Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deridon
    no takže zase až přijde na trh nějáké pokračování nějáké serie, tak vydají "HD" remake starších dílu v kolekci a znovu prodají o něco dráž
    • Why not? :)
  • Janun
    Zpětná kompabilita je pro mě sakra důležitá. Třeba nedávno sem si koupil 3DS a kdyby nebyla zpětná komp. tak bych o něčem takovém ani neuvažoval. Vlastním ps2 a 3 a jestli to tam nebude, tak MOŽNÁ ps4 koupim až v nějaké slim verzi za 2+ let.
  • Malleth
    S tim už tak nějak počítám že si svou starou 60GB PS3 se zpětnou kompatibilitou budu držet jak to jen půjde, i když poslední dobou už dost skuhrá. Ale co budu dělat s tim místem fakt nevim. Vykopnu Wiičko asi *13*
    • ringmancz
      ani tady ta kompatibility není 100%, protože oproti té Jap a USA verzi to emuluje částečně softwareově, jsem třeba hrál Black a v určité části jsem se zasekl a nemohl jsem nic dělat...
      • Malleth
        Bohužel se s tim taky občas setkávám, i když o hodně míň než když sem jí kdysi koupil. V poslední době se mi zasekával snad jen Tenchu: Wrath of Heaven
  • Než začnete nadávat, zamyslete se. Současná generace je zde cca 10 let, je čas se posunout dál ... a to půjde nejlíp tak, že se odprostíme od staré generace, která by jen zdržovala.
    • MinisterOfSillyWalks
      blbost
    • co to meles
      • "co to meles" .. To jediný jsi ze sebe byl schopnej vyžvejknout, ty trotle?
        • Prestan me prosim pod kazdym prispevkem urazet, je to zcela zbytecne. Dusevni mrzacek jako ty me urazit nemuze, jen tu za*iras diskuse.
      • Velmi výřečný argument. Ty chceš, aby se studio babralo s nějakýma konverzema pro starý konzole místo toho aby se plně soustředilo na hry pro aktuální ?
        • Opet CO TO MELES? To tomu opravdu tak nerozumis? Zpetna kompatibilita znamena ze do PS4 vlozis disk hry pro PS3 (napr Gran Turismo 5) a hra ti PUJDE!!!!!!!! Co do toho montujes nejaky studia akonverze proboha. Koinverze je nutna prave kdyz ta zpetna kompatibilita neni.
          • Ty mi nerozumíš, když konzole bude zpětně kompatibilní, budou dělat vždycky 2 verze nových her, na současnou a na starou, protože PS3 je spousta a pořád by vydělávali. Takhle pojedou na PS4 a na starý PS3 nebude nic...

            Kdo si kupuje současnou 10 let starou konzoli v době, kdy má přijít nová generace je blázen.
            • Spades
              bobo:
              Jenže já nechcu pod televizí 2 konzole, když si budu chtít zahrát Halo 4. A taky se mi nechce čekat na HD remake.
            • FragmeNT: nevim jak je to teď ale ještě před rokem jsem viděl v obchodě novou PS2 neni důvod si myslet že PS3 se ihned přestane vyrábět.
            • Ups, tak jsem si to přečetl ještě jednou a už jsem pochopil. Každý se tu baví o trošku jiných věcech, sorry :-) Ano, na PS3 se přestanou dělat nové hry, stejně jako tomu bylo po příchodu PS3, s tím se nedá nic dělat. Problém je ten, že pokud mi umře moje PS3 a budu si chtít zahrát něco ze své sbírky, tak budu muset koupit jetou někde v bazaru v bazaru. Ale s tím nic nenaděláme :-(
            • Ale zpětná kompatibilta je o tom, že hry DĚLANÉ JEN NA PS3, by jeli na PS4 ne obráceně, už tomu panimaješ? Nikdo se tu nebaví o tom, že hry přímo pro PS4 by jeli i na PS3. Už nevím, jak jinak ti to vysvětlit. MDK to napsal vcelku jasně.
            • Jenže to tomu instantnímu blbcovi těžko vysvětlíš...
          • A to, že je potřeba tomu také přizpůsobit hardware, tě nenapadlo, ty vocase?
        • Chápeš vůbec, co je to zpětná kompatibilita? *7*
      • Malleth
        Pokud bude architektura PS4 výrazně jiná než PS3 (což podle všeho bude), tak by mohlo bejt dost nakládný tu zpětnou kompatibilitu zařídit.
  • A přinejmenším v tomhle je Nintendo férové. Každá jeho konzole má zpětnou kompatibilitu alespoň generaci dozadu....:)
  • No to me tedy s*re. To jako mam mit pod TV 4 konzole s kilometry dratu? Proc proboha Sony neudela PS4 zpetne kompatibilni od PS1 az po PS3, urcite bych mel vetsi chut si ji jit koupit, a jeste vetsi chut vyhodit PS3, i kdyby to konzoli prodrazilo o treba 2 tisice.

    Napr. prvni kousky PS3 na kterych jdou spoustet jeste PS2 hry, jsou opravdu cenne relikvie :)
    • Protoze bys nadaval, ze takova konzole je moc draha a ze sony jsou zlodeji, kdyz delaji takove drahe konzole jen proto, aby sis mohl zahrat stare hry o ktere skoro nikdo nestoji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit