Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=62bElLioaBM
    • sleepless
      Kdyz uz postujete linky na podobne materialy, coz je v poradku a fajn, tak pls i s popisem, co to je a jestli v tom muze byt pripadny spoiler..at se muzou ostatni rozhodnout, jestli to chteji videt, nebo ne.
      • Ok tak zato sorry.
    • aspon ti ten odkaz nesmázli jako ty víš kde
      • Oirogames? tam to smázli? :) njn jestli chtěj ať to klidně smáznou určitě se z toho nepodřezám. :)
  • Prvé české preview http://www.zing.cz/special/294/zaklinac-2-dvojite-dojmy-z-hrani-nova-galerie

    Dúfam, že aj tu bude čoskoro a mohlo by byť aj trošku detailnejšie.
    • Mě úplně stačí, že naznačili, že to bude aspoň devadesátková hra...Jdu vynalézat stroj času, to čekání mě nebaví. *1*
  • trolo
    kedy budu tie dojmy. neviem sa dockat! nevydrzim to. vyzera to uzasne mapa vsetko, grafika, pri tom obrazku kde civilisti hovoria ze su nevinny uz uplne vidim geraltove uvahy ze on je neutralny a nesmie sa do toho miesat ! uz z obrazku ide atmosfera takze hra bude epic win
  • Přes všecky klady atd co tu vši vytýkají já osobně nejvíce oceňuji to, že autoři nezavrhli PC hráče.. doufám, že se jim tento počin vydaří a utřou s prominutím hubu všem co nepřejí PC herní komunitě zdárnou budoucnost *2* .

    Nebýt na presenčním studiu s minimálním příjmem akorát na dopravu a sem tam na nějaký ten pojez tak, už mám collectorku jisto jistě zabukovanou v jednom z shopů.

    Každopádně tuhle hru určitě nestahovat! Už kuli autorům a jejich positivnímu přístupu k PC hráčům a nejen tomu *5* Berte to takhle, když jim to nevyjde nikdo je nebude nasledovat a PC si jen pohorší, ale když jim to vyjde, můžeme očekávat více kvalitních titulů a positivnější přístup pro PC platformu.
    • Core
      Zaklínač / Zaklínač 2, byl a je především PC titul... *3* Jsou to konzole, o kterých tým T. Gopa jedná zda budou či ne. Takže CD Project na PC scénu myslí v prvé řadě...
    • Psychotic
      Myslím, že každý by měl přát zdárnou budoucnost PC komunitě... Konzolistům úspěch PC verze nijak výrazně neuškodí, ba naopak, alepsoň se začínající / nepříliš bohatí vývojáři zacvičí a napakují financemi... a až své hry vycepují k dokonalosti, najmou drahé experty a konzultanty a konečně s plnou parádou začnou stíhat simultánní vydání na všechny hlavní platformy => víc her pro oba tábory.
    • PS:jen menší doplnění koupi plánuji, jak budou money, pirátství 100% ne!!!
  • Jeste by k tomu mohli dat alespon knizni pentalogii pana Sapkowskeho :D tri dily jsem precetl s obrovskou vervou ale ctvrty dil jsem nesehnal a tim padem se nepustil ani do pateho.... velmi me pobavilo ze napriklad trpaslici pouzivaji ruzna nareci (hodne jsem se zasmal jsem totiz "tu z tela":D) anglicky dabing vypada filmove a jsem docela napjaty jak si trpaslicii v tomto zneni poradi (skotsky akcent nebo snad waleske nareci? :D) a "irska pusa" k tymu ja :)
    • Core
      Obsah ultimátní sběratelské edice Zaklínače 2 ti připadá málo / chudá???!!! *12*
      • Spíš jde o to, že komplet sága prakticky nejde sehnat (pokud nepočítám aukro)
        • Zkoušel jsi knihovnu? Já ságu četl před nedávnem odznova a vždycky to chytne natolik, že mám všchno za týden přečtené. A pak hezky vrátit pro další zájemce. *4*
          • Knihovna je dobrá, ale chci to mít doma
  • misho8723
    Videli ste novú finálnu podobu Geralta? http://tw2.thewitcher.com/images/newfaceen.png
    A ak chcete vidieť celú mapu: http://www.gamespot.com/pc/rpg/thewitcher2/images/6307659/14/?full_size=1
    • Ten Geralt vypadá dokonale! Takhle jsem si ho představoval. Už v knihách je popisován jako starej a unavenej, se spoustou vrásek a s viditelně ustaraným a zasmušilým obličejem. Takže když jsem viděl toho modela v alfa verzi, dost jsem se zděsil. No tohle už je mnohem lepší.
    • Naprosta parada a spokojenost, proboha, doufam, ze me v praci nevyhodej, az to budu hrat:D
      U Xzone budu stepovat uz od pulnoci v den vydani.)
  • tak tohle vypada uzasne. klobouk dolu
  • Chcel by som vedieť, existuju 2 edicie, premium a zberatelska je to tak ? Je aj obyčajna alebo tou je ta premium ? Blba otázka, ale díky za odpoveď
    • Core
      Ono je to trošičku jinak, existují 3 (+3) verze:

      1. Digitální prémiová edice (lze předobjednat na webu Gog.com)
      2. Prémiová edice (která obsahem předčí kdejaký konkurenční pokus o sběratelskou verzi) a ta se dá sehnat ve variantách: magická sada / šermířská sada / tajemný kupec
      3. Sběratelská edice (naprosto ultimátní božárna nemající obdoby!)

      Zde lze shlédnout obsah jednotlivých verzí Zaklínače 2: http://buy.thewitcher.com/preorder-premium-en
      • Tie varianty premiovej edicie, nikde o nich nevidim informacie, a v com sa maju lisit ? Nevsimol som si, ze by v nejakom e-shope bola rozdielna verzia. Inak hru kupujem jednoznacne, mat viac penazi, rovno collector edition, pritom sa priznam, som pirat az na par vynimiek, ako je tato, clovek ma potom aj lepsi zazitok z tej hry
        • Core
          Takto jsem to našel na českých e-shopech, které nebudu jmenovat, aby mě kluci z Gemas.cz nesmázli, nevím totiž, zda by to bylo košér. V každém případě CZ e-shopy uvádějí:

          Zaklínač 2 prémiová edice - Šermířská sada: Sada unikátních předmětů. Zlepšuje statistiky pro boj s mečem. Zvyšuje pravděpodobnost kritických zásahů. Vhodné pro postavy specializující se na boj s mečem.

          Zaklínač 2 prémiová edice - Magická sada: Sada unikátních předmětů. Vylepšuje nové šesté znamení. Zvyšuje účinnost všech znamení. Vhodné pro postavy specializující se na magii.

          Zaklínač 2 prémiová edice - Tajemný kupec: V každé kapitole se zpřístupní speciální postava "Tajemný kupec" nabízející k prodeji speciální předměty. Tyto předměty nelze pořídit jiným způsobem.
          • Diky moc, uz som na to prisiel, podla vsetkeho sa na Slovensku da zohat magicka sada a tajomny kupec, nakoniec som objednal tajomny kupec, skoda tej sermiarskej, tu by som bral radsej
    • Obycejna je premium *1* coz je paradni.
  • Proč čekat? Tady mají mnohem víc obrazků a taky nějaké dojmy

    http://www.eurogamer.cz/articles/zaklinac-2-fotoserial
  • Vidím, že hra Lukáše Grygara musela hodně chytnout. Netrpělivě očekávám dojmy a místo toho se vsadím, že hraje od nainstalování prewiev verze až doteď a na word ani nešáhl. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit