Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo souhlasím taky mám z NHL 13 jen negativní dojmy, hraju to často i s kamarádem online ale člověk se u toho jen nasere. Je to pomalé, reakce hráčů to bych u toho zešedivěl, navíc neumí zpracovat nahrávky, pořád ten puk uskakuje a projíždí kolem nich a oni nic, rozehrávky s golmanem děs moji hráči jedou pokaždé pryč a dostanu gola do prázdné, soupeřův golman chytne vše a můj dostane takové trapné goly. No co víc dodat asi opráším NHL 12. Myslím že za NHL to byly zbytečně vyhozené prachy.
    • Zdá se, že jsi nikdy v reálu neviděl hokejový zápas. Proboha hlavně si nestěžujte lidi že dostáváte góly po rozehrávce gólmana. Musíte mířit. Já ve 13 nedostal takhle ani jeden!
  • Cau clapy,mam vaznej dotaz ted prave resim otazku jake nhl poridit na xbox360,byk jsem presvedcenej o 13 ake po tom co tady ctu reakce tak to vidim na 12.Mam dotaz na vas co mate skusenosti s obema,jajy jsou opravdu rozdily najde se tady vubec nekdo kdo je s 13 spokojenej a proc?diky moc
    • KUP 13! Oni se rozčilujou protože to neumí hrát.
  • Čtu tady tak ty názory a musím souhlasit s těma negativníma, mám odehráno cca. 40 zápasů online, mírně kladnou bilanci, což sem podotýkám ve 12ce neměl, takže bych měl být spokojen, nicméně nejsem, co mě vytáčí do nepříčetnosti jsou golmani a jejich supermanství, skoky ala Petr Čech chytí 90% one timerů dva na nikoho nebo na jednoho (zkrátka jakékoli přečíslení) a to prosím mířim a stahuju golmana co nejvíc na jednu stranu, občas nahraju i 2x na jistotu do prázdné, ale ne...někdy na mě zívá 3/4 brány a on to prostě čapne no a pak přijde nějaká laciná ludra a tu prostě pustí..., tady musim nesouhlasit s autorem recenze, tohle supermanství je odvislé od toho jaké goly jste byli zvyklí dávat, já sem hrál vždy na krásu a kombinaci a to tenhle hokej prostě popírá, já se do těch šancí umim dostat, ale když mi golman udělal tento GREAT SAVE... po čtvrté v jedné třetině znechuceně jsem to vypnul, o to víc mě to štve protože hokej mám moc rád a vím že se k tomu vrátim a budu se u toho zase vztekat a takovou hru já prostě nepotřebuju.., v tomto ohledu byla 12ka hokejovější, když jste to vykombinovali tak to tam většinou padlo, další věc je to pomalé..., bruslení je dobrý nápad ale nezachrání to. Kdo dočetl až sem rád bych znal vaše názory a zkušenosti s tímto poznatkem, kdyby si chtěl někdo na Ps3 zahrát tak Ezzio777.
    • Můj názor je opačný. Mám odehraných 32 zápasů. Golmani slušní. Hraju s Floridou a Theodor superman není *2*. Dostávám celkem slušné nakládačky od kompu, ale přesně jak v realitě ... pokud nepřistoupíš rychle k dorážejícímu protihráči po střele, tak tam z 90% padne. Tak to prostě je. Střely od modré padají taky většinou po clonění a nebo po střele dobrého střelce v obraně. U mě to je Kulikov a Cambell, někdy Kuba. Zkrátka je super, že né každý troba v obraně to zavěsí od modré pod víko, tak jako v realitě. Kombinace reálná, ne každá přihrávka ti vždy projde v hokeji že. Někdy je to až tak reálné, že bych nejradši sežral ovladač když udělám chybu v obraně. Samozřejmě záleží taky na zvolené strategii. A to bruslení, krása. Jak kdybych se díval na televizi. Zkrátka max rychlost po přímce - brejk, špatně se chytá. Jinak zbytek běžná rychlost podle parametrů hráče. A je to hodně znát kdo zrovna drží puk. Hra na krásu, tak to možná párkrát za zápas. Kdo v reálném hokeji hraje jen na krásu. Žádný takový celek neznám. Nejvíce branek padá z dorážek a střel při clonění brankáři. Doba sborné Makarov-Larionov-Krutov je dávno pryč. Dnes se hraje více do těla než kdysi. Však taky v NHL se nějak výrazně neprosadili. NHL 13 je více o poziční hře, ale zase kolik vidíš v hokeji za zápas hitů ala Machač. Stačí se na jeden zápas podívat v TV a napočítáš jich možná na jedné ruce, možná ani to ne. Zkrátka myslím, že je to krok směrem k realitě a to se mi líbí *3* . Kombinace se mi daří, ale zase záleží kdo na tu branku jede. Nějaký bitkař ze čtvrtého útoku, který za sezonu nasbírá 10 bodů to nezavěsí pod víko :-)). NHL hraju od 93 a je to pokrok. Hlavně fyzika, ta už je v pohybu skoro dokonalá.
      • 1. formace plzně hraje na krásu! :D MODROBÍÍLÁ
  • Velmi jsem se na nhl 13 těšil, ale zatím jsem teda celkem zklamanej. Hra mi přijde i na nejvyšší nastavení rychlosti pomalá, true perfomance skating dobrý, dokud neděláte bognu do manťáku nebo do jiného protihráče či spoluhráče, pomalý reakce, gólová opakovačka z kamery z brány má grafiku jak na Commodore 64, když máte v sezóně odehráno více zápasů a už se vám tam ukazují ty statistiky jako např. plus/mínus, body, góly, hity atd. tak je tam ta tabulka tak krátce, že si sotva stihnete jakž takž všimnout čeho se týká, natož se podívat na to jak si stojí hráči v ní, brankáři se s dotěrným hráčem už asi taky nepoperou a vy máte velmi málo času to udělat za něj, protože naskočí animace, masky brankářům už asi taky nepadaj, ale co mě nejvíc ničí je fyzika osobních soubojů:(((( Mám dvoumetrovýho hráče, kterej má přes sto klio (schválně vytvořeného) a když s ním najedu třeba do prospala, gáboríka nebo třeba martina st. luise, tak ty se ani neotřepou ani nevychýlí z dráhy, ale to moje stokilový a dvoumetrový zvíře se vždycky od nich odrazí jak nějakej gumák, přes záda se přetočí až na helmu, takže je úplně zhůru nohama a na tý helmě se tam točí jak nějakej mamlas z klipu od run dmc!!!!:((((( to mě neskutečně, ale neskutečně sejří. Samozřejmě to je tak i u ostatních hráčů. Hrál jsem si s nastavením agresivity i síly v osobních soubojích na nováčka a superstar, počítači jsem to snížil téměř na minimum a pořád nemůžu nikoho pořádně hitovat a vždy když chci někoho trefit, tak se od něj odrazím a válím se po ledě já místo soupeře a ten jako by nic:((( už fakt nevím jak to nastavit. Furt se válím po ledě já a protihráč se ani nehne natož abych ho poslal na led nebo do prken!:((( Mám odehráno asi třicet zápasů, ale tomuhle ročníku pořád ne a ne přijít na chuť:( Asi půjde zpět do obchodu a využiju 14 denní možnost vrácení zboží a vrátím se ke staré dobré, rychlé a tvrdé nhl 12. Ten ind co to pořád propaguje Rahmjahnsingh nebo jak se jmenuje by se měl spíš věnovat simulátoru jako třeba pouštění mrtvých do řeky Gangy a ne hokeji!:-))) dočetl to někdo až sem vůbec?:-))))
  • Dufam, že "Muž s cigaretou" je naražka na Akty X !
  • Jack1947
    Nvm, zkusim uvidim sport ja rad nemam v jake koli podobe, jenze v NHL se mi libilo vzdy to mlaceni a fauly ty byly bezkonkurencni takze na srandu super... jen sem dicky v te bitce dostaval pres hubu ja coz nevim proc. Bodychek mi sel o poznani lip nemluve o prorazeni plexiskla hokejistou, takze zkusim beztak je nuda... zatim ted. (myslim ze posledni sem tusim hral 2011 nebo 10 nvm presne.)
  • ... ale jo bruslení fakt hezký, ale co po tom fyzika při napadání a u srážek u mantinelu ? To jako krok zpět ?? ... vždyť ty hokejisti mi pod rukama padaj jak kdyby byly v křeči.
  • Nezbejvá než doufat, že s příchodem nový generace konzolí + novýho enginu to vydaj i na PC. *9*
    • O tom bohužel silně pochybuju.
    • Myslim, že velkym problémem je hlavně ovládání. Vše je ovládaný analogovýma páčkama, protože s nima jde simulovat pohyb hokejky podstatně líp než na klávesnici. A spousta PC hráčů odmítá koupi joypadu a tim pádem i koupi hry ve který je ovládání na klávesnici nedostačující.
      Já nikdy nepochopim tenhle přístup. Klávesnice i joypady mají svý místo a je hloupost nevyužívat je, pokuď si tu hru s nima užiju nejlíp.
      • O ovládání to vůbec neni. Každej kdo by chtěl hrát novější ročníky NHL na PC si uvědomuje, že je potřeba joypad. Ovládání je primárně pro joypad vedeno už od ročníku 2004, kdy se do hry přidal pohyb hokejky a většina lidí kteří pak hráli na PC další ročníky musela přejít na joypad chtě nechtě. Ale nakonec to určitě uvítali. Takž nevim co za problém s ovládáním zde vidíš.
      • Kdyby to vydali pod nějakým označenáím PC+analog pad, tak by s tím asi problém nebyl....
  • ješte že nemám konzoli jinak bych nemohl hrát guild wars 2. když chci hrát hokej vyjdu s klukama pred barak
    • To je pěkný, ale kolik Ti je let? 13?
      Ne každej má možnost jít s klukama před barák.
      Taky jsem byl mladej, ale v dospělosti si byť i jen inline hockey, natož lední jen tak a kdykoli vůbec nezahraješ. Sehnat dohromady velkou partu lidí, pronajmout staďák a ještě to vše časově pro všechny skloubit je skoro nemožný.
      • mě je 13. mam štěstí, protože hned před barákem je parkoviště na kterým jsou brány. Lední hokej mi v životě STRAAAAŠNĚ CHYBÍ. Nemam na něj čas ani peníze. Přesto je v mém srdci. Nedávno jsme měli 1 a půl hoďky na staďáku a to jsem si hrozně užil. Jinak s každým rokem na to mam míň a míň času. V naší třídě je většina lemplů kteří neodejdou za žádnou cenu od minecraftu a tak většinou hrajeme ve čtyřech :(
      • ja jsem taky dospelej a v lete hrajem hokej na betonu v zime na jezere, normalne na hristi kdyz jsou tam decka tak jim reknem at tahnou nekam a hrajem asi 6 lidi a obcas se nejake decka pridaji
        • Trol.internetovy
          Ty a dospělej? No jo, to radší uvěřim tomu, že jsi právník *15* *15*
  • Hlavne jak to vyslo na pc ze? Dobytkove z EA...
    • zdeeneek
      Zvlastni jak EA kazdej obvinuje, ze jsou to hajzl*ve, kteri delaji vsechno kvuli prachum. A kdyz neudelaji NHL na PC tak jsou to taky hajzl*ve :) A pritom je tu tolik lidi, kteri by si to koupili. Ale z torrentu, ze ? *1*
      • no a co vsychni nemaj prachy na rozhazovani EA sou hajzlove at se zlobis anebo ne cauko
    • Bože proooč? Proč jsi na nás seslal ty proradné konzole!? *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit