Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Pro všechny v tomhle vlákně: Jsem také s r á č. Vyhýbám se hororovým filmům i hrám, přesto jsem před lety jednu takovou hru, která se vyžívá v děsivé atmosféře, dohrál - Penumbra: Black Plague. Takže když tak doporučuji, pokud by se chtěl někdo otestovat. Já jsem to kupodivu snesl, i když jsem hrával najednou max hodinu. *4*
  • Ale např ten obrázek č.3 se skenerem pohybu a alienem... to mě děsí, nemile ovšem.

    Pro mě je Alien mistr zabiják, největší a nejschopnější predátor, jakýho kdy lidstvo potkalo. Prostě pro mě neni možný, aby měl horší čuch než pes. Alien o Vás ví i přez zeď, jako žralok. Cítí ty nejmenší vibrace, slyší Vaše srdce a krev pumpující do spánků na 100m... asi tak.

    Ne že je ode mě 10m a neví o mě, to je total unreal, snad to nějak zmáknou, aby to nebyl jen obyčejnej mob
  • dead space 1 byl fakt síla a to sem hodně otrlej... asi v pulce hry sem přišel nato, že abych byl vubec schopnej to dohrat, bude pro mě lepší rovnou do tý (jakýkoli) černý místnosti nalítnout jak rambo a prostě se postavit tomu co tam na mě čeká čelem, než se někde kradmo pohybovat připos..anej.

    Nejhorší bylo, že sem tam takhle kolikrát naběh a nic, řikám si ok, a pak najednou

    UAAAAAAAAAAHUDASGDLASNDASDA a bláto nahřišti

    doufám že takovej podobnej strach zazžiju i u týhle hry, modlím se v úspěch :)
  • Hmm, přemýšlím, proč tam máš to červený čísílko. Že by kvůli tomu expresivnímu výrazu? Vždyť se tu většina z nás shodne, že to skutečně vypadá dobře. Tak nevim. Já si dovoluji s tebou souhlasit. Jestli to ve finále bude průšvih anebo úspěch ukáže až finální hra. Teď budu alespoň doufat, že hratelnost bude minimálně tak dobrá jako vizuál.
  • Máš pravdu, tenhle prvek je hodně zásadní ve vnímání strachu.
  • Hurá, no vidíš, když chceš tak to umíš. Nemysli, že se navážím jen do tebe, to není osobní. Nejde tu o buzeraci. Jde o to, že náš národ, především ten co má potřebu se projevovat v diskusích, nějak zapomíná v čem tkví krása naší řeči. Nikdo není neomylný, ale ty ze sebe kolikrát bez ladu a skladu chrlíš slova v takových vazbách, že je to až k neuvěření. Tvůj názor, ať je jakkoliv relevantní je pak nesrozumitelný a tudíž k smíchu, protože nikoho nebaví luštit co tím "básník" chtěl říct. Není pravda že nezáleží na formě sdělení. Záleží a hodně. Proč ti lidi dávají záporáky? Protože se všichni spikli? Protože máš tak jiný názor? Ne, jde o formu. Právě jsi dokázal, že s tím nemáš až takový problém. Takže když se budeš trochu kontrolovat, slibuju, že už ti nikdy žádný kázání dávat nebudu a bude ode mně klid.
  • Jsem na tom úplně stejně s horror hrama nebo tam kde jsou obludy,příšery,monstera atd...a jeví se to horrorově když tam hraju sám.Ale jakmile bych měl po boku aspoň jednoho spolubojovníka tak je to úplně jinej pocit a nějakej strach jde více méně stranou. např:Dead Space 3 jsem dohrál sám, ale líbí se mi že tam jde hrát coop ve dvou.
  • Původní verze scénáře k Vetřelci měla na konci to, že vetřelec zabije Ripleyovou a zavolá na zemi jejím hlasem (:D) ... ale studio to zatrhlo, a navrhlo klasický boss fight s vyhozením do vesmíru, aby měl divák svou hrdinku a happy end.
  • Každý se bojí něčeho, to je jasný. Ale hlavně je to o tom, jak hodně se umíte vžít do příběhu ,do postavy, jak dokážete nasát atmosféru. To rozhoduje jestli budete anebo nebudete na kraji nervového zhroucení. No a samozřejmě i to jak dobře se autorům povede tuto atmosféru budovat.
  • Jam97
    :D Realita je krutá :D
  • Jam97
    Pokud jsou vývojáři tvořivý a moudří, udělají konců víc. Já bych rád viděl jednou zas depresivní konec jako ve TWD.
  • Jack1947
    Vis, na druhou stranu jsem rad ze zde potkavam, vice ci mene podobne smyslejici typy "lidi", aspon si nemusim nic malovat a porad vim/vidim ze opravdu ziji tam kde ziji, vice mene se ucim poznavat svet takovy jaky je.

    Chapu, ovsem ja tuhle potrebu, navazet se do lidi po internetu nikdy nemel... ani nemas sanci me nak dostat do varu nebo tak. Vztek je to posledni co bych zde mel mit. Ledovy klid.

    Ono nerika se nadaro ne. .. " Rozdavat by clovek rany mel, ovsem to hlavni je dokazat i je prijimout." ( nevim ktery citat to je).
  • Já se bál třeba i u Quake. *9*
  • Ne každému dělá dobře pohled na Nekromorfy. Taky jsem se bál, něco proti?
  • Já měl zrychlenej tep, když se mi v Theme Hospital posral chlap v čekárně
  • God-of-War
    Vypadá to kurev*ky dobře.
  • Ty si se bál u Dead Space? :D To je snad vtip ne?

    Vždyť tam nebylo nic čeho by ses mohl bát - snad nedostatku munice...
  • kymčyly tumtuluk cimbulába tramtadyjátorek klufastubnus?
  • Až dáš dohromady smysluplnou větu, začnu tě možná brát vážně. To je takovej problém po sobě ten hnůj přečíst a zkontrolovat? Strejda Google pomůže pokud je to na tebe tak složitej úkol. Sorry, ale na to kolik ti je bys už snad měl mít základku za sebou, ne?
  • Jack1947
    Tak nevotravuj... nesmyslama. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit