Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lituji že jsem si tohle koupil. Naprosto IMBA brankáři (ani zpomalení reflexů brankáře nepomáhá), ZASE nerealistické góly (odraz od hole do bruslí a přes brusle do pravého horního rohu branky, i to se stalo), fps dropy v obranném pásmu, opravdu horší ovládání než v NHL12 (pokud máte ve 12ce nahráno aspoň 60 hodin, poznáte to). Takhle dodrbanou a přepatlanou hru jsem ještě nehrál. NHL12 nepřekonán, škoda. 8/10 ? Cože ?
  • Tak jsem si koupil NHL 13. Jediná změna je že jsou realnější pohyby a nějakej ten mód navíc.Jinak ať mi do háje někdo vysvětlí proč vývojáři jsou teď 5 let pozádu s okolím,jako jsou diváci,led,grafika dresů atd.To v tomto směru NHL 10 je mnohem lepší vlastně i rychlejší. Jsem obrovský nadšenec do hraní Nhl,už 3 roky to hrajem v práci proti sobě,hrajem ten nejtěžší level,a myslím že jsme v tom víc než skvělý *3* Máme nastaveno pohled kamery vlastní 2,nevím ale pohled na dresy až skoro neostrost mě štve takovým způsobem,že se vždy vrátím třeba k nhl 11 nebo 10 to už je jedno a to my je potom už dobře.Ty dresy jsou u starších verzí prostě skvělé.Jinak větší realita pohybů byla asi pro vývojáře důležitější než okolní grafika.Třeba ledová plocha oproti nhl 11 vypadá jak bílá tabule *1*
  • Cicatolo hraješ na PS3 nebo Xboxu? Mám stejné názory jako ty tak bysme mohli zahrát online. :)
  • Ahojte,nevím jestli jsem správně ale i tak se chci zeptat,chci si pořídit nhl na xbox ale nevim jestli jsou změny v nhl 13 natolik velké abych za ní dával 2krát tolik jak za nhl 12 proto poradte nebo alespoň napište svůj názor jestli nhl 12 nebo nhl 13 :) Předem díky
    • Rozdíl mezi NHL 12 a NHL 13 je rozhodně o dost větší než NHL 11 a NHL 12. Myslím si že není na škodu si koupit NHL 13 i přesto že je dražší. Je tam jeden nový herní mód, více kamer, to realistické bruslení a další menší vychytávky.
      • Ahoj. Hraju převážně extraligu a chtěl bych vědět jestli po dohání celé sezóny ať už dopadne jak koliv pokračuje jako nový ročník, nebo je total konec a musím navolit úplně novou od začátku. Dík za odpověď.
  • NHL 13 na ps3 ...co dodat,prostě skvělá hra..... Miluju hokej a tahle hra je opravdu reálná,což jsem rád.....Musíte to hrát úplně jinak než předtím. Prostě se vžít do toho,jako kdyby jste byli na ledě. To co byjste udělali Vy...Hráči jsou nastavený podle jejich vlastností. Takže když je hráč pomalej, určitě nepřebruslíte Crosbyho ,jako to bylo dřív... Je to o 100 procent těžší hratelnost,ale to přece byl cíl. *3* *3* *3* Nikdo Vás nenutil si tu hru zakoupit....
    • Souhlasim prosimte nevis co s zlatym kuponem jak se a kdy aktivuje
  • NHL 13 je super hra. Hlavně bruslení je konečně na úrovni skutečného hokeje. Jsou zde zohledněny situace kdy hráč stojí nebo jede v plné rychlosti. Hra je rychlá tak jak má být ve srovnání. Tzn. že hráč nevyvine max. rychlost pokud nemá dostatek prostoru atd. Změna směru (vychýlení z osy) má vliv na rychlost a další vychytávky. Kdo má rád bezhlavé ježdění nahoru dolů, tak pro toho hra nebude. Také hitů je tam tak akorát a není lehké hráče trefit, tak jak to má být. Kolik čistých bodyčeků ala Machač vidíte v reálné hře že. Brankáři slušní. Kombinace 2 na 1 apod dobrá. ne vždy skončí gólem, takže scifito není *3* . Myslím že prozatím nejlepší hokej. NHL 12 je na tom o poznání hůře. Ti co tady píší, že mají 40 střel a nic, tak to je problém. Já mám 20 a dám třeba 4. Jako v realitě když se daří. Záleží taky odkud se střílí, kdo střílí, jestli někdo cloní atd.. Kdo se občas podívá na hokej v televizi, tak rychlost hry, dokáže objektivně posoudit. V plné rychlosti bruslí maximálně při brejku. Ale chápu, že když hraju za Floridu proti silnějším soupeřům, tak je to znát a člověk se pak nestačí divit že prohrává 3:0 po 10 minutách, když otevře hru s forčekingem v útočné třetině soupeře a obrana vázne *1* . Ale vidím, že chválu pěji jen já ...
    • A jáááááááááá!!!!
  • Ja si myslim že ten kdo má NHL 12 tak je zbytečné si kupovat NHL 13 pak tam nejsou skoro žádné změny, je to výsměch, raději to neměli vůbec vydávat, takhle se akorát znemožní... A jen tak mimo téma, je jen otázkou času kdy se hry přestanou dělat na PC a budou jen na konzole.
    • tak to je úplná hloupost. když sem 2 měsíce hrál NHL 13 tak jsem vyzkoušel zase 12 a nemohl jsem ani dohrát zápas jakej to byl rozdíl. no prostě dneska je 12 oproti 13 blbá
  • chtěl sem se zeptat, jak můžu hrát proti někomu online? potřebuji xbox live gold?
  • NHL 13 je pičovina která s hokejem nemá nic společného. Hraju HUT a abych prohrál 4:1 s týmem z nějaké póvl ligy, přitom ve všech aspektech hry jsem jednoznačně lepší, počítač si vystřelí 13krát a dá z toho 4 góly, přitom tak trapný, nějaký šourák od modré z bekendu, já mám 47 střel a jen jeden gól, to opravdu nemá obdoby.
    • musíš dobře mířit. vem si příklad třeba plzeň. většinou soupeře přestřílí a to i hodně a pak prohraje
  • Já bych to tak negativně neviděl zase. Je to hodně o nastavení a když se to nastaví dobře, tak ta hra frčí. Já to mám nastaveno všechno povětšinou naplno. Mám co dělat, dost mně tam rasej, ale je to hratelný. Taky to chce nějakej hráčskej um. Rozehrávka gólmana není dobrá, ale do prázdný branky po mojí chybě ho dostanu tak jednou, dvakrát za sezonu. Jinka mně ti golmani taky dost štvou teda. Ve dvanáctce vypadali líp jak se dalo do nich více naject. Ale celkově mě tam chytají tak na 85 procent a to ti nejlepší golmani. Ne že by pouětěli úplně bylbý góly, ale rpostě jde na nich málo střel od modrý nebo z obvodu. Tohle je škoda... taky jsem si všiml, že vývojáři jaksi nevyčistili celkem častou chybu ze dvanáctky, kde když hráč promáchl nahrávku, tak zůstal stát jak tvrdý Y až do odpískání. Tady je to to samé, ale už né tak často. Taky se mi nepodařilo se za 3 sezóny poprat. Rozhodčí s jsou pořád idioti, ale nastavením se to dá dohnat. Jinak mně hra baví,. jasně že mně štve, když dostanu nějakýho blbýho góla nebo tak, ale to se dšje v reálu běžne a kdyby mně to nedokázalo vyprudit a jen bych vyhrával, asi bych to brzy přestal hrát. Takhle mám do Vánoc co dělat...:)
    • mám odehraných 32 zápasů a pobil jsem se už asi 10x. hraju na xboxu, zmáčkneš Y *4* . záleží taky s kýmdo té bitky chceš jít že .. jágr se ti mlátit nebude :-))). Promáchnutí a poté zmrznutí neznám ... procentuální úspěšnost brankáře mám 89% a určitě se ještě zlepší pokud vypiluji obranu. Střelba od modré je otázkou nastavení strategie. Je jasné, že pokud máš nastavený rychlýpřístup k soupeři a né sevření kolem branky tak ti střílet od modré protihráči nebudou. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit