Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No já jen doufám že vývojáři PC verzi neodfláknou v odlazenosti jako GTA 4. Pak bych musel manželku přemlouvat ke koupě konsole *1* Tu hru si nenechám ujít.... *5* *14*
  • skoda ze jsou ty obrazky v tak nizkem rozliseni... Ale vono je to asi z konzolove verze no tak to se neda nic delat
  • fizola
    To Mólo a rozbúrené more - WOW!!! bude radosť objavovať
  • Zahrajte si automaty zdarma na http://www.ZdarmaAutomaty.cz Čeká vás napínavá zábava a sexy hostesky! Hraní automatových her zdarma je skvělým prostředkem k odpuštění stresu a ke zlepšení nálady, zvlášť, když vás potěší štěstíčko svojí přítomností. Tak vyzkoušejte ty nejsvůdnější automaty zdarma v galaxii, třeba právě dnes je váš šťastný den.
  • Zlatá doba tetrisu. To byly tenkrát pařby.
  • Jaký je vlastně racionální důvod pro tvorbu her na PC? Konzolové verze jsou jednodušší, protože se tolik nemusí řešit kompatibilita...% pálenek vůči origo je minimální, prodeje jsou podstatně vyšší než na PC...
    Není racionální dělat hry pro PC
    • JohnyTheZik
      http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/32084607.jpg
    • chlapce zaspals dobu delat hry na konzole je zbytecne narocne a ve vysledku vypadaji hure nez na PC proto si vyvojari vydupali X86 platformu pro next gen konzole uz nebudou muset delat 3 naprosto odlisne verze ale vyuzijou podobne architektury a lepe/rychleji a hlavne levneji upravi kod pro konzole i PC budoucnost hrani je na PC a pro ty jednosusi tu vzdy budou konzole ovsem s vzdy zastaralejsim hw nez PC
    • Protoze lidi co maji kozole tak jsou jednodussi proto se hry delaji na konzole,pochybuju ze by konzolista vedel jak nastavit pc aby mu to jelo netrhane....a kdyby mu ta hra nejdej boze na pc spadla tak spacha sebevrazdu.
    • Páč konzole dělají homosexuálové pro homosexuály a porád ještě jsou i hráči, kteří nejsou homosexuály. Pochopils, homosexuále?
    • Vyrostl jsem na PC a nedokážu si představit, že hraju na debilním joypadu a s naprosto příšernou grafikou... proto PC kámo, jednou pochopíš
      • Tak zrovna GTA IV hraju přes gamepad i na PC. Zaměřování analogovou páčkou je otázkou zvyku, a analogové ovládání plynu a brzdy na gamepadu ničím na klávesnici nenahradíš. A hry jako Pro Evolution Soccer si na klávesnici nedokážu představit vůbec.
    • Jaký je racionální důvod? Někdo to dělá pro hráče Bohemia interactive, nebo CD Projekt. Jiní zase pro peníze Blizzard, nebo třeba EA, co na tom nechápeš?
      • lol
      • Jo a teď mi po zahradě běhají jednorožci a nahé víly a obloha by nemohla být modřejší. Prober se.
        Jinak samozřejmě ten příspěvek nad tebou je ještě větší blábol , ale k tomu je škoda slov ...
  • Radioaktivni_surikata
    Dejte to pryč. Těšim se na to jak malej Jarda, vypadá to suprově, jenže to ještě nějakou dobu nebude venku, ještě delší dobu to nevyjde na PC a až to vyjde, bůh ví, v jakým stavu... Rockstar umí dělat hry, ale stejně dobře se umí vykašlat na PC. Ne, že bych jim to měl až tak za zlý, ale je to škoda.
    • Shaker
      no hele, posledni Max Payne byl optimalizovanej paradne, navic uz by s tim enginem meli mit nejakou zkusenost, tak ja proad doufam, ze to pojede pekne
      • Radioaktivni_surikata
        Kéž by, ale Max tuším vycházel alespoň na všechny platformy naráz. Nezbejvá než doufat.
        • PC verze vyšla až cca dva týdny po konzolový.
  • Lem0n
    Je to hnus a za všechno můžou PCčkaři....
    • Tak padej zpátky na konzoly a neotravuj tu vzduch.
    • smajdal
      Hej fakt jo kámo, měli bysme jako jít do ulic a těm jako konzolistům rozbít všecky jejich mašiny a pak by se dělali jen hry pro nás! Muhehe. PC POWER!
      • No tak to by sis moc nezahrál...Kdo by zaplatil vývoj???Torre........eeee kupující PC hráči???To sotva
        • zeby hraci ? co by si asi tak kupovali kdyz by konzoli nebylo? Hry na pc jak jinak. Ti co si to nechteji koupit si to upirati i na konzoli a ti co si hry kupuji si je koupi at uz maji doma konzoli nebo PC!!!
        • Konzolové prodeje platí marketing, PC prodeje samotný vývoj ;)
  • Celkem by mě zajímal ten jízdní model. Trailer mě docela vyděsil.
    • Pokud by byl podobnej jako ve IV tak si budu pískat, ale něco jako ve sleeping dogs tak si to s pořízením budu hodně rozmýšlet.
      • uzivatel1982
        U gta4 jsem si stahoval mód na reálnější chování aut. Originální nebylo úplně ono. Všechno jezdilo jak kdyby to mělo tlumiče z offroad.
        • Trvalo 5 minut nez som zacal hladat mod, pretoze to chovanie aut v GTA4 je priserne. *15*
        • Což je pořád lepší, než jako kdyby všechna auta měla sportovní celý podvozek i kola :3
      • Jsem na tom podobně :) . Sice bych si na nějaký lepivý jízdní model po nějaké době zvykl, ale radost bych z toho neměl a hledal bych mody na opravení jízdního modelu xD
        • Shaker
          me tenhle jizdni model stve i u Saints Row 3... vim, ze ta hra si dela srandu sama ze sebe, ale asi sem moc velkej puntickar a tohle me proste nici :)
      • tak nejak, ze SD prebrat souboje na blizko, ne jizdni model
  • Dejte nám Mafii III. *9* GTA V se mi svým konceptem a hlavně postavením vývojářů nelíbí... Na "staré" konzole tahle hra nebude stát za nic. Jen ať nám 2K vydají konečně pořádného nástupce hry Mafia. *4*
    • ona se chysta nejaka Mafia 3? to uz na ni vyjdou DLC driv nez hra ne? *1* a za kompletni nyvykuchanou hru (pardon za plnou hru + vsechny dlc) date rovnou 3 litry NE? *1*
    • "Na "staré" konzole tahle hra nebude stát za nic." Proboha!! Na to si prisel jak?? Ktera z GTA her 'stala za nic'?????
      • Mě by spíše zajímaly, jaké nové inovace do té hry chtějí zakomponovat. GTA IV mě zkrátka nudila. Jestli si autoři myslí, že je tohle správná cesta, tak pro mě, za mě...
        • Co třeba takhle ,,nové inovace" v podobě hrát za tři postavy a přepínat mezi nimi kdykoliv chceš? To je málo? A samozřejmě toho je/bude víc.
          • Jestli vám tohle připadá jako skvělá inovace v roce 2013... tak to pardon.
            • A jaké převratné inovace si slibuješ od Mafia III ? Vždyť už dvojka byla proti původní Mafii odfláknutá... Průměrný mainstream, nic víc...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit