Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi jedinej duvod proc to delaji, ale rikaji si o pozornost jak laciny stetky a i presto ze jejich pohnutky davaji smysl, pointu a je to svym zpusobem reklama tak se tady furt jedna o debilitu a evidentne laciny zpusob jak dosahnout proma.. tudiz tramtarada.. asi velka nouze o prachy a jako bonus: zajem o ktery bych osobne nestal :/
    • nahodou to bude lepsie ako CoD a potom bude CoD robit zlotu znacke Delta force, a preto sa kludne mozu sudit ked im to poskodi ich znacku.
  • Jáj, Delta force, předchůdce všech CoDů a Battlefieldů, to byla pařba *14*
    • Delta force bolo furt super:)) Delta Force 3: Land Warrior som hral hadam furt dokola. Ale i Delta Force: Black Hawk Down bolo fajn
      • v black hawk down byl největší humor ti somálci .. jednou sem to testoval stačilo ho střelit do palce na ruce a on se otočil a chcípl :-D (jak nafukovací bálonky) ale bylo to fájn :-D
      • Jj, Land Warrior, nej byly piramidy a pouštní městečko.
  • Hairy_Ass
    Ještě by se mohli ozvat kluci z té jednotky Delta Force, že o nich vycházejí hry, a oni z toho nemají ani korunu. *15*
  • O prachy asi primárně nepůjde, že. Kolik by asi mohli vysoudit, spíš se svezou na vlně zájmu a budou mít zadarmo PR na jejich novou hru, to, že se bude dělat nový CoD ví prakticky každej, to, že bude nový Delta Force jsem fakt netušil.

    A ta loga jsou podobná, ne že ne :)
  • Asi zažaluju games.cz, jedna hra tady dostala velké hodnocení a mě nebavila.
    • Já Vás zažalu všechny!!!!
      • TDUmaniak
        Zažalu ze žalu :D
  • tohle je debilita, hadat se o logo, ktere jen dotvari nejaky produkt a neni ani reprezentacni pro znacku MW... nedokazu si ani predstavit, ze by to nejak umyslne nebo neumyslne mohlo poskodit uz tak poskozenou serii Delta Force, ci nejakym zpusobem ji okradala???... bude to asi velka nouze o prachy kdyz se pousti do takovyho trapneho rodea!
  • Ringwraith
    A: Je to jasný, chtěl si jen vysoudit prachy!
    B: Jen ať Activision podojí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit