Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyjde to 17. dubna nebo května??? No ale jako že jsem to já a moje smula tak určitě května *1*
    • jo května
  • Abych se přiznal, taky si prohlížím nové obrázky, ale ten inventář ala DA2 mi nesedí, stejně jako v druhém Dragon Age. Ale zatím je to jen taková piha na nově vycházející sexbombě.
  • Lukáš, ako ti to ide, na akom železe ? :D
  • To bude pecka oh mein got:-)
  • Jak to bude s jazykovymi verzemi? Kdyz si hru koupim v uk nebo na amazonu, popripade dejme tomu v moskve bude tam na vyber (u titulku) i cestina? Nebo to bude nejak lokalne omezene. Dik za odpoved
    • Ne nebude.JE to stejné jako u ostatních her(Witcher 1 je vyjímka).Čeština bude k dispozici jen u našich prodejců.Každopádně není vyloučeno, že se W2 později v někaké Enhanced Edition, kde budou uplně vechny titulky a dabing k dispozici, objeví jako tomu bylo právě u prvního dílu.
      • dik . Posila nejaky cesky shop normalne do zahranici?
        • To nevím, nenakupuji hry u nás, ale pochybuju.
  • jaký budou HW nároky? nevíte někdo?
    • Minimální sestava:
      OS: Windows XP SP2 / Windows Vista SP2 / Windows 7 (32/64-bit)
      CPU: Intel Core 2 Duo 2.2 Ghz nebo AMD Athlon 64 X2 5000+
      Paměť: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista a Windows 7
      Grafická karta: 512 MB RAM, podpora Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce 8800 nebo ATI Radeon HD3850)
      Doporučená sestava:
      OS: Windows XP SP2 / Windows Vista SP2 / Windows 7 (32/64-bit)
      CPU: Intel Core 2 Quad nebo AMD Phenom X4
      Paměť: 3 GB Windows XP / 4 GB Windows Vista a Windows 7
      Grafická karta: 1 GB RAM, podpora Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce GTX260 nebo ATI Radeon HD4850)
      • thx ;-)
  • Mně se nejvíc líbí jak Geralt, a spousta dalších fantasy hrdinů, tahá meč s čepelí dlouhou 100-120cm z pochvy na zádech :-). Nikomu včetně samotnýho Sapkowskiho nedojde, že to prostě fyziologicky nejde *1*. Ale jinak to vypadá cool.
  • Už se Geralt naučil přeskočit kamínky na cestě případně malou zídku nebo umí zase skákat jen v boji?
    • Otázku bych formuloval jinak - dokázal se gamedesigner lépe poprat s ohraničením herní oblasti?

      Uvidíme. Doufejme, že podobné do očí bijící berličky ve hře nebudou a ohraničení bude pomocí přemětů/prostředí, které by humanoid jen stěží překonal.
      • Beru to tak, že umožnění pohybu pouze po vyhrazených cestách jednak v mých očích degraduje Geraltovy schopnosti a druhak evokuje umělé navýšení herního času tím, že musíte vše tupě obíhat. Už v jedničce bylo pár míst, které přímo vybízely k tomu proběhnout se po střechách. A určitě by přinesly i více taktických možností obzvlášť pokud jsou ve hře i stealth prvky.
        Četl jsem všechny knížky a už v popisu tréningu Ciri byl velký důraz na skoky, rovnováhu apod. Pokud zase nepůjde skákat, bude to škoda. Snad to případně vykompenzují něčím jiným.
        Jen můj názor.
        • misho8723
          Geralt už vie liezť po rebríkoch, skákať dole, preskakovať ploty, vyškriabať sa na vyššie položené miesta, atď. Čiže v súvislosti s novým enginom, viazanosť na Y súradnicu zmizne – to znamená že Geralt môže skákať, sedieť alebo používať rebríky či schody odteraz. Avšak stále to nebude ako v Assassins Creed- nebude tu možnosť voľného pobehovania so skákaním a neobmedzenou interakciou.
          • Hurá :)
  • dúfam že to na dvojjadre 3 Ghz a 9800 gt rozbehám na 1440x900 aspoň na medium *4*
    • LOL to je shitnej comp pro socky. já mám Core i7 990X a dvě ATI radeon 6990 *5* *5*
      • Core
        Chudáku... *12*
      • trolo
        fakt uzasne komponenty z pohladu vykon/cena *12*
      • Nemyslis, ze uz zacinas bejt trosku pruhlednej? *3*
    • Věřím, že úplně v klidu, mám to taky a zatím sem u žádné hry neměl problém s vysokými detaily, snad s výjimkou GTA 4
    • Největší problém budeš mít v tom dvoujádru. Jinak možná to na to medium dáš...
      • To nemusi byt az tak pravda. Pokud engine hry neumi spravne scalovat s vicejadrovymi procesory, tak ma prinos vice jader minimalni vahu. Zatim jediny hry, ktery jsem mel tu cest hrat, a u kterych hral prim pocet jader a celkovy vykon procesoru byly GTA 4 a ArmA 2.
        • Keď sa na to niekto pýtal na ofic. fórach tak, ževraj to podporuje aj viac jadier (na 6 jadrách to pobeží lepšie ako na 4 atď) Otázka je či to tak naozaj bude, resp. či to bude nejaký viditeľný rozdiel.
    • všem nám je jasný o co ti de *3* *1*
      • neviem presne ako to myslíš, ide mi o to či nepokašlú optimalizáciu a naozaj to bude hrateľné aj na dvojjadre
  • Vypadá to suprově, ale s 256 MB u grafárny to asi nerozjedu:( Na grafiku kašlu, klidně to osekám co to pude, ale obávám se, že ani to nepomůže.
    • Core
      Hehe, tak já se svou Ati HD5145 / 1GB Ram (+ Intelem i3 2.26GHz / 4 GB Ram) budu naprosto spokojený, když se podívám, alespoň na menu hry *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit