Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    Viem ze si to dost ludi stiahne ale verim ze aj dost ludi si to kupi - verim ze viac ako prvy diel. a tiez dufam ze konecne sa ukaze tym smejdom z EA ze ked je hra kvalitna tak aj PC hraci vedia kupit hru a nie pokkakane konzolove porty.
  • trolo
    fakt uzasne komponenty z pohladu vykon/cena *12*
  • viděl jsem prvních deset minut na Youtube. Je to novinářský build, autohealem se nešetří. To je jedno, vývojáři slíbili i hardcore obtížnost a věřím jim. Ale:

    Soupeři útočí víc na jednoho, navzájem se kryjí, nebojí se hráče dostat pod tlak a klidně hráči vyprášit zbroj pěknou kombinací útoků. Geralt reaguje na zásahy od mečů i šípů (žádný Terminátor se nekoná), hráč musí uhýbat a přizpůsobovat se situaci. Obával jsem se o blok,nakonec zdá se není jen na okrasu... Bojový systém vypadá přesně tak, jako kdybych ho designoval sám pro sebe (s několika odchylkami). Atmosféra která se dá krájet.
    Mimochodem mi daná pasáž připomněla jednu misi z Assassin's creed Bortherhood. Ale tam, kde v AC:B hráč stojí a poráží hlouček jednoho po druhém, tam v Zaklínači dle ukázky musí pořádně hýbnout kostrou aby zůstal celý a nedostal se do klubka čepelí.

    Tohle je přesně to, co jsem psal v kometnářích u článku pana Vávry (zamyšlení nad pirátstvím). Když hra upoutá ne líbivým kabátkem, ale svým pojetím, svým nádechem (hudba v ukázce lehce repetitivní, ale jinak velmi působivá), nemám důvod házet vývojářům klacky pod nohy.

    KDO TOHLE STÁHNE TAK JE HOVADO !!!

    Vyzývám k šíření falešných verzí po torrentech a k padělání warez releasů; pár giga akce "muž na muže" zajisté zloděje potěší ^_^. Je to jedna z cest jak stahovačům otrávit život. Ověřeno z vlastní zkušenosti.
  • Z1 patri do meho TOP zebricku her spolecne s prvnim dile MAFIA Batmanem Arkham asylum Fallouty 1 a 2 Hitmany Deus exem 1 atd. touzebne ocekavam Z2 protoze to bylo nejlepsi RPG v techto poslednich letech jen doufam ze se vychyta par zbyvajicich musek hodne si vazim kniznich predloh i polskeho studia nejen za preciznost kazdym coulem (pribeh styl hrani soubojovy system postavy prostredi ruznorode questy) ale take jakou peci dali prvnimu dilu po vydani (zkraceni loadingu apod) neda se rict nic jineho nez SALUTE (mimochodem zaverecne fatality vypadaji jako vystrizene z Assassins creedu nicmene se na ne prijemne kouka)
  • Keď sa na to niekto pýtal na ofic. fórach tak, ževraj to podporuje aj viac jadier (na 6 jadrách to pobeží lepšie ako na 4 atď) Otázka je či to tak naozaj bude, resp. či to bude nejaký viditeľný rozdiel.
  • Core
    Ocenil jsem tým Tomasze Gopa objednáním sběratelské edice *4*
  • lidi se spotřebitelským úvěrem by měli chodit s cedulí "debil" na krku.
  • Amen
  • Ok tak zato sorry.
  • sleepless
    Kdyz uz postujete linky na podobne materialy, coz je v poradku a fajn, tak pls i s popisem, co to je a jestli v tom muze byt pripadny spoiler..at se muzou ostatni rozhodnout, jestli to chteji videt, nebo ne.
  • Cajk
    Souhlasím, toto je kvalitní názor. Židům nic.-) Radši dávej stranou.
  • Oirogames? tam to smázli? :) njn jestli chtěj ať to klidně smáznou určitě se z toho nepodřezám. :)
  • Nemyslis, ze uz zacinas bejt trosku pruhlednej? *3*
  • To nemusi byt az tak pravda. Pokud engine hry neumi spravne scalovat s vicejadrovymi procesory, tak ma prinos vice jader minimalni vahu. Zatim jediny hry, ktery jsem mel tu cest hrat, a u kterych hral prim pocet jader a celkovy vykon procesoru byly GTA 4 a ArmA 2.
  • Kdo tuhle hru zpirátí by se měl za sebe stydět. Hlavně když CDP udělali tak pěkné premiové a sběratelské verze. Za ty prachy se to fakt vyplatí. Nechci tady působit jako nějaká reklama, ale když někdo uděla poctivou práci a vychází takhle vztříc hráčům (navíc PC hráčum), měl by být za tu snahu odměněn. Teď se ukáže, nakolik si my - PC hráči - dokážeme vážit lidí, kteří i v dnešní konzolové době, dělají ryzí PC hry. *5*
  • LOL to je shitnej comp pro socky. já mám Core i7 990X a dvě ATI radeon 6990 *5* *5*
  • neviem presne ako to myslíš, ide mi o to či nepokašlú optimalizáciu a naozaj to bude hrateľné aj na dvojjadre
  • aspon ti ten odkaz nesmázli jako ty víš kde
  • Drom
    i mass effect 2 je vic taktickej nez tohle
  • Core
    Tzv. Gothic 4 nemá se sérií Gothic zbla společného. Doufám, že JoWood skutečně (v insolvenčním řízení) vyžere všechno to, co způsobil nejen Piranha Bytes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit