Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pohoda, nic extra, ale nevíte, jestli to bude chtít i Origin, když to de facto vydává EA?
    • Pokud bude vyžadován Origin, tak si KoA asi nerad nechám ujít, ale Origin v pc prostě nechci.
      • MrSanta
        O hru se celkem zajímám a ani Origin mě případně neodradí od nákupu. KoA:R má pro mě příliš mnoho lákadel.
        • RavenHolm
          To sice ano. Na tu hru se moc těším, ale Origin mi nevoní.
    • MrSanta
      Naděje tu ještě je - není to napsáno v požadavcích, uvidíme. Očekávám, že tuto otázku někdo položí na oficiálním fóru hry. Zatím jsem to tam ale neobjevil.
    • sleepless
      S nejvetsi pravdepodobni ano. Na Originu predobjednavka je, na Steamu hra zaznam vubec nema.
  • presne :D ja mam nastesti C2D 3ghz takze sem zatim v pohode ale nic mensiho nez i3 nema smysl spravne . a to mas k tomu hned novou desku + ramky a ses tam za 6
    • To je prave ono. PC mam stare 5 let, takze vymenit musim nejen procesor, ale i desku a ramky. i3 by me stalo 6000. Za tri litry bych dostal Dual-core E6600, tedy procesor, ktery by zvladal na low-medium vetsinu dnesnich portu z konzoli, ale jednoduse se to nevyplati. Dam o tri litry vic, dostanu vykonejsi procesor s moznosti upgradu na i5/i7. Jenze v soucasne situaci je pro me 6000 prilis. *10*
      • Ja mam C2D na 3000+, a to je procesor v dnešní době plně postačující. Snad jen v Battlefieldu mi klesá fps na mapách s 64 hráči, ale jinak není hra krom této vyjímky na kterou by nestačil.
  • Minimalni pozadavky jsou dnes prakticky ve vsech konzolovych portach stejne: C2D 2.2Ghz, 8800GT.. Coz znamena, ze procesor mi stale nebude stihat.:-) Stacilo by investovat 3 litry do HW a byl bych relativne v pohode. Jenze komu se chce dnes utracet prachy za neco mensiho nez i3, ze?
  • MrSanta
    Tak potvrzeno, že si to bez problémů zahraju. Nákupu v den vydání nic nebrání. I ten Origin si kvůli tomu nainstaluju, bude-li potřeba. Pevně věřím, že nebude *1*
  • Je super i s několik let starým počítačem mít náskok nad doporučenýni požadavky:) A ke hře... V den vydání kupuji *1*
  • NonSuch
    jaj ta hra vypada vizualne paradne a nez se do me opet pustite ze tam neni quadrolinearni filtrovani enviromentalnich hypermap jako v battlefield 4 tak si uvedomte, ze kvalitni graficka stylizace vzdy predci pocet polygonu :D
    • MrSanta
      Souhlasím, stylizace KoA mi taky učarovala. Aj to akční mlácení se mi zamlouvá - už se těším, až budu porcovat enemýky pořádným mečem :)
    • Ne, nepředčí.

      Všechny hry musí vypadat jako Batlefield 3, jinak to uspokojí mé dvanáctileté ego.
      • *neuspokojí
        • existuje aj edit :)
          aha, editujem svoj prispevok, juu :)
          • Nepřihlášení uživatelé nemohou editovat.
            • mea culpa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit