Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší FPS všech dob, deticky.
  • Escape from Tarkov je konečně indián-střílečka, která má na dnešní poměry konečně "normální" grafiku.
  • Co je to dnes za módu předobjednávat hru před jejím vydání? Já tu chybu udělal jednou v životě s Diablo 3. Nikdy více!!!
  • v cem je tahle strilecka jinaci nez vsechny ostatni?
    • taky maji prej promakany system ozvučení, kdy nepratele slyšíš
    • Kallessin183
      Pro mě tím, že je to takový "mix Army a Stalkera"... Možnost úpravy zbraní je tu dovodena téměř k dokonalosti, zásahový systém zdá se funguje velmi dobře (pokud se nevyskytne problém s nesmrtelnou AI, ale to už se snad neděje) a systém hledání zdrojů v kulisách v kulisách města z východní evropy je mi díky Stalkerovi taky blízký...
      Ale doporučuju shlédnout pár videí a uděláš si představu sám...
      • když už jsme u toho Stalkera, vubec bych se nezlobil kdyby se tahle hra odehrávala v Zone s anomaliemi, radiaci, mutanty atd. Proste takové stalker survival MMO. Už jsem to kdysi psal a nekdo mi odpovedel že taková existuje jako mod.
        Ale bylo by fajn kdyby to nekdo udelal normalne.
        • Jsou tam náznaky, že do budoucna možná přibudou nějaké zony zamořené radiací. Usuzuju podle indikátoru ozáření, léků, které snižují hodnotu ozáření a ve hře je přítomen i Geigrův čítač pro měření radiace, kterej je ale porazatím pouze jako předmět k výměně za herní měnu nebo jiného vybavení.
  • fuj to vypadá tak ošklivě.. Starej Stalker vypadá podstatně líp
    • Kallessin183
      Uznávám že vnímání grafiky je čistě subjektivní záležitost, ale zrovna Escape from Tarkov nevypadá vůbec zle... Zkus to trochu rozvést...
      • nezajímavé, divné nasvícení. Zvláštní POV, shadery.. Jakoby realističnost která je ale imho ve skutečnosti vizuální nudou
        • Dobre, chod si zahrat tetris.
          • no snad i raděj půjdu
    • delas si legraci?
      • vůbec, je to ohavné asi jako ArmA.
        • Tebe je*e?
      • A co si děláš ty, Bobe?
  • V EU si musi bouzel kupujici pripocitat VAT a pokud nemate svicarske VPN nebo tak neco, je to hezky nase mistni VAT :) takze to vyjde ve vysledku na 45 EUR za zakladni edici, coz neni nejaka priserna cena, ale jejich hlavne pre order stranka to moc jasne neuvadi, takze me pak cekalo prekvapeni. (US IP moc v tomto pripade nepomuze, protoze kontrolujou region)
  • Hlavně to zatím nekupujte. Já udělal tu chybu a koupil to. Bohužel si to ani nezahraju, protože jejich DMR je úplná kravina..... Mušíte hru pustit pak vám dojde majl spešl kód, kterej má hodinu platnost (ten nedojde) a pak to odemkne hru. Bohužel support nereaguje na emaily ani request přes jejich systém ani po dvou týdnech.... 0/10
    • Jaks mohl tak trivialni operaci jako zadani kodu pokazit? Nejsi ty tak trochu divnej?
      • Ten kód nedojde. Když nedojde, není co zadat.
        • Mně ten kód došel do spamu. Doporučuji mrknout tam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit