Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • First!
    • gay
  • na mém šestijádrovém core i7 980X se dvěmi ati 5970 to pojede v pohode *5* *2*
    • toto pokazde napise nejake male zakomplexovane decko ktoremu rodicie nekupia jeho vysnivnany pocitacik tak jedine na co sa zmoze je napisat takuto traposinu :)
      dream on, dreeeeam ooooon.
      • závist! *6* ja si to muzu dovolit narozdil od tebe ty socko *2*
        • To ti nezávidím, bejt takovýhle hovado.
        • kdyby sis to mohl dovolit tak si nekoupíš dvě takový teplý grafiky :D
    • smejki
      no, hochu, doufej že to bude škálovat *2*
    • Ja myslim ze to pojede slusne i na stary dobry 8800 gt (nebo podobny) se slusnejsim dvoujadrem a 2 a vice giga ram. Jen otazka optimalizace.
    • Slabíííí
      • LTM3
        tj jak nemá Nvidii je to na hovno *11* *1*
  • Nevím, já pořád dýchám normálně, takže mě asi dech nevzaly... *11*
    • LTM3
      Taky mě to nějak nenadchlo. Grafika je hezká, zbývá doufat, že to nebude taková nuda jako jednička (u jedničky jsem se dostal do 60% a dost mě to už pak nebavilo).
  • toto zrejme na 9800gt nerozbeham *9*
    • Ale na 99 % rozbehas. Jsem na tom stejne (trochu jsem ji nataktoval) a verim ze na stredne vysokejch (mozna i lip) to pobezi - je to jen otazka jak dopadne optimalizace a ja nepochybuju, ze si s tim pohraji
    • Can You Run It
      • http://www.systemrequirementslab.com/cyri/
  • No jestli je tohle na vysoké, tak se spokojím i s nejnižším nastavením. *5* Kdyby zveřejnili HD video, tak už slívám sklivec z klávesnice.
  • nevite kdy ma vijit zaklinac 2??
  • trolo
    tak som to objednal a tesim sa. uz len pretaktovat procak a grafiku a dufat ze aspon v tych medium si to uzijem lebo toto vyzera luxusne.
  • a kdo z vás si takový vizuál může dovolit?!...na max detaily se zapotí(jak je to dnes ve zvyku) i 3 gtx580 ve sli...pod 60fps odmítán hrát jakoukoliv hru..zvláš za ty prachy
    • Prozatím jsou známy pouze minimální HW nároky (které jsou dost nízké), takže tohle je pouze tvůj odhad..já o nutnosti trojice gtx580 silně pochybuju. Pokud nechceš hrát na 3 monitorech najednou v šíleném rozlišení, tak ti je tato doslova šílená kombinace zbytečná.
      Kdokoliv s obstojným CPU (3 a více jader), alespoň 3GB RAM a grafikou na úrovni GTX460/HD6850 si druhého Zaklínače zahraje v rozumném rozlišení (1920x1080) na max. detaily - to je zase můj tip.
      Jak je tomu doopravdy se dozvíme již (relativně) brzy..do té doby to jsou všechno jen dohady, které můžou být realitě na hony vzdálené.
    • já si to muzu dovolit *5* *2*
      • 1) na to se neptal
        2) píšeš to do každé diskuze
        3) nikoho to nezajimá
        4) tvé ego soupeří asi s nějákými démony
        5) musim dodat, že mě to nesere, protože by ses toho mohl chytnout
        6) děkuji za pozornost, přeji příjemné hraní
        • ptal se "a kdo z vás si takový vizuál může dovolit?!" Já mu odpovědel že já *5* *2*
    • ono to vypadá skvěle, ale věřil bych, že to nebude tak horké, tušim, že jsem četl někde, že hra bude vypadat parádně.. ale jinak to nebude nic krvežíznivýho.. takže snad bude dobrá optimalizace a ani bych se nedivil kdyby byla... v dnešní době jsem narazil celkem na dost her, který vypadají úžasně a přitom vůbec nejsou něják přehnaně náročný pokud to není nějáké prasácky optimalizované... koukám na vývojářské deníčky a poláci jsou dost pohodáři a celkem dost do toho zapalení, takže bych věřil, že to bude pohoda i v těchto ohledech :)
    • Amylee.Anderson
      To máš jak v mafii. Mužeš mít sebelepší dělo, ale nejde.
      • LTM3
        Ale jede stačí mít nvidii geforce GTX 470
        • Presne tak mám ju tiež a milujem ju !
          *3*
        • Přesně tak i GTX 460 bude stačit. *3*
  • Amylee.Anderson
    Mě ty obrázky teda nechávaj chladnou. Hovno zaklínač.
    • Amylee.Anderson
      Geralt vypadá prostě jako emérickej homouš.
      • přesně tak. Ten pták mi zkazil hraní celý jedničky... kdo na něj má furt čumět :X
        • Ty musíš čumět na Geralta, my zas musíme číst ty tvoje hovna. Svět je holt nespravedlivej...
          • Amylee.Anderson
            Nemusíte číst. Já taky nečtu všechny. Ale když přojíždím stránku games.cz tak ten Geralt tam prostě je :D
        • Amylee.Anderson
          V jedničce to byl frajer, stejně jako celá jednička byla dobrá.
      • Nevšiml jsem si, strukturu tváře má TOTOŽNOU s Geraltem z prvního dílu (několikrát potvrzeno vývojáři) a prakticky "pouze" přidali detaily tváře..já jsem se současnou podobou Geralta spokojen.
        • Amylee.Anderson
          To, že se líbí tobě a přijde ti stejnej, neznamená, že mě taky ;) Prostě ušatej buzík s vlasama jak pitomeček.
          • proč tolik nenávisti? :)
            • Taky si říkám..přece jen je to jen počítačová postava a ne žádný ex- :) A před prvním Zaklínačem jsme ani žádnou pevně danou podobu Geralta neměli, jen jsme si ho každý mohli představit po svém z popisu Sapkowského..no a holt některým se jejich představa rozchází s představou grafiků CD Projektu.
              Geraltova "současná" tvář jde hodně dobře vidět tady - http://static.videogame.it/img/t/the-witcher-2/the-witcher-2_7qz8v.jpg a mi to takhle vyhovuje. Ušatý mi nepřijde a vlasy má holt v culíku, protože rozpuštěné jsou v boji DOST nepraktické (ony jsou rozpuštěné nepraktické vlastně při čemkoliv - vlastní zkušenost) .. a přecejen Geralt má boj v popisu práce.
    • A co takhle místo zaklínač dát Amylee? *3*
    • To nás velmi mrzí *9*
    • Mně se zdá zajímavější než verze Zaklínače s prvního dílu ....
  • škoda že celou jedničku mi zkazil ten bílovlasej blbeček... jinak jednička pro mě byla... nemužu říct zklamáním od té hry sem nečekal absolutně nic. Animace naprosti Humus, ovládání na který sem si zvykal asi týden, absence skákání....... hruza
    • Zkus si příště před hraním Zaklínače připojit monitor, myš a klávesnici. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit