Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak to bude s jazykovymi verzemi? Kdyz si hru koupim v uk nebo na amazonu, popripade dejme tomu v moskve bude tam na vyber (u titulku) i cestina? Nebo to bude nejak lokalne omezene. Dik za odpoved
  • Psychotic
    Myslím, že každý by měl přát zdárnou budoucnost PC komunitě... Konzolistům úspěch PC verze nijak výrazně neuškodí, ba naopak, alepsoň se začínající / nepříliš bohatí vývojáři zacvičí a napakují financemi... a až své hry vycepují k dokonalosti, najmou drahé experty a konzultanty a konečně s plnou parádou začnou stíhat simultánní vydání na všechny hlavní platformy => víc her pro oba tábory.
  • PS:jen menší doplnění koupi plánuji, jak budou money, pirátství 100% ne!!!
  • Přes všecky klady atd co tu vši vytýkají já osobně nejvíce oceňuji to, že autoři nezavrhli PC hráče.. doufám, že se jim tento počin vydaří a utřou s prominutím hubu všem co nepřejí PC herní komunitě zdárnou budoucnost *2* .

    Nebýt na presenčním studiu s minimálním příjmem akorát na dopravu a sem tam na nějaký ten pojez tak, už mám collectorku jisto jistě zabukovanou v jednom z shopů.

    Každopádně tuhle hru určitě nestahovat! Už kuli autorům a jejich positivnímu přístupu k PC hráčům a nejen tomu *5* Berte to takhle, když jim to nevyjde nikdo je nebude nasledovat a PC si jen pohorší, ale když jim to vyjde, můžeme očekávat více kvalitních titulů a positivnější přístup pro PC platformu.
  • Tie varianty premiovej edicie, nikde o nich nevidim informacie, a v com sa maju lisit ? Nevsimol som si, ze by v nejakom e-shope bola rozdielna verzia. Inak hru kupujem jednoznacne, mat viac penazi, rovno collector edition, pritom sa priznam, som pirat az na par vynimiek, ako je tato, clovek ma potom aj lepsi zazitok z tej hry
  • Hru jsem objednal stejně jako Battlefield 3 nebo Two Worlds - postivá hra za kterou rád zaplatím jakoukoliv cenu :) Ne jak nějaké DA: origins nebo ME3 kde na PC hráče hází bobek.
  • Vidím, že hra Lukáše Grygara musela hodně chytnout. Netrpělivě očekávám dojmy a místo toho se vsadím, že hraje od nainstalování prewiev verze až doteď a na word ani nešáhl. *1*
  • Bude, ale dabing ne. Což je částečně škoda, poněvadž i když nebyl v jedničce zrovna áčkový, tak přesto se mi mnohem líp hrálo, když všichni na mě mluvili česky.
  • Paulcz
    lokalizace textů nebude ?
  • Core
    Ono je to trošičku jinak, existují 3 (+3) verze:

    1. Digitální prémiová edice (lze předobjednat na webu Gog.com)
    2. Prémiová edice (která obsahem předčí kdejaký konkurenční pokus o sběratelskou verzi) a ta se dá sehnat ve variantách: magická sada / šermířská sada / tajemný kupec
    3. Sběratelská edice (naprosto ultimátní božárna nemající obdoby!)

    Zde lze shlédnout obsah jednotlivých verzí Zaklínače 2: http://buy.thewitcher.com/preorder-premium-en
  • Obycejna je premium *1* coz je paradni.
  • Chcel by som vedieť, existuju 2 edicie, premium a zberatelska je to tak ? Je aj obyčajna alebo tou je ta premium ? Blba otázka, ale díky za odpoveď
  • Neviem, či vieš ale vraj je celý boss fight v prológu riešený ako QTE (nechcem viac spoilovať takže nebudem zachádzať do detailov), pokiaľ samozrejme nieje alternatíva ako napríklad u toho tentacle monštra. Je možné, že to tak vývojári spravili, aby ten výsledok bol trochu netradičný a aby fanúšikovia kníh nenamietali (veľa malo negatívny názor na ten boss fight).

    Aby som TW2 ale aj pochválil tak musím priznať, že sa vôbec nebojím o príbeh, kvalitné dialógy a grafiku. Takže celkovo aj keby ten súbojový systém nebol až taký dobrý, tak hra stále ponúka veľa úžasných vecí.
  • Podívej se na video, které zde zveřejnil anonym TraS. Odkaz:

    http://www.youtube.com/watch?v=62bElLioaBM

    POZOR, obsahuje prvních deset minut hry, takže pokud nechceš ani špetku spoilů, tak nekoukat. Mám k boji své výhrady, nicméně v mezích kvality, jakou trh běžně zásobují ostatní studia, je tohle hodně dobré.

    Největší výtka ode mne směřuje k bojům beze zbraně - co prozatím autoři ukázali, pěstní zápasy jsou řešené jako řada QTE; něco jako Shenmue. Podle mne škoda, engine má od pohledu dostatečně robustní bojový systém. Možná chtěli kluci změnu, aby hráč jenom neklepal do myši jako o závod.
  • Verim, ze tato hra dokaze, ze PC hraci dokazi ocenit kvalitni pocin a apeluji na vsechny piraty, aby se zachovali cestne a poctive v tom pripade, jinak se spravedlnosti ze strany vydavatelu nikdy nedockame...
  • a ještě jako + je cena hry, 1098 i s poštovným.
  • Core
    Chudáku... *12*
  • Len aby tie súboje boli naozaj také dobré ako píšeš. Videl som zatiaľ asi všetky gameplay videá, no protivníci sa mi zdali dosť slabí (a pomalí) a v podstate jediný problém bol ak ťa obkľúčili. Na druhú stranu to ale vyzerá, že sa konečne aspoň trochu bude musieť taktizovať, čo ma vcelku potešilo. Najväčšie obavy mám z QTE, lebo čo som počul (a videl) tak je ich tam viac než by som považoval za vhodné, hlavne v záverečnej časti prológu, ale to už nechcem spoilovať. Stále dúfam, že ma hra skôr prekvapí, než sklame no vyzerá to tak, že si budeme musieť počkať na nejaké podrobnejšie recenzie.
  • Core
    Víceméně souhlasím, podle mého názoru už VÍC snad ani nejde ze strany vývojářského studia pro hráče udělat:

    . perfektní kvalita hry, kde se soustředí na každý detail
    . působivé vydání kde i základní verze vypadá jako sběratelský počin
    . vynikající péče a support produktu po vydání
    . absence DRM ochrany
    . možnost nákupu jak krabice, tak digitální distribuce
    . naprosto vstřícný postoj vůči komunitě

    Kdo si stáhne Zaklínače 2 i přes tyto argumenty, měl by se vážně nad sebou zamyslet, protože tohle by byl vrchol hyenismu. Můj názor...
  • Core
    Víceméně souhlasím, podle mého názoru už VÍC snad ani nejde ze strany vývojářského studia pro hráče udělat:

    . perfektní kvalita hry, kde se soustředí na každý detail
    . působivé vydání kde i základní verze vypadá jako sběratelský počin
    . vynikající péče a support produktu po vydání
    . absence DRM ochrany
    . možnost nákupu jak krabice, tak digitální distribuce
    . naprosto vstřícný podtoj vůči komunitě

    Kdo si stáhne Zaklínače 2 i přes tyto argumenty, měl by se vážně nad sebou zamyslet, protože tohle by byl vrchol hyenismu. Můj názor...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit