Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moje 1060 zvlada vse na full a pritom je paradne ticha proc utracet vic??? jako asi kdybych chtel hrat na 4 monitorech...
    • dobry vykrik do tmy a prakticky sis sam odpovedel, protoze 4k je jako mit 4 fullHD monitory
      • na co 4K? u monitoru kterej mam 40cm od oci??? vyhozeny prachy
  • Ano, 1080Ti je určitě dobrá, ale s mou MSI 1070, která je o 10 000 kč levnější si vystačím na minimálně 4 roky.
    • No nevim, já s moji 1080 (ne Ti) už si připadám, že mi za rok až dva stačit nebude (4770s by už taky potřeboval upgrade, to je fakt). Ono je to možná tim, že většina her je blbě optimalizovaná, ale i tak... A to hraju "jen" fhd.
      • Veskoslav
        A můžeš mi říct na co ti nebude stačit nebo co rozjíždíš blbě?
      • To bude asi tim, ze tu 1080 ani plne nevyuzivas na FHD, takze tedka te spis limituje procesor.
  • MidnighT91
    Běžní hráči v čr totiž nosej milióny v krabicích od vína.
  • Hmm koho by to napadlo že karta za 25 tisíc je dobrá ... *1*
  • Veskoslav
    No je fajn, že děláte testy. Ale toto je fakt tak pro 0,00005% hráčů. Více hráčů by ocenilo 1060/1070, kdy jsou to karty běžných hráčů.
  • Recenze karet a hardwaru obecně bych tu rád viděl častěji, hlavně ale trochu dřív jak 2 měsíce po vydání a trochu podrobněji.
  • KamilZm
    Líbí se mi titulek NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti - test grafické karty z pohledu běžného hráče aneb běžný hráč si kupuje kartu za 20-25 kKč :-).

    PS redakci: omlouvám se, ale tohle mi fakt nedalo :-)
    PPS: testy zde samozřejmě vítám,zkušeností není nikdy dost!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit