Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc by mel mit neco spolecnyho s valkou? Co to je za kec tohle? Rozum zustava stat nad takovymhle myslenkovym pochodem.
  • Skutecne ne. To ze si hru nedokazes uzit protoze je zasazena do prvni svetovy s tim ze je to "holywoodskej" pohled a nebo ti to jede na prd ci vubec, je pouze tvuj problem.
  • Lukass
    Tak si tu konzoli kup a nepis nesmysly. Ja hraju na 960 na medium a pod 60 fps jdu malokdy. Pravda je ze na mapach Ameins, a Monte Grappa hra lehce dropuje, ale nic hroznyho navic jen na urcitejch mistech, zhruba o 5-8 fps. Ted ten update co vysel hre dost pomohl a dropy sou uplne minimalni.
  • Krescz
    skutecne je to pytlovina
  • Takze kdyz se napr. obsazovala nějaká kóta, tak to by se dalo přirovna k nějakému bodu/místu na mapě?
  • Do pytloviny to ma skutecne hodne daleko.
  • Není mrtvá spíš nehrají tuto pytlovinu
  • Kvalitně udělanou zem měl už první Crysis při zapnutý teselaci. Samozřejmně ne na konzolích, kde to nefungovalo, stejně jako x dalších featur Crytek enginu.
  • Kdyby hra na PC fungovala, měla dost hraču a nebyla plná hackeru bylo by to fajn.

    Mam 1060 a hra mi furt dropuje FPS už od zacatku na 20 snimku místama víc jak 40 mi nejde. Je toho plnej net ze to dělá spouste lidem. Když už clovek prekousne nízke FPS tak je to lné hackeru a nakonec da PC verzi poslední hrebik do rakve pohled na staty ohledne populace

    PC verze 30 000 online
    Xbox 100 000 online
    PS4 150 000 online

    To je už PC scena opravdu tak mrtvá a všichni hrajou na konzolích jen? Nadruhou stranu na konzoli to jede lepe než na pc a jeste bez hackeru, mít PSko taky hraju radeji tam.
  • Uz nevim o cem je conquest mod, ale jestli o zabirani bodu ABCD, tak by ten mod mohli odstranit ze hry uplne, protoze s valkou nema nic spolecneho. Pochvala tvurcum ze se snazi navodit dojem fronty.
  • Libi se mi v teto hre jak verohodne je udelanej teren. Snad prvni hra, kde za tim nevidim polygony. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit