Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jak to teda bude s ME3 a Steamem?
    • Normalne tam proste Steam nebude a misto toho tam bude kvalitni Orogin. No neber to. *1*
      • Naděje umírá uhh...hned před dosažením jistoty. A fakt bych rád věděl, jak teda Shepard skončí, ale to má pořád menší prioritu, než vyhýbání se Originu a nutnosti Steamu.
        • vlastik.plaminek
          To je tak těžké pro pocit koupit krabičku a hrát demo od RELOADED?
          • Ne, krabičku nekupuji kvůli Originu.
            • vlastik.plaminek
              To je vlastně fakt. Někdy mi huba nebo klávesnice jede rychleji, než hlava
        • ja tam chcu aby byl i happy end a taky necham urcite znicit galaxii reaprama xD
      • na foru je ze origin potrebovat nejspis nebudes na singl ale pokud budes chtit jit mp tak nejspis pres origin
        • Tak to pochybuju, staci se podivat na Battlefield3. A s M3 to bude stejne.
          • az bude officialni zprava tak se to dozvime tedkom mluvime do vetru ale i tak i kdyby tam byl origin tak si mass effect 3 koupim
  • Hmm Ashley vypada v tom modrem blyskavem oblecku dobre, snad bude mit obdobny i Liara, protoze ta mi byla daleko sympatictejsi nez xenofobni vojanda.
    Taky by bylo zajimave, kdyby se proti vam postavila i Miranda ze dvojky, kdyz tak fanaticky nasledovala Illusion Mana.
    p.s. rating je 15+, cili ve hre asi nepujde zahlednout ani nahy zadek co?
    Jeste ze ve filmech muzou mladistvi zahlednout jak brutalitu,tak eroticke sceny....hlavne ze ve hrach to trvde potirame (trosku pokrytecke).
    • Erien
      Miranda ho teda moc nenásledovala, alespoň né ta moje. SPOILER! : Když jsem nakonci dvojky záhadnému nic nedal a on začal nadávat, tak ho Miranda vypla a mě pomohla. :)
  • rancor1223
    Kvalitnější screeny by asi nebyly, co? V tomhle rozlišení si to na plochu nedám...
    • nejsou ani na oficiálních stránkách...
      • tak sorry jsou tam:
        http://masseffect.bioware.com/me3/media/screenshots/
        stačí rozkliknout obrázek a dát download
  • bude dostupny len cez origin?
    • Doufam, ze beru jenom krabici ;)
  • Masa-san
    JJ proti tomu nic nenamítám, aspoň to vydrží déle a neprolétnu tím jak akčním trhákem, ale naopak bude třeba občas i použít hlavu. *5*
  • no jak se tak divam na ty screeny tak nejsou vubec v krytu a jen tak stoji primo na odstrel na prostredku bojiste takze obtiznost asi jednucha :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit