Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boze tady je zas v diskusi nablito. *7*
  • Hezky se na to kouká, ale osobně si myslím, že to bude nuda. Alespoň jsem zatím nic zábavného ze hry neviděl, jen samé pobíhání po planetkách.

    A ta cenovka...
  • No a bude tam teda nějakej crafting, stavění základen, designování vlastních vehiklů, obchod mezi hráčema, pvp??
    • To by me taky zajimalo. Pokud tam nebude nejaky vymakany crafting atd tak mi nejak unika jaky bude vlastne gameplay. V kazdem videu co sem zatim videl (nejak extra jsem po nich nepatral, pravda, treba je to v nejakem devlogu vysvetlene) byl jen showcase par planet a ze mezi nima pujde plynule cestovat a okrajova zminka o tom, ze se tam bude i tezit a obchodovat, ale nikdy jsem tyto mechaniky nevidel v nazorne ukazane. Zacinam mit pocit aby to nedopadlo jako ED coz je taky ve finale jen velke nudne planetarium.
    • to by me taky zajimalo,z tech traileru vim pekny kulovy.
  • kup si limited edition a mas +1 charisma... tohle zachrání leda denuvo, do konce roku...
  • Lukyz
    Pouhopouhý odhad, ale ta nadsazená cenovka jim přinese víc škody než užitku *7*
    • Ilusiveman
      Souhlasím. Ono dávat za to třeba i 33 éček je možná moc, podle toho, co jsem na hru koukal.
  • U týhle hry mám od začátku pocit, že to bude mega fail. I přesto, že mě baví na ní koukat a myšlenka je zajímavá. Ale cejtím v tom průser:)
  • Líbí se mi to, ale jsem si téměř naprosto jistej, že to bude stejná procedurálně generovaná nuda jako v Elite. Tisíce světů, velice podobný, prakticky nic v nich nelze dělat.
    • Já mám v Elite asi 230 hodin a pořád mě to baví. Jde o to si tu zábavu vytvořit sám o tom je sandbox.
      • Jojo, nekonecny kredit grind a 5 misi co se opakujou furt dokola, tak si presne predstavuju sandbox hru, kam se na to hrabou MC nebo SE.
        • tak nejak, mam tam nahrany 3 hodiny a uz jsem videl celou hru, opravdu super...
  • Pockam si ja radsej na mass effect

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit