Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupit si to znamená podpořit origin = podporovat něco, s čím nesouhlasím a nepřímo vlastně podporovat i chování EA k uživatelům, když jim otevřeně lže a hloupými bany zabraňuje hrát legálně koupené hry ... Ne, toho se účastnit nemusím.
    Budu si libovat v možnosti rozhodnout svou peněženkou a tuhle hru si nekoupím.
    Nebo si to někdy stáhnu a budu si hýčkat toho vnitřního rebela, který má holt občas chuť bojovat proti systému.
    • Část příspěvku lze chápat že nechceš podporovat origin službu a nekoupíš si hru ano origin je buzerace nás platících steam je oproti tomu služba ( až na ty aktualizace her kdy si nemůžeš vybrat dobu či tu hru chceš aktualizovat ) Mno a ta druhá půlka příspěvku - Hýčkat rebela? mně to spíš příde hýčkat zlodějíčka a omlouvat své chování ( krádež) za nepodporování jedné služby (origin)
      Když to nechceš podporovat nekupuj. Ale tím že to ukradneš neokrádáš jenom EA ale taky tvůrce co už fér není
      • Je opravdu velky rozdil mezi kradezi a porusovanim autorskych prav.
    • podporuj INDIE scénu, tím tyhle hajzly sejmeš nejvíc.
    • souhlas, ale jsou i horsi treba steam
      • Bych se rad poucil v cem je podle vas Steam horsi nez Originu! Sem na to strasne zvedavy.
    • A tuhle informaci máš odkud?
  • Veskoslav
    Jestli existuje bůh, spáli Origin na popel, stačí mi, že k některým hrám mám Steam (který není zase tak špatný např. na nákup her). Ale tlačit si do pc další spyware jenom proto, že EA jsou trotli, to raději oželím M3.
  • Kdys ktomu neudelali cestinu, tak ma to vubec nezajima. Diky EA aspon usetrim.
    PS. jestli podle obrazku poznate zvysenou obtiznost, tak ste teda HOOODNE dobri.
    • taky me nastavalo ze tam cestina nebude ale kvuli toho se vztekat nebudu anglictina je lehka takze misto toho abys furt faral na pc se koukni nekdy do ucebnice jinak cestina by mela byt brzo
      • *1* Ucebnice? co to je!! Skolu ja uz mam davno zasebu.
        • to znamená, že se nemůžeš podívat do učebnice ?
          • Sas asi zblaznil ne *1* ja sa budu kvuly M3 ucit anglictinu(zakladni anglictina ti na m3 stacit nebude). Ja sa bez M3 obejdu. Jak sem psal aspon usetrim, kdys o penize nema EA zajem tak je to jejich chyba *1*
        • tak internet tam najdes vsechno
    • Když tě ta čeština tak trápí, mohl by ses jí naučit. Nebo používat aspoň používat spellcheck.
      • "Když tě ta čeština tak trápí, mohl by ses jí naučit. Nebo používat aspoň POUŽÍVAT spellcheck."
        No není sám, ale aspoň neprudí ostatní jako lemra
        • Eh? Moje co je špatně na mém "používat"?

          A není sám v čem? Že ho trápí čeština? Že by se jí mohl naučit? Používat spellcheck? Prudit nemůže, když neumí správně česky. Nebo že já nejsem sám? Já jsem sám. Jsem jedinečný!

          Edit: Oh, vloupalo se mi do věty druhé "používat". Sakra, měl bych si to po sobě číst.
  • smejki
    tvar rohlíků ilustruje ekonomickou situaci Čechů, která ilustruje plodnost aljašských lososů...
  • u mna tie obrazky neilustruju nic, mozno datadisk k ME2 :)
    • *6* *6* *6*
    • celou dobu bylo psano ze to bude na stejnem enginu jako ME2 ale z PS3 ktera je vylepsena
      • No to neni uplne presny. BioWare to hlasal, ale neni to tak uplne pravda. Urcite pouzivaj novejsi verzi Unreal enginu. Typnul bych to na verzi z podzimu 2011 nebo novejsi.

        Bude zajimavy sledovat kolik funcionality z EU/UDK v ME3 vyuzijou navic proti ME2. Na screenech je videt jasnej pokrok, ale velka cast vylepseni, ktery jsou od roku 2011 dostupny pro UE jsou pouzitelny jen na PC. Doufam, ze se dockame opravdu o generaci lepsi grafiky, tak jak to UE3 ukazuje v GDC 2011 demu.
      • a ?
        sa nehadam, len pisem ze tie obrazky u mna neilustruju nic co bolo v clanku napisane :)
  • "Nové screeny ilustrují, že bez Photoshopu dneska ani ránu!" *7*
    • njn xD ale jak sem se dival na betu tak se mi strasne ale velmi strasne nelibi beh to je neco otresneho snad to bude aspon jak v 2
  • Jak přesně ty obrázky ilustrují obtížnost?
    • No, tak třeba to velké něco s ostny na prvním obrázku vypadá docela nebezpečně. To by mohla být stopa. *4*
      • a na nejnižší obtížnost tam bude hopsat velikonoční zajíček? ( Třeba od vodafonu už mě pěkně štve ustřelit mu kebuli by byla paráda)
  • Možná trochu offtopic, ale bude tam Miranda Lawson? Objeví se nějaké nové postavy krom těch "zajetých kolejí"? jak v ME2 ta Miranda Lawson? Jinak já si to asi koupím za plnou palbu, protože EN jazyk zvládám celkem v klidu, ale štve mě že to není optimalizované, ale taková hra...
    • ....není optimalizované? Vždyť to je starý Unreal Engine, to by na nízké detaily běželo plynule snad i na mém předpotopním laptopu.
      • Sorry, já myslel optimalizované jako do CZ jazyka... Spletl jsem se :D moje chyba, sry
  • jinak tato informace je stara tak 2 mesice ale i tak na ME3 se tesim nehorazne snad me to nezkalme po DA2 se toho trosku bojim i tak protoz je to ME koupim CE verzi
  • Zvýšit obtížnost u hry, která žádnou obtížnost nemá, není až takový problém.
    • Pro mě je u RPG (i když se zdráhám toto označení pro Mass Efect použít) obtížnost něco jiného než zvýšená tuhost nepřátel.
      • ME ma do RPG hodne daleko, spis takove kecaci FPS
    • Cahir
      Hrtá jedničku na Spektru či dvojku na hardcore opravdu jednoduché nebylo a to se rozhodně nepovažuji za příležitostného hráče.
    • Je videt, ze si Hardcore a Insane obtiznosti v ME2 nevidel. Ta prvni je prijemne tezka a ta druha uz spis neprijemne. Kdyby si napsal, ze Insane obtiznost v ME serii neni tak uplne Insane, tak byc mozna souhlasil, takhle placas bludy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit