Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo tuhle hru zpirátí by se měl za sebe stydět. Hlavně když CDP udělali tak pěkné premiové a sběratelské verze. Za ty prachy se to fakt vyplatí. Nechci tady působit jako nějaká reklama, ale když někdo uděla poctivou práci a vychází takhle vztříc hráčům (navíc PC hráčum), měl by být za tu snahu odměněn. Teď se ukáže, nakolik si my - PC hráči - dokážeme vážit lidí, kteří i v dnešní konzolové době, dělají ryzí PC hry. *5*
    • Hru jsem objednal stejně jako Battlefield 3 nebo Two Worlds - postivá hra za kterou rád zaplatím jakoukoliv cenu :) Ne jak nějaké DA: origins nebo ME3 kde na PC hráče hází bobek.
    • viděl jsem prvních deset minut na Youtube. Je to novinářský build, autohealem se nešetří. To je jedno, vývojáři slíbili i hardcore obtížnost a věřím jim. Ale:

      Soupeři útočí víc na jednoho, navzájem se kryjí, nebojí se hráče dostat pod tlak a klidně hráči vyprášit zbroj pěknou kombinací útoků. Geralt reaguje na zásahy od mečů i šípů (žádný Terminátor se nekoná), hráč musí uhýbat a přizpůsobovat se situaci. Obával jsem se o blok,nakonec zdá se není jen na okrasu... Bojový systém vypadá přesně tak, jako kdybych ho designoval sám pro sebe (s několika odchylkami). Atmosféra která se dá krájet.
      Mimochodem mi daná pasáž připomněla jednu misi z Assassin's creed Bortherhood. Ale tam, kde v AC:B hráč stojí a poráží hlouček jednoho po druhém, tam v Zaklínači dle ukázky musí pořádně hýbnout kostrou aby zůstal celý a nedostal se do klubka čepelí.

      Tohle je přesně to, co jsem psal v kometnářích u článku pana Vávry (zamyšlení nad pirátstvím). Když hra upoutá ne líbivým kabátkem, ale svým pojetím, svým nádechem (hudba v ukázce lehce repetitivní, ale jinak velmi působivá), nemám důvod házet vývojářům klacky pod nohy.

      KDO TOHLE STÁHNE TAK JE HOVADO !!!

      Vyzývám k šíření falešných verzí po torrentech a k padělání warez releasů; pár giga akce "muž na muže" zajisté zloděje potěší ^_^. Je to jedna z cest jak stahovačům otrávit život. Ověřeno z vlastní zkušenosti.
      • Len aby tie súboje boli naozaj také dobré ako píšeš. Videl som zatiaľ asi všetky gameplay videá, no protivníci sa mi zdali dosť slabí (a pomalí) a v podstate jediný problém bol ak ťa obkľúčili. Na druhú stranu to ale vyzerá, že sa konečne aspoň trochu bude musieť taktizovať, čo ma vcelku potešilo. Najväčšie obavy mám z QTE, lebo čo som počul (a videl) tak je ich tam viac než by som považoval za vhodné, hlavne v záverečnej časti prológu, ale to už nechcem spoilovať. Stále dúfam, že ma hra skôr prekvapí, než sklame no vyzerá to tak, že si budeme musieť počkať na nejaké podrobnejšie recenzie.
        • Podívej se na video, které zde zveřejnil anonym TraS. Odkaz:

          http://www.youtube.com/watch?v=62bElLioaBM

          POZOR, obsahuje prvních deset minut hry, takže pokud nechceš ani špetku spoilů, tak nekoukat. Mám k boji své výhrady, nicméně v mezích kvality, jakou trh běžně zásobují ostatní studia, je tohle hodně dobré.

          Největší výtka ode mne směřuje k bojům beze zbraně - co prozatím autoři ukázali, pěstní zápasy jsou řešené jako řada QTE; něco jako Shenmue. Podle mne škoda, engine má od pohledu dostatečně robustní bojový systém. Možná chtěli kluci změnu, aby hráč jenom neklepal do myši jako o závod.
          • Neviem, či vieš ale vraj je celý boss fight v prológu riešený ako QTE (nechcem viac spoilovať takže nebudem zachádzať do detailov), pokiaľ samozrejme nieje alternatíva ako napríklad u toho tentacle monštra. Je možné, že to tak vývojári spravili, aby ten výsledok bol trochu netradičný a aby fanúšikovia kníh nenamietali (veľa malo negatívny názor na ten boss fight).

            Aby som TW2 ale aj pochválil tak musím priznať, že sa vôbec nebojím o príbeh, kvalitné dialógy a grafiku. Takže celkovo aj keby ten súbojový systém nebol až taký dobrý, tak hra stále ponúka veľa úžasných vecí.
      • Core
        Víceméně souhlasím, podle mého názoru už VÍC snad ani nejde ze strany vývojářského studia pro hráče udělat:

        . perfektní kvalita hry, kde se soustředí na každý detail
        . působivé vydání kde i základní verze vypadá jako sběratelský počin
        . vynikající péče a support produktu po vydání
        . absence DRM ochrany
        . možnost nákupu jak krabice, tak digitální distribuce
        . naprosto vstřícný podtoj vůči komunitě

        Kdo si stáhne Zaklínače 2 i přes tyto argumenty, měl by se vážně nad sebou zamyslet, protože tohle by byl vrchol hyenismu. Můj názor...
    • Core
      Ocenil jsem tým Tomasze Gopa objednáním sběratelské edice *4*
    • Amen
  • A gothic 4, kde mě to ale vůbec nemrzelo. větší sračku sem nehrál... a po chvíli ji odinstaloval
    • Core
      Tzv. Gothic 4 nemá se sérií Gothic zbla společného. Doufám, že JoWood skutečně (v insolvenčním řízení) vyžere všechno to, co způsobil nejen Piranha Bytes.
  • http://www.youtube.com/watch?v=62bElLioaBM
    • sleepless
      Kdyz uz postujete linky na podobne materialy, coz je v poradku a fajn, tak pls i s popisem, co to je a jestli v tom muze byt pripadny spoiler..at se muzou ostatni rozhodnout, jestli to chteji videt, nebo ne.
      • Ok tak zato sorry.
    • aspon ti ten odkaz nesmázli jako ty víš kde
      • Oirogames? tam to smázli? :) njn jestli chtěj ať to klidně smáznou určitě se z toho nepodřezám. :)
  • Vypadá to suprově, ale s 256 MB u grafárny to asi nerozjedu:( Na grafiku kašlu, klidně to osekám co to pude, ale obávám se, že ani to nepomůže.
    • Core
      Hehe, tak já se svou Ati HD5145 / 1GB Ram (+ Intelem i3 2.26GHz / 4 GB Ram) budu naprosto spokojený, když se podívám, alespoň na menu hry *1*
  • dúfam že to na dvojjadre 3 Ghz a 9800 gt rozbehám na 1440x900 aspoň na medium *4*
    • LOL to je shitnej comp pro socky. já mám Core i7 990X a dvě ATI radeon 6990 *5* *5*
      • Core
        Chudáku... *12*
      • trolo
        fakt uzasne komponenty z pohladu vykon/cena *12*
      • Nemyslis, ze uz zacinas bejt trosku pruhlednej? *3*
    • Věřím, že úplně v klidu, mám to taky a zatím sem u žádné hry neměl problém s vysokými detaily, snad s výjimkou GTA 4
    • Největší problém budeš mít v tom dvoujádru. Jinak možná to na to medium dáš...
      • To nemusi byt az tak pravda. Pokud engine hry neumi spravne scalovat s vicejadrovymi procesory, tak ma prinos vice jader minimalni vahu. Zatim jediny hry, ktery jsem mel tu cest hrat, a u kterych hral prim pocet jader a celkovy vykon procesoru byly GTA 4 a ArmA 2.
        • Keď sa na to niekto pýtal na ofic. fórach tak, ževraj to podporuje aj viac jadier (na 6 jadrách to pobeží lepšie ako na 4 atď) Otázka je či to tak naozaj bude, resp. či to bude nejaký viditeľný rozdiel.
    • všem nám je jasný o co ti de *3* *1*
      • neviem presne ako to myslíš, ide mi o to či nepokašlú optimalizáciu a naozaj to bude hrateľné aj na dvojjadre
  • Tak tohle bude pecička! A Bioware se může jít klidně zahrabat ,)
    • No uvidíme... Doufám, že to bude bomba, ale raději bych očekávání mírnil, čím větší jsou očekávání tím větší zklamání.
  • Drom
    jen skoda toho soubojoveho systemu... hack and slash moc nemusim
    • Drom
      i mass effect 2 je vic taktickej nez tohle
    • john.linhart
      V tom vidím taky kámen úrazu. Souboje mi přijdou chaotické. Možná mi jenom něco uniká - bude nějaký izometrický/taktický pohled?
      • Těžko...Bude to spíš Gothic style.
  • jaký budou HW nároky? nevíte někdo?
    • Minimální sestava:
      OS: Windows XP SP2 / Windows Vista SP2 / Windows 7 (32/64-bit)
      CPU: Intel Core 2 Duo 2.2 Ghz nebo AMD Athlon 64 X2 5000+
      Paměť: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista a Windows 7
      Grafická karta: 512 MB RAM, podpora Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce 8800 nebo ATI Radeon HD3850)
      Doporučená sestava:
      OS: Windows XP SP2 / Windows Vista SP2 / Windows 7 (32/64-bit)
      CPU: Intel Core 2 Quad nebo AMD Phenom X4
      Paměť: 3 GB Windows XP / 4 GB Windows Vista a Windows 7
      Grafická karta: 1 GB RAM, podpora Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce GTX260 nebo ATI Radeon HD4850)
      • thx ;-)
  • tak tohle vypada uzasne. klobouk dolu
  • misho8723
    Videli ste novú finálnu podobu Geralta? http://tw2.thewitcher.com/images/newfaceen.png
    A ak chcete vidieť celú mapu: http://www.gamespot.com/pc/rpg/thewitcher2/images/6307659/14/?full_size=1
    • Ten Geralt vypadá dokonale! Takhle jsem si ho představoval. Už v knihách je popisován jako starej a unavenej, se spoustou vrásek a s viditelně ustaraným a zasmušilým obličejem. Takže když jsem viděl toho modela v alfa verzi, dost jsem se zděsil. No tohle už je mnohem lepší.
    • Naprosta parada a spokojenost, proboha, doufam, ze me v praci nevyhodej, az to budu hrat:D
      U Xzone budu stepovat uz od pulnoci v den vydani.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit