Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • Odulin
      Minulej tejden jsem to udělal. Akorát bez tý půjčky *3*
    • kostejnesmrtelny
      Půjčky nebrat.
      • lidi se spotřebitelským úvěrem by měli chodit s cedulí "debil" na krku.
      • Cajk
        Souhlasím, toto je kvalitní názor. Židům nic.-) Radši dávej stranou.
    • Hele nejseš jedinej. 8)
  • To bude pecka oh mein got:-)
  • Lukáš, ako ti to ide, na akom železe ? :D
  • Abych se přiznal, taky si prohlížím nové obrázky, ale ten inventář ala DA2 mi nesedí, stejně jako v druhém Dragon Age. Ale zatím je to jen taková piha na nově vycházející sexbombě.
  • Vyjde to 17. dubna nebo května??? No ale jako že jsem to já a moje smula tak určitě května *1*
    • jo května
  • Core
    Naprosto úchvatné... Celý den sleduji nové screeny i na konkurenčních webech a neskutečně se těším...
  • Proč čekat? Tady mají mnohem víc obrazků a taky nějaké dojmy

    http://www.eurogamer.cz/articles/zaklinac-2-fotoserial
  • trolo
    kedy budu tie dojmy. neviem sa dockat! nevydrzim to. vyzera to uzasne mapa vsetko, grafika, pri tom obrazku kde civilisti hovoria ze su nevinny uz uplne vidim geraltove uvahy ze on je neutralny a nesmie sa do toho miesat ! uz z obrazku ide atmosfera takze hra bude epic win
  • Pánové z CD projektu, prosím vás, nemučte mě už těmi kouzelnými screenshoty a konečně to vydejte! *4*
  • Core
    Naprosto fantastické! Hodně se mi například líbí zpracování mapy po vzoru středověkých rytin. Naprosto parádní! Hezčí ukázka zde: http://www.zing.cz/screenshoty/102/zaklinac-2/fullscreen-37532

    Jinak pár bonbónků od českých beta testerů Zaklínače 2:
    . Skončil mi první týden testu Zaklínače 2 a ani mně se ho za tu dobu nepodařilo dohrát. Ale řeknu vám, kam se hrabe první díl!
    . Dávejte pozor, abyste v Zaklínači 2 nenosili u sebe zbytečně moc předmětů. Když je Geralt přetížen, výrazně se mu zhorší bojové schopnosti.
    . Hohó, ten příběh v Zaklínači 2 bude lepší, silnější a spletitější, než si kdo z vás myslí.
    . Stealth v Zaklínači 2. Jo! Občas je lepší zasunout meč do pochvy a k cíli se hezky tiše proplížit.
    . V kostkách v Zaklínači 2 tentokrát kostkami házíte sami. Ale dávejte pozor, abyste nepřehodili hrací desku, hod by se nepočítal.

    A jak k sobě ladí sběratelské edice Zaklínače a Zaklínače 2 se můžete podívat zde (nádhera): http://www.cdprojekt.pl/news/5600/Wiedzmin_2__niespodzianka_dla_nabywcow_Edycji_Kolekcjonerskiej
    • Jak jsem přečetl V Kostkách tak mě hned napadlo a předočima probliklo XD
      Jak Geralt Hází Dlažební kostky na Poldy XD
    • Moc zajímavé, díky. (xp+)
    • Core
      Jinak nechápu, co "všichni" mají proti Geraltovým vlasům stáhnutým do ohonu. Geralt je po dlouhé době herní postava, za kterou se člověk nemusí stydět. Má charisma, nevypadá přihřátě a při záběrech na vlasovou pokrývku člověk nemá pocit, že se dívá do tváře klučínkovi z nějaké provařené emo kapely. Když už člověk škatulkuje nebo tedy hledá paralely, tak mi maličko připomíná samuraje (v tom dobrém slova smyslu).
      Pro mě osobně RPG roku 2011 na 1.000% *5*
      • Core ty si snad vsude kde je jen zminka o zaklinaci *1* *3*
        • Core
          *1* No jo... člověče, ale až 17tého!!! Nemůžu se dočkat alespoň previewčka od Lukáše Grygara *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit