Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    http://steamcommunity.com/app/275850/discussions/1/360672137535606451/

    Bylo to otravné a za tohle by si taky někdo zasloužil dát za uši nemyslíte? *7*
  • A viděl jsi ty videa, kde maj krabicovky přelepený cedulky že tam je mp? Tady něco silně zahnívá
  • Já jsem jeden ze šťastlivců, kdo odehrál několik hodin a nevšiml si žídného grafického problému (resp. technického); co jsem ovšem potkával byly chyby generátoru, kdy se sem tam některé věci/stavby vygenerovaly nad povrch.

    Off topic - s prominutím mě serou místa, kam člověk přiletí (budovy), rozstřílí dveře a tam "Atlas pass v1/v2/... required"...
  • viděli je nemožné, a možné to nikdy nebude v no Mans sky. moje rada je stejná jako vývojářů. Kupte si Destiny nebo třeba starbound, no Mans sky multiplayer NENI A NEBUDE..
    Zobrazit méně
  • 1. vývojáři multiplayer nikdy přidávat nebudou a to bylo potvrzeno při rozhovoru na vedeu s IGN, vivojar řekl že pokud chcete hrát multiplayer fps hru ve vesmíru, Zahrajte si treba Destiny. A řekl že multiplayer neplanujou a nebudou. 2. na Steamu, na psn, na Xbox storu se NIKDY a NIKDE nepsalo že to bude multiplayer. Ano, jsou tam online prvky ale ty jsou např. návštěva stejně planety kterou někdo jiný navštívil jako první dřív a sám ji pojmenoval. Ale věci jako setkání dvou hráčů na stejném místě aby se
  • nekromant33
    Uberu no, ta minecraft část tam totiž končí u těžení. A v porovnání s Elite tam arkádovej letovej model určitě je.
  • Ty jo, false marketing..kde ses ty slova naucil..na tom redditu ?

    Jiank to je samozrejme totalni nesmysl, nikdo nikde nic neslibil, nikde neni zadna smlouva ze to na jisto ve hre ma byt, navic kazdy hrac odsouhlasil EULU kde sou takovyhle veci osetreny,soud by to shodil ze stolu bez mrknuti oka. Maximalne to udelaji jako Sega v pripade Aliens ze se omluvi a tim to zhasne.Ono sice neni moc za co se omlouvat, ale stado rve a ma hlad, tak je to sklidni.
  • win 7 nepadá
  • Jo, to je logika, srovnávat hru s klimatickými problémy. :)
  • Blbci si koupí produkt, o jehož finálním stavu nic neví a pak chystají žaloby? Neříkám, že je to v pořádku, ale tohle je silně na palici.

    Nikdo přece nikoho nenutil si tu hru kupovat, natož předobjednávat. Další věc je, jestli to co bylo řečeno byla lež. Pokud to bylo nějaké oficiální tiskové prohlášení, že tam to a to v den vydání bude, ok beru to. Pokud někdo někdy někde v jakémsi rozhovoru odkýval, že tam něco bude a nakonec není... To akorát někteří experti tráví hodiny a hodiny tvořením videí, sepisováním kilometrových seznamů a podobně, jen aby vyhrabali jakoukoliv negativní maličkost. Navíc, všechen ten obsah tam může být dodán formou bezplatných updatů, takže o další důvod méně.
  • kdepak, čtení mi problém nedělá, já se jenom směju tomu, jakou blbost si napsal, střed galaxie ve kterym nic neni neskutečnej hnací motor? to jsi fakt nemyslel vážně, žejo? *1*
  • Chickaree
    No ty problémy se sekáním jsou docela na kebuli, ale jinak se to hraje docela dobře. *15*

    Jasně, občas vykoukne chybka, jako např. když jsem se dal do opravy cizí ztroskotané lodi. Měla o 4 pole větší prostor a silnější štíty. Po úspěšné opravě jsem si ji chtěl proletět. Hned při startu mě to odpálilo až do vesmíru….. pozpátku. Jen jsem bezmocně koukal, jak se mýtina, kde jsem loď našel, scvrkává a s ní i celé široké okolí, než jsem dostal ovládání zpět pod kontrolu. Katapult trval pár sekund, já se vracel zpátky asi minutu a půl.
    Taky se občas stává, že při pohybu v lodi po planetě, na které už jste strávili nějaký ten čas těžením balvanů např. zlata, si to takhle zamíříte k dalšímu obrovskému balvanu, přistanete poblíž, a když se otočíte, balvan zmizí… ejhle, tady už sem byl *16*
    Co tu někdo popisoval, že musí/nemusí neustále doplňovat zásoby energie, hodně záleží na místě, kde začínáte. Taky sem měl tu „smůlu“, že jsem začal na ledové kouli bez známek života, noční teploty -85°C, takže jsem každou nalezenou flóru s Karbonem doslova drancoval, abych měl ve skafandru na chvíli teplíčko.

    Zajímavá je rozličnost světů. To prostě ani člověka nenapadne, jaké fascinující a debilní věci člověk může potkat klidně i najednou.
    Stalo se mi na jedné nejmenované planetě… Planeta místy pokrytá jakoby stavbami. Vypadalo to zdálky, jako pevnosti. Prostě obdélníkové hradby několik stovek metrů vysokých, ale uprostřed žádný hrad. Tak se mi po troše snažení podařilo na hradbách přistát. Koukám dolů ke středu, co se tam ukrývá. Byla tam celkem tma. Tak jsem tam skočil, říkám si, že když tak vyletím s mým vylepšeným jetpackem ven. Uvnitř mě přivítala silně toxická atmosféra. Energie skafandru začala docela rychle klesat. Po 2. plném dobití koukám, že už mám málo karbonu, na dně po zkoumání nic zajímavého není. Začnu se tedy drápat jetpackem nahoru, ale najednou se zaseknu a nemůžu dál. Uprostřed hradby je převis několik metrů široký a ani můj značně vylepšený jet nemá výdrž ho obletět. No nebudu to natahovat, naštěstí sem měl plazmové koule, tak sem se odtamtud vystřílel skrz hradby ven. Stálo mě to „jen“ 750 Karbonu, 500 Plutonia a 750 Thamia9 (3+2+3 políčka v inventáři).

    Hurá na průzkum… *1*
  • faitheater
    Ja to mel jenom chvilku. Hra sice nespadla ani jednou, ale byl tam priserny stuttering, nestabilni FPS a ALT+TAB byl pro hru neresitelny problem :-/
  • Jako u všeho kus od kusu. Většinou jsem na své sestavě problémy nemíval...tohle je ovšem neskutečná katastrofa...znám osobně 5 lidí se hrou...a jen 2 to jede, jednomu jakž takž a druhému v pohodě...zbylí čtyři jsme na tom max tak dobře jako autor recenze *10*
  • Jasně...taky tady zatím nemáme Saharu, tak proč řešit změnu klimatu že? 'cause FCK logic
  • Jediný co je online jsou názvy planet/tvorů...jinak byli ty řeči o multiplayeru čistou lží vývojářů a podle redditu už se chystá žaloba za false marketing *1*
  • Aha, tak teď už chápu i to xxx a zzz, promiň. Dyslexie je svinstvo a naprosto chápu, že ty "věci" kterým se říká písmenka ti mohou připadat směšná. Ono se to časem poddá, držím palce *3*
  • Hnisavec
    V PC verzii Diabla 3 platili ludia stotisice ceskych korun za mace na barbara a ine leg.itemy /sam som takomu predal za 25tisic kc a tu Pc elita place nad nekonecnou 60 eurovou hrou. Wtf nechapem ten hate za cenu...vsak to je snad na vydavatelovi kolko si urci. Skor by som plakal nad humble bundle a steam hrami za dolar ktore ku*via trh a vznika seda zona cd klucov a kradnutych kreditiek. Malo to ostat na PS4 lebo tychto pc plackov bavi maximalne dota 2 kde tisic hodin nie je pre nich stereotyp...detto CSko
  • Chickaree
    Nevím, jak komu, ale já mám stejný problém jako recenzent. Po cca 2 hodinách ve hře se hra začne příšerně sekat (2-3 fps) a pomůže hru jen vypnout a zapnout.
  • Tilwaen
    Zdá se, že na Wine to běží dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit