Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pohlreich...
  • MickeyMutant
    Já vám teďka vokážu, jak se dělá "Roomscale" na Oculu. Budete potřebovat senzor, co zapojíte do USB 3. Kdybyste neměli USB 3, tak to strčte do USB 2. Kdybyste neměli ani USB 2, tak to strčte jinam. A když to nemáte kam strčit, tak to nestrkejte nikam. Pověste si to na zeď, pro ty, co nevědí, jak vypadá zeď, tak to můžou pověsit na lustr. Celý si to vytiskněte na tiskárně, použijte tu 3D, když použijete tu normální ingoustovou, tak to nebude fungovat. Když jsme to dělali doma ve Facebooku, tak tam na to stála fronta.

    FAQ: Proč to nefunguje?

    Žádnou z těch věcí, co je na "Roomscale" potřeba, jsme nesehnali.
  • No vida. Oculus už skoro zvládá to co VIVE a stále je levnější... ehm teda o 21$
    Blbý teda je že Oculus válcuje VIVE exkluzivním obsahem a Valve je to šumák.
  • To je hrozny. Kdyz si to tady ctu, tak jsem rad, ze jsem sel do VIVE!! Za celou dobu ani jeden jedinej problem. VR bez "roomscale" a ovladacu je nuda, nechapu jak mohl Facebook vydat VR bez "ruk". Facebook to zesral kde se dalo. Celej Oculus je uzavrenej jako Apple...hnus. HTC pocitalo s upgradama headsetu, ale Facebook to udelal tak, aby jste si nemohli upgadovat nic. Uprime, trosku jsem to Oculusu pral, protoze nemam rad Facebook. Lip to dopadnou nemohlo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit