Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den. Koupil jsem si originální hru na STEAMU, dostahoval sem ji vsechno ok. Pozadavky mam v pohode, mam herni PC. Ale kdyz kliknu dvakrát na iknonku, tak se mi vlastne ukaze loadovaci obrazovka, toho ''Trola' Nebo co to je a chvíli se to načítá. Potom mi to napíše, že program nereaguje, pohrával sem si i s kompabilitou, ale stále mi to ukazuje to samé. Crack nemuzu sehnat, ale je to hloupost hledat crack, kdyz je to hra ze steamu. Neví někdo čím by to mohlo být, popřípadě jak to zpravím? :) Děkuji
  • ahoojte nevíte kde bych sehnal cestinu??nemuzu nikde najít:((
  • pozadavky take neresim hra mi slape skvele spis ma problem s cestinou-nemohu ji nikde sehnaz
  • Dobrý den,hru jsem zacal hrat.Ale jak dal,dostal jsem se celkem na zacatek a hned mam problem,nevim jak to napsat skoncil jsem jak kdyby u takove te site kde jsou ty kvetinky,neco ze je profesor (Hughes) nekde dole v prizemi veze.Muze mi nekdo poradit jak dal??dekuji
  • Ahojte takze vcera jsem si dostahoval hru...a dufal jsem ze me na minimalni detaily pujde minimalni pozadavky me notas splnuje hra se me nepatrne seka a nvm proc vsechno je na nejmensi...tak me mrzi ze to nejde plynule :(
  • Cahir
    Taky se na hru těším, i když z té stylizace a skákavých soubojů jsem trochu na rozpacích. Jsem zvědav, jestli se jim dobře povede využít koncept open-worldu a ukážou tak, jak je ta Bethesda vlastně neschopná.
  • Umaroth
    Požadavky neřeším, tuhle hru prostě vyhlížím jak penelope odessea !!!
  • tie poziadavky su prehnane, myslim tym, to ze na tuto hru bude stacit opet aj niekolko rokov stary pocitac, z praxe my to tak vychadza, vynimky tvoria hry ako BF3 ci MW3 (aspon v mojom pripade, rozchodil som ich, ale nebola to slava) tuto aspon podla zaberov z videii a obrazkov usudzujem (podla mna), ze toto zvladnu vsetky masiny tak do 5 rokov dozadu bez vecsich problemov, ale mozno to bude neoptimalizovana hracka a tympadom by som sa potom necudoval, ze to bude vyzadovat to co sa tam pise, samozrejme v sucastnosti by mal mat pocitac kazdy kto hrat chce aspon na tych minimum poziadavkach, takze to shrniem jednoducho, UZ SA NEVIEM DOCKAT KEDY SI TO ZAHRAM *2*
  • matty-the-gamer
    Požadavky jsou celkem krutý *4*, hlavně ta RAMka a procesor. Já mám přesně 4 GB RAM, tak doufám, že mi to vystačí. *4*
    • Co je na nich, pri dnesnich cenach kruteho? Ja mam 8GB RAM a to podle mne za chvili bude standrad.
      • 8 GB RAM je ti úplně k hov*u, tedy v případě, že se bavíme o herním PC.
        • To není tak úplně pravda. Na téměř všechny hry to stačí, ale třeba BF3 na ultra detaily mi z RAMky ukousne skoro 6GB. Měl jsem 4GB a na velikejch mapách se mi to občas kouslo, protože se data musela tahat z disku, kterej samozřejmě nestíhal. A při dnešních cenách RAMky není důvod si nekoupit 8GB nebo klidně i 16. V opravdu herním PC je to do 5% z celkové ceny sestavy, což se nemusí řešit.
  • BoB.2
    Pišu to k téhle hře pokaždé tak i dneska ,doufám že to bude v češtině (Pro rejpaly už druhým tejdnem chodím do kurzu Angličtiny) *5*
    • corfer
      To jsi reagoval ve svém posledním příspěvku na mě?
      • Z tou cestinou je to u mne asi tak hry hrat umim a aj jazyk plus minus taky ale neprelozim si bohuzel pribech kdyz bude cestina tak se aspon zakosnu do pribehu.
    • MrSanta
      Bohužel vývoj poslední dobou ukazuje, že když bude chtít člověk hrát RPG hry, tak se bude muset tu angličtinu naučit. Já s hraním v angličtině nemám problém. Chápu ale, že pro méně jazykově nadané hráče je absence české lokalizace velkou překážkou.
      • Je to škoda,že titulky se dělají méně a méně.Je to skvělé pro lidi co neumí jazyk a zároveň slyší výslovnost a něco se naučí jako u filmu.

        Zase pro angličtináře je škoda,že texty v RPG jsou dnes mnohem obsahově jednodušší.Často to je pouze popis co se má kde udělat a jak+nějaký běžný pokec.Já se skvěle učil odborná slova ve hrách když byl nějaký složitější text.
    • BoB.2
      Moje řeč ale někteří to tak nechapou ten Mass effect 3 mě taky mrzí ale snad bude aspoň amatérská čeština.
      • Ale čeština bude. Tvrdý a jeho tým už dávno řekli že na tom budou dělat.
        • Pokud hra nebude obsahovat oficiální lokalizaci, pak na češtině bude opět pracovat tým Marka Tvrdého, který se pokusí přinést lokalizaci všem českým hráčům v co nejkratší době.

          To už je na gameleaderu napáno tak od října.
          • Dovolim reagovat na tvuj komentar ze Marek bude delat na tehle hre(cestinu)!!!Ja osobne jsem si s nim psal a rikal ze nebude ze ted ma neco rozdelaneho a pak si chce dat par tydnu pauzu!!!Ja jsem se chtel do cestiny pustit ale nedokazu otevrit soubory!uZ jsem STAHNUL hodne programu ale zanej mi nfungoval BOHUZEL!Kdyby jste nekdo vedel o programu ktery to dokaze otevrit tak mi napiste na meil Kordaa@seznam.cz domluvime se a ja bych se pokusil o preklad! *1*
    • corfer
      Přeci není žádná ostuda chtít titulky v mateřském jazyce do hry. Nejde vůbec o to, zdali jsem schopný něco přeložit nebo ne. Chci se jednoduše usadit do křesla a mít pohodlí se vším všudy, k čemuž patří i titulky, aby odpadla nutnost simultánně si překládat texty ve hře.
      • Ringwraith
        Ostuda je chtít je, když jsi třeba 15letý středoškolák, co by s angličtinou neměl mít problémy.

        Pokud tě komunisti nutili učit se rusky, tak se nedá nic dělat a češtinu si klidně chtěj.
        • Hairy_Ass
          Jazyk se učíš celý život, říct, že bys v patnácti letech s ním neměl mít problém, je blbost.
          • Ringwraith
            Soury, možná mám pokřivené standardy.
            • Muj bracha zije 5 let ve svedsku a jeste neumi dokonale svedsky. A to za tech 5 let dostal kazdopadne intenzivnejsi kurz svedstiny, nez o jakem se zdalo vetsine cechu ohledne anglictiny.
        • corfer
          Jen si představ, že umíš perfektně anglicky a dostaneš DVD s filmem bez titulků. Dokážu si živě představit jak, bez urážky, vytíráš čelistí podlahu se slovy: Co to má kur*a znamenat?

          Můj příspěvek měl vyjádřit jakousi samozřejmost, kterou by měly titulky být.
          • Ringwraith
            Hmm, možná by samozřejmostí být měly, ale realista ví, že se to bohužel nestane.

            A ono začít se učit anglicky není nikdy pozdě.
            • Ringwraith
              Sorry, ale pokud jsi jeden z nich, tak jsem to nemohl vědět.

              Pokud jsem tě urazil, tak to bylo nechtěně a omlouvám se.
            • BoB.2
              Možná tě to překvapí ale mezi tebou žijí lide co maji poruchy učení a třeba se cizí jazyk nikdy nenaučí až vyrosteš pochopíš.
            • Ringwraith
              Jistě, to jsem nenaznačoval.

              Já jsem zase, možná neobratně, chtěl poukázat, že někdy právě vidívám "11ti letého nespokojence, jenž potřebuje pouze vědět kolik potvor kde vymydlit" brečet o češtinu do každé hry... a to se mi moc nelíbí.
            • corfer
              Možná jsem se nedočkal porozumění. Já angličtinu zvládám, řekl bych, dobře. Učím se ji od mala, takže moje příspěvky nebyly traktátem 11ti letého nespokojence, jenž potřebuje pouze vědět kolik potvor kde vymydlit.
    • ja anglicky zvládám celkem dobře, ale pro rejpaly: nechce se mi překládat specifická slovíčka hry, takže stejně jako v případě mass effect 3 doufám v češtinu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit