Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavne se tady nerozbeč tyjo...
  • Ja by som dával ban k0k0tinám entého kalibru, ako ty...
  • Jsem na tom podobně :) . Sice bych si na nějaký lepivý jízdní model po nějaké době zvykl, ale radost bych z toho neměl a hledal bych mody na opravení jízdního modelu xD
  • Trisska
    Za tak agresivní, urážlivé a nenávistné příspěvky bych rozdávala bany!
  • tak nejak, ze SD prebrat souboje na blizko, ne jizdni model
  • Pokud by byl podobnej jako ve IV tak si budu pískat, ale něco jako ve sleeping dogs tak si to s pořízením budu hodně rozmýšlet.
  • "rozmazanej humus" ... nemáš něco s monitorem? Nebo s hlavou?
  • Co třeba takhle ,,nové inovace" v podobě hrát za tři postavy a přepínat mezi nimi kdykoliv chceš? To je málo? A samozřejmě toho je/bude víc.
  • Celkem by mě zajímal ten jízdní model. Trailer mě docela vyděsil.
  • "Co z toho, že inteligentní hráči budou nadávat. Vždyť mase lidí se to bude líbit a stejně vyděláme." - Dokonalým příkladem je např. EA...
  • Mě by spíše zajímaly, jaké nové inovace do té hry chtějí zakomponovat. GTA IV mě zkrátka nudila. Jestli si autoři myslí, že je tohle správná cesta, tak pro mě, za mě...
  • "Na "staré" konzole tahle hra nebude stát za nic." Proboha!! Na to si prisel jak?? Ktera z GTA her 'stala za nic'?????
  • Dejte nám Mafii III. *9* GTA V se mi svým konceptem a hlavně postavením vývojářů nelíbí... Na "staré" konzole tahle hra nebude stát za nic. Jen ať nám 2K vydají konečně pořádného nástupce hry Mafia. *4*
  • Hanzales
    Stejně to bude zase kulervoucí hra! Já se teda těším jakože moc :)
    btw to potápění beztak odkoukali od army3 :D
    EDIT: Co se komu nelibi zas? Já to níže už radši ani nečtu tu diskuzi....
  • Tahle diskuze slouzi jako krasnej dukaz proc se vyvojari porad honi za lepsi a lepsi grafikou a na zbytek kolikrat kaslou (cest vyjimkam a diky bohu za rozmahajici se indie scenu). Masu uspokojime pozlatkem a oni budou chrochtat blahem u screenu a videi..
  • Veskoslav
    Myslíš, že samý Rockstar, co se nesral s optimalizací IV. dílu?......To mu máme ještě děkovat, že je tak laskavý a přijme peníze za své hry? Vzpamatuj se......
  • Až R* ohlásí, že hru vyvýjí i na next-gen konzole a PC a screenshoty podle toho budou vypadat tak budu spokojen. Ovšem dokud nám budou servírovat tenhle rozmazanej humus na xbox 360 a ps3 tak budem nadávat.
  • God-of-War
    Vy ste tak ubohy, to je fakt neskutecny..Vy*rat se na vas, fakt. Rockstar se s tim sere a vam se to nelibi.

    Kopnout vas do drzky.
  • Proč sranda?vždyť by to šlo....http://www.youtube.com/watch?v=d84r8gMGxFQ 2:25 :D
  • Věřím, že nebudeš zklamaný. V Epizodách z Liberty City je ještě DLC The Lost and Damned, ale to mně osobně nesedlo zdaleka tak jako Tony.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit