Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zabíráš v něm strategické body na mapě, jako mosty, bunkry, pevnosti, atd. Ale chápu, že někomu, kdo to ani nehrál a chce si jen zanadávat, to asi nemá moc smysl vysvětlovat. *7*
  • Ne, není, protože by se to nedalo hrát.
  • A on se tu nekdo bavil o Crysis s modama ? :D Boze lidi , ste fakt pitomci . Prvni Crysis bez modu je v dnesni dobe uz celkem humac . To je fakt . I kdyz sem si z neho tenkrat sednul na zadek
    .
  • Tak to si to asi hrál na konzolích. První Crysis s modama vypadá ještě dneska líp, než většina her...
  • Paulcz
    Red Orchestra 1 - Darkest Hour mod
  • Counterstrike
  • Verdun !!!
  • VERDUN - nic pro malý fanboye
  • Poradis mi prosimte nejakej kvalitni multak co bych misto tyhle pytloviny mohl hrat?
  • Uvedte prosim priklad kvalitni ne-pytloviny, ktera by byla vhodnou alternativou ? dekuji
  • To zasazeni do fantasy 1. svetovy je dost zasadni. Pres to vlak nejede, asi jako vybajeni vikinzi ve for honor. Proste ne.
  • Nemel. V ty dobe pouzivali vlastnorucne udelany heightmapy z fotky. Do vypecene mapy z highpoly modelu to melo daleko. Natoz do photogrametrie. Kdyz si to dnes spustim, uz to vypada strasne blbe...
  • Kamo hrát na PSku btf není žádná prdel, kdysi jsem na něm hrál btf3, protože jsem tenkrát neměl na novej pc a můžu ti říct, že první měsíc jsem z toho byl solidně flustrovanej, protože hrát střílečku na joysticku je celkem mazec a i když jsem si zvykl, stejně jsem časem radši upgradl a od btf 4 hraju na pc... Psko max na fotbal, bo hokej, ale ne na fps střílečku
  • "Protoze je to valecna hra na valku a vojaky?"

    Bobe, a víš ty co je vůbec hra? :-D
  • A proto tam jsou mody jako Operations nebo Rush...
  • Když si tě v diskusích dává už i bob, je nejvyšši čas to zabalit
  • S obsazovanim jako takovym nemam problem, spis s tim ze ty body v BF hrach jsou random nedulezite mista na mape, treba nejaky bod je uprostred a jeho zajmuti v realu by znamenalo ze se dostanes do obkliceni. Navic system zajmuti ze staci par sekund pockat a mas vlajku a pak se ti tam spawnujou vojacci (co muze simulovat jakoze posily), i kdyz v realu by se tam nemeli jak dostat protoze je misto napr. obklicene atd.
    Proste dojem z valceni nulovy, s dobyvanim kot to nema moc spolecneho, spis to pripomina pobihani deti po piskovisti.
  • Protoze je to valecna hra na valku a vojaky?
  • XorxoxTalarius
    A jakej mas procesor? Ono se to sice mozna nezda, ale v nekterych hrach dela i5 a i7 pekny rozdil.
    Pripadne jake mas nastavene rozliseni, detaily, kolik mas operacni pameti, jaky a jak rychli disk pouzivas, jaky mas operacni system, nebo jaky mas internet.
    Jelikoz to ze mas kartu 1060 je nevypovidajici hodnota.
    Apropo, tech lidi je tam tak malo proto ze na PC je narozdil od konzoli velka moznost vyberu a tak zkratka prumerna hra tolik hracu nezaujala.
  • Uz je tam konecne Operations i ve variante HC ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit