Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Pouhopouhý odhad, ale ta nadsazená cenovka jim přinese víc škody než užitku *7*
    • Ilusiveman
      Souhlasím. Ono dávat za to třeba i 33 éček je možná moc, podle toho, co jsem na hru koukal.
  • U týhle hry mám od začátku pocit, že to bude mega fail. I přesto, že mě baví na ní koukat a myšlenka je zajímavá. Ale cejtím v tom průser:)
  • Tahle je hra je jako nabidky podomniho obchodnika ... moc hezky se na to kouka, zni to lakave, ale tak nejak tusite, ze to pekne smrdi a vetsina detailu je asi nekde hodne malym pismem. Fakt je totiz divny, ze se tema vsema super funkcema nechlubej nejak vic.
  • rami.cz
    Koncepcne me hra zaujala, ale furt nechapu, o cem presne to ma byt. Jinak s tou cenou se kluci opravdu vytahli :D
  • Už dva roky ukazují stále dokola to samé. Hodně štěstí...
  • archie777
    Na tohle se těším víc než na Kingdom Come, Mafii III a Deus Ex dohromady. Prostor to pokazit je ale nadmíru solidní *5*
  • Líbí se mi to, ale jsem si téměř naprosto jistej, že to bude stejná procedurálně generovaná nuda jako v Elite. Tisíce světů, velice podobný, prakticky nic v nich nelze dělat.
    • Já mám v Elite asi 230 hodin a pořád mě to baví. Jde o to si tu zábavu vytvořit sám o tom je sandbox.
      • Jojo, nekonecny kredit grind a 5 misi co se opakujou furt dokola, tak si presne predstavuju sandbox hru, kam se na to hrabou MC nebo SE.
        • tak nejak, mam tam nahrany 3 hodiny a uz jsem videl celou hru, opravdu super...
  • Hezky se na to kouká, ale osobně si myslím, že to bude nuda. Alespoň jsem zatím nic zábavného ze hry neviděl, jen samé pobíhání po planetkách.

    A ta cenovka...
  • Wide as an ocean, deep as a puddle.
  • kup si limited edition a mas +1 charisma... tohle zachrání leda denuvo, do konce roku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit