Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    Ještě by se mohli ozvat kluci z té jednotky Delta Force, že o nich vycházejí hry, a oni z toho nemají ani korunu. *15*
  • Jáj, Delta force, předchůdce všech CoDů a Battlefieldů, to byla pařba *14*
    • Delta force bolo furt super:)) Delta Force 3: Land Warrior som hral hadam furt dokola. Ale i Delta Force: Black Hawk Down bolo fajn
      • v black hawk down byl největší humor ti somálci .. jednou sem to testoval stačilo ho střelit do palce na ruce a on se otočil a chcípl :-D (jak nafukovací bálonky) ale bylo to fájn :-D
      • Jj, Land Warrior, nej byly piramidy a pouštní městečko.
  • Asi zažaluju games.cz, jedna hra tady dostala velké hodnocení a mě nebavila.
    • Já Vás zažalu všechny!!!!
      • TDUmaniak
        Zažalu ze žalu :D
  • O prachy asi primárně nepůjde, že. Kolik by asi mohli vysoudit, spíš se svezou na vlně zájmu a budou mít zadarmo PR na jejich novou hru, to, že se bude dělat nový CoD ví prakticky každej, to, že bude nový Delta Force jsem fakt netušil.

    A ta loga jsou podobná, ne že ne :)
  • Jen at doji dokud je cecek plny.
  • Ringwraith
    A: Je to jasný, chtěl si jen vysoudit prachy!
    B: Jen ať Activision podojí!
  • Kdyby spíše NovaLogic místo keců a slintů, vytvořil pořádného nástupce legendární série Delta Force
  • Měli by bejt radi... ja sem si při hraní mw3 vzpomněl diky tomu logu na delta force a zahral starý delta force :)) a žadná prdel, rozmazlila mě cod serie a prohraval sem :D
  • XXDarthVaderXX
    On Novalogic ještě nekrachnul?
    • Lawliet
      teď se na tom děla..
  • Jen at Activision caluje.Taha z hracu penize nechutnymi praktikami,tak jim to neuskodi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit