Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Stejně to bude zase kulervoucí hra! Já se teda těším jakože moc :)
    btw to potápění beztak odkoukali od army3 :D
    EDIT: Co se komu nelibi zas? Já to níže už radši ani nečtu tu diskuzi....
  • Tahle diskuze slouzi jako krasnej dukaz proc se vyvojari porad honi za lepsi a lepsi grafikou a na zbytek kolikrat kaslou (cest vyjimkam a diky bohu za rozmahajici se indie scenu). Masu uspokojime pozlatkem a oni budou chrochtat blahem u screenu a videi..
    • Radioaktivni_surikata
      Zrovna tahle diskuze jako krasnej důkaz neslouží, protože neznám jedinou GTA hru, která by nebyla přinejmenším dobrá, a to počítám i handheldy. Rockstar už dokázal mnohokrát, že zrovna o zábavu se není potřeba bát, takže nám tu kromě vzhledu moc jinýho nezbejvá *3* A jestli byly nějaký větší výtky k poslednímu dílu, byla to absence venkova. Mrkni na screeny a může ti bejt jasný, oč tu kráčí *3*
    • "Co z toho, že inteligentní hráči budou nadávat. Vždyť mase lidí se to bude líbit a stejně vyděláme." - Dokonalým příkladem je např. EA...
      • Shaker
        Amen...
  • God-of-War
    Vy ste tak ubohy, to je fakt neskutecny..Vy*rat se na vas, fakt. Rockstar se s tim sere a vam se to nelibi.

    Kopnout vas do drzky.
    • Hlavne se tady nerozbeč tyjo...
    • Trisska
      Za tak agresivní, urážlivé a nenávistné příspěvky bych rozdávala bany!
      • Shaker
        Taky si prejes svetovy mir? :-D
      • Ja by som dával ban k0k0tinám entého kalibru, ako ty...
    • Veskoslav
      Myslíš, že samý Rockstar, co se nesral s optimalizací IV. dílu?......To mu máme ještě děkovat, že je tak laskavý a přijme peníze za své hry? Vzpamatuj se......
    • Až R* ohlásí, že hru vyvýjí i na next-gen konzole a PC a screenshoty podle toho budou vypadat tak budu spokojen. Ovšem dokud nám budou servírovat tenhle rozmazanej humus na xbox 360 a ps3 tak budem nadávat.
      • Radioaktivni_surikata
        Jasnačka, Rockstar už léta pracuje na GTA V pro současnou generaci, ale najednou se rozhodne, že všechno zahodí, začne pracovat na novým DX11 enginu a do roka přijde s hotovou hrou, kterou doručí na PC, kde má titul s podobným rozpočtem směšnou šanci vydělat, a na PS4, kterou zatím nebude moc lidí mít. A ještě by to mohli prodávat třeba za tři stovky ne? *1*

        Co mě na podobných příspěvcích děsí nejvíc je možnost, že by to autor mohl myslet i vážně *7*
      • "rozmazanej humus" ... nemáš něco s monitorem? Nebo s hlavou?
  • vypada to skvele, nevim co se komu nelibi
  • Keyz
    Rotační kulomet v ruce. To bude šílenost jako ve Vice City.
    Kde jsem pokropil ulici a všechno bylo pryč. Sice sranda ale bylo to dost lehké a komické. Dokonce si myslím, že policistovi nevadili, že ten rotační kulomet mám v ruce.
    Na GTA IV se mně líbilo, že tam takové super výhody nebyli.
    • Ctyrka byla pro me s jednickou nejlepsi GTA. Na petku jsem fakt zvedavej protoze jestli to bude ctyrka s vice mestama a moznostma tak u se fakt tesim jak malej kluk....
    • Proč sranda?vždyť by to šlo....http://www.youtube.com/watch?v=d84r8gMGxFQ 2:25 :D
    • ZvacA
      Ty super výhody si člověk taky musel umět najít nebo za ně vypláznul slušnou pálku v krámě na bouchačky, případně to podržely cheaty. Co je ale hlavní, že to tam bylo pro pr*del, nic míň, nic víc. Myslím, že podobný záležitosti u GTA se řešit nemusí a naopak je to právě na GTA to nejzajímavější - hra se tváří seriózně vážně, ale nebojí se podobnýma blbinkama parodovat sama sebe a být pro zábavu, aneb například Hydra s rotačním kulometem na baráčku v ghettu po naleznutí všech bonusů v San Andreas.
      • Veskoslav
        Mě přijde, že humorné GTA umřelo s GTA IV. To prostě už nebylo ono, snažilo se to udělat živé město, reálné, se vším všudy. Prostě na desítky hodin zábavy u GTA II nebo u Vice City už to nemělo. To už pro mě nebyla série GTA. Nemluvně o tom, že jsem si to stejně měsíc po koupi nemohl ani pořádně zahrát.
        • ZvacA
          Osobně nemyslím, že by GTA musel mít jen jednu definici a to v přímé humornosti, aby to mělo ladit značce, páč koncept celé hry je dost komplexn. Přestože čtverka byla sice vážnější, neřekl bych že tím neméně zajímavá, natož aby do vážnosti zabředla nějak radikálně a ztrácela na zábavě a nadsazení. Ale máš recht, že nemožnost se vyblbnout po konci příběhové části byla na ho*no. Ale jinak, za mě dobrej díl. Pětka ale vypadá hodně slibně a pokud to vyjde, slibovaný koncept toho nejlepšího z předchozích dílů a možností z GTA4 by nemusel dopadnout špatně.
        • Taky mi Niko zpočátku moc nesedl, ale nakonec jsem si zvykl. Pokud ale chceš v GTA IV humor, tak si dej The Ballad od Gay Tony. Tohle DLC mi sedlo nejvíc z celého GTA IV - zábavný příběh, excelentní inteligentní humor, výborně napsané postavy. Opravdu vřele doporučuji.
          • Veskoslav
            Někdy v létě se chystám na DLC ke GTA IV, tak uvidíme. Není to špatná hra, ale prostě už to není ten humor, kdy přejedu mateřskou školku a policii usmažím elektrickou pistolí.
            • Shaker
              GTA 4 bylo vic vazny, ale podle traileru, co sme zatim mohli videt, tak to u 5 nehrozi :)
            • Věřím, že nebudeš zklamaný. V Epizodách z Liberty City je ještě DLC The Lost and Damned, ale to mně osobně nesedlo zdaleka tak jako Tony.
  • Co je vám lidi ? Dostanete neuvěřitelnou porci zábavy, kterou nejde s ostatníma hrami skoro srovnávat, ve velmi slušném grafickém kabátu a stěžujete si ? Tím pádem si běžte si leštit klobás na předskriptovaným, koridorovým Battlefieldem! U GTA nikdy nezáleželo na grafice....
    • Battlefield 4 vypadá ještě hůř, ble.
  • Ježiš, já se tak těším...! *14*
  • To je humus ta grafika, jdu blejt. GTA3 vypadá líp
    • Troll Fail....try harder
    • Sure mate.
  • Ani bych neřekl. Ta hra má gigantické proporce - nejen z hlediska mapy. Grafika je to poslední, co mě bude u GTA zajímat.
    • Tak to muzes hrat mincraft ten ma taky giganticke proporce a grafika je to psoledni
      • Tak jinak, co vám chybí? Miluju posuzování ze screenů nebo z pre-alpha verzí. Ale nebudu se do tohohle balastu zatahovat.
  • celkem nuda na vizualni podobu hry v roce 2013,...
    • Ty se pro mě za mě klidně unuď k smrti, my ostatní si to užijeme.
      • Veskoslav
        Pokud máš konzoli, tak jo. Na pc zatím nebyla hra oznámena.
        • Mám Xko, a GTA IV byl důvod, proč jsem si ho před pěti lety pořídil. Jsem skalní fanda od dob GTA 3 a to čekání na PC verzi bych asi nevydržel.
          • Shaker
            ja bych zas nesel do konzole, a jejiho online passu, to se mi proste nelibi
    • Počkej až budeš jezdit hodinu po rozlehlých pláních bez jednoho loadingu *3*
      • Veskoslav
        A to je nějaká omluva pro vizuální stránku?
        • smejki
          při všem co GTA počítá? No sakra že.
        • Ano jinak by tu lidi jako ty plakali že jim to nejde na full.
          • Veskoslav
            Ano. Budu strašně fňukat.....Vzpamatuj se.....Když mi jede Crysis 3 na maximální detaily při 45 fps, tak mě nějaké GTA naprosto nevytrhne. Tedy asi jo, jelikož optimalizace GTA IV v prvních měsících byla naprostá katastrofa.
        • Vzhledem k rozměrům hry a dokonce na old gen je to dostatečná omluva.
        • Tobě se nemusí nikdo za nic omlouvat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit