem 100 let za opicema ale i tak poprosím autory - co znamená označení "streamer" a jak si mám takového člověka představit? Děkuji.
    • https://www.youtube.com/watch?v=1fMOtjaom78
    • jamar28
      Vzpomínáš ještě na doby, kdy mělo PC jen pár lidí, tak se u nich scházeli kamarádi a oni je milosrdně nechali koukat, jak hrají? Tak to. Akorát teď to vysílají živě přes internet.
    • Hráč s talentem zaujmout lidi at už díky sve charizme, humoru nebo skillu, který hraje hru a ostatní se na to mužou dívat online prostrednictví twich nebo Youtube. Neco jako dívat se na film, ale lepší.
      • díky své charizmě....tys mě dostal, bobe. opět *1*
    • DwaR
      streamer v tomto kontexte bude človek, ktorý sa venuje streamovaniu hier. t.j. živému hraniu hier pre divákov.
      (vraj je rozdiel medzi youtuberom a streamerom, ale v tomto som zaspal dobu aj ja, takže netuším aký.)
      • youtuber delá videa offline trvající do hodiny, vetšinou mene. Streamer jede online a stremuje klidne i víc hodin.
        Osobne doporučuju fattyPillow
        • Na fattypillow se dívá jen ta největší spodina cz/sk. Je to vyžrané p.ase, jehož humor se točí kolem toho, že je upocený panic a neustále žere. Jedinej větší českej streamer kterej je duševně v pořádku a dá se na něj dívat je Mazarini. Pak ještě Oskar, ale ten už prakticky nestreamuje co je v Mousesports.
          • nevím, v posledních streamech fatty nic nejedl.
            • Pretoze to uz vsetko zjedol :D
    • to jsou takoví exhiboši na youtube, představit si můžeš někoho jako PjůDájPyje.
    • TheGGG
      uřvaný mladík s petkou mountain dew a shockem, popřípadě prsatá slečna, oba mají kšiltku na hlavě, obrovská sluchátka a ječí do mikrofonu, zatímco jim lidi posílají prachy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit