Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nic, tady se posaďte pan primář tu bude hned.
  • Nesouhlasím. Vůbec se do toho nezamotal. Všichni si totiž stále myslí, že Prometheus měl být prequel k Alienovi. Jo, ale jen trochu. Příběh serie Prometheus se soustředí především na Inženýry. Tam, kde končí Prometheus 1, rozhodně nezačíná Alien. Je spíš velice pravděpodobné, že Prometheus 3 bude končit tak aby navazoval Alien. Ale taky nemusí. Prometheus už zodpověděl mnoho otázek. Jen člověk musí hledat. Není to tam totiž vyoslené. Koho ten svět zajímá a fascinuje, pochopí ty drobné náznaky a rozdíly, které tam nejsou na první pohled patrné. Všiml si vůbec někdo z vás, že Inženýr na začátku filmu a na konci jsou každý kapku jiný. Jako by šlo o jinou rasu či mutaci. Takových drobností je Prometheus plný. Stačí jen pozorně koukat a přemýšlet.
  • Jack1947
    Hroozna sranda, no nic no. Tak sme se zasmali... a ja se zase budu SMAT az z toho bude jen obycejna interaktivni (??) sragora. Zaroven by to asi byl i rip AVP ze ( coz legracni moc neni spis smutnejsi).


    " Pri nouzovem pristani, v raketovem modulu... jak uz bylo zde receno doslo k havarii, ... coz vyrazne ovlivnilo mysleni... ztrata pameti (docasna) nektera bohuzel uz nenavratna. Myslim ze to tedy ... i kdyz to je dlouha doba kolem
    dovede z casti alespon obhajit me mysleni, pochody a chapani - nechapani. I kdyz se jedna o dlouhou dobu cca 20 let stale neni vse ztraceno... "
  • mindfu.k: chcípneš ty a v dalším díle nás bude čekat osud záchranné jednotky *15*
  • Jako krmivo by fungovat mohla
  • Gynekolog ji ale neprohlížel
  • Dá se schovat. Za rohem. Nostromo a spol byly převážně z kovu, což je perfektní stínění. Taky v úzkých šachtách, kam se Ali se svým přerostlým tělem šišoidem nevejde. Ještě budeme žehnat šachtám a skulinkám. *3*
  • Spoiler: Vetřelec na konci umře
  • Naprosto chápu. *1*
  • Hmm, rozumím ti a chápu oč tu běží, ale věřím, že tam takové lokace budou. I takové kde budeš používat baterku či světlice. Osobně bych byl za světlice, ty dokáží vykouzlit solidní atmošku.
  • Já horrorové hry odmítám hrát (i když mě třeba lákají - výjimkou jsou takové "light horrory" jako Alan Wake, ale třeba Dead Space jsem hrál po 20 minutových dávkách a pak se na to stejně vykašlal :D )..jedině, když je v místnosti ještě někdo se mnou a trpíme u hraní společně *15*
  • Tak něco takového by se mi taky líbilo. Mělo by tam být hodně důrazu na zvuk. Aby byl člověk nucen poslouchat. Hodně využít hry světla a stínu včetně volumetrie (parsky světla v páře, prachu nebo dýmu). Bylo by krásné, kdyby ten svět měl hodně objektů do kterých lze vrazit. Představa úprku přes laboratoř plnou varného skla, kdy při nepozornosti vrazíš do stolu, všechno to popadá a nadělá děsnej rambajs. No, uvidíme jak se s tím hoši popasujou.
  • Podívej se na filmy Vetřelec 1 a Vetřelec 3 a řekni mi, kolik tam vidíš stínů, ve kterých nejde vidět *3*
  • Já měl zrychlenej tep i v Rage při návštěvě "Ghost city"
  • Lawliet
    Já teda ani na jednom screenu nevidím stín ve kterém bych neviděl. A to mě dost mrzí. V Doomovi tahle "tma" fungovala dost dobře, ale jestli si to chcete plést s "dobrým hororem" z filmové scény, kde se věci hejbou a jsou nadpřirozené a nevysvětlitelné, tak prosím. Já si myslím, že k Alienovi patří hra světla a stínů. Ne to jak bude "masakrálně" vypixelovanej do poslední šlachy, ale to odkud se Alien může vyřítit.
  • Ty jsi se jako čech narodil nebo to jenom zkoušíš?
  • Líp by to nikdo nevystih! Padám smíchy. *1* *1* *1*
  • Vizuál bych už teď hodnotil za jedna s hvězdou. Jen se obávám, že to nebudu chtít hrát. Čestně, jsem už teď pos... až za ušima. U traileru na RUTINE jsem zavíral oči. Miluju horrory, ale u her mám nervy nadranc natolik, že to asi nedám. *13*
  • V "realu" by clovek z aliena sral strachy i kdyby byl obleceny ve svatebnich satech uprostred osvetleneho stadionu:-)
  • Dobrý horror, podle mně, co do intenzity světla, vůbec temný být nemusí. Stejně si myslím, že temných koutů tam, už z principu, bude dost až nám z toho půjde hlava kolem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit