Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší FPS všech dob, deticky.
  • Jsou tam náznaky, že do budoucna možná přibudou nějaké zony zamořené radiací. Usuzuju podle indikátoru ozáření, léků, které snižují hodnotu ozáření a ve hře je přítomen i Geigrův čítač pro měření radiace, kterej je ale porazatím pouze jako předmět k výměně za herní měnu nebo jiného vybavení.
  • Mně ten kód došel do spamu. Doporučuji mrknout tam.
  • no snad i raděj půjdu
  • když už jsme u toho Stalkera, vubec bych se nezlobil kdyby se tahle hra odehrávala v Zone s anomaliemi, radiaci, mutanty atd. Proste takové stalker survival MMO. Už jsem to kdysi psal a nekdo mi odpovedel že taková existuje jako mod.
    Ale bylo by fajn kdyby to nekdo udelal normalne.
  • taky maji prej promakany system ozvučení, kdy nepratele slyšíš
  • Dobre, chod si zahrat tetris.
  • Tebe je*e?
  • Escape from Tarkov je konečně indián-střílečka, která má na dnešní poměry konečně "normální" grafiku.
  • Co je to dnes za módu předobjednávat hru před jejím vydání? Já tu chybu udělal jednou v životě s Diablo 3. Nikdy více!!!
  • Kallessin183
    Pro mě tím, že je to takový "mix Army a Stalkera"... Možnost úpravy zbraní je tu dovodena téměř k dokonalosti, zásahový systém zdá se funguje velmi dobře (pokud se nevyskytne problém s nesmrtelnou AI, ale to už se snad neděje) a systém hledání zdrojů v kulisách v kulisách města z východní evropy je mi díky Stalkerovi taky blízký...
    Ale doporučuju shlédnout pár videí a uděláš si představu sám...
  • v cem je tahle strilecka jinaci nez vsechny ostatni?
  • nezajímavé, divné nasvícení. Zvláštní POV, shadery.. Jakoby realističnost která je ale imho ve skutečnosti vizuální nudou
  • Kallessin183
    Uznávám že vnímání grafiky je čistě subjektivní záležitost, ale zrovna Escape from Tarkov nevypadá vůbec zle... Zkus to trochu rozvést...
  • vůbec, je to ohavné asi jako ArmA.
  • A co si děláš ty, Bobe?
  • delas si legraci?
  • fuj to vypadá tak ošklivě.. Starej Stalker vypadá podstatně líp
  • Ten kód nedojde. Když nedojde, není co zadat.
  • Jaks mohl tak trivialni operaci jako zadani kodu pokazit? Nejsi ty tak trochu divnej?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit